יש קואליציה בירושלים: ש"ס ודגל התורה חתמו על הסכם קואליציוני

ש"ס ודגל התורה בפנים, אגודה והתעוררות בחוץ: הקואליציה של ראש העיר הנכנס, משה ליאון, מתגבשת. הסיעות החרדיות חתמו על הסכמים קואליציוניים . ליאון מברך: "נפעל למען ירושלים"

חדשות כיפה 18/12/18 21:05 י בטבת התשעט

יש קואליציה בירושלים: ש"ס ודגל התורה חתמו על הסכם קואליציוני
צילום: ללא

לראש העיר הנכנס בירושלים, משה ליאון, יש קואליציה: הערב (ג') נחתמו הסכמים קואליציוניים נוספים בבירה. דגל התורה ושס התווספו לליכוד, לבית היהודי ומאוחדים, והצטרפו לקואליציית ראש ליאון בבירה. מפלגת אגודת ישראל הליטאית והתעוררות בראשות עופר ברקוביץ' מחוץ לקואליציה. 

שס יקבלו שני סגנים, את תיק הכספים, מורשת מן המזרח, ארנונה, חן חרדי, מינהל חינוך חרדי וקידום נוער תורני. דגל התורה יקבלו גם שני סגנים, את תיק תכנון ובניה, משאבי חינוך חרדי, מבני ציבור, נכסים, תרבות תורנית וקידום נוער חרדי. 

חותמים הסכמים

חותמים הסכמיםצילום: ללא

חגית משה, יו"ר הבית היהודי בירושלים, תכהן כסגנית ראש העיר בחצי הראשון של הקדנציה, תחזיק את תיק החינוך, תיק קהילות ומשפחות צעירות. חבר המועצה ונציג האיחוד הלאומי יהודה פרוידיגר יחזיק בתיק צמי"ד (צרכים מיוחדים), תיק הגיל השלישי ובתיק תנועות הנוער למשך חצי קדנציה בהתאמה.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון ברך על חתימת ההסכמים : "זהו רגע מרגש, אני סבור ובטוח שנעבוד יחד עם כל הסיעות ויחד כולנו נאחד את תושבי ירושלים ונפעל למען ירושלים"

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר