סגור

ישראל גנץ הכריז על מועמדותו לראשות מועצת בנימין

סגנו של אבי רואה הודיע על ריצה לתפקיד ראש המועצה בבחירות הקרובות, ואמר: " יחד נצעיד את ההתיישבות בבנימין צעד גדול קדימה". עשרות ראשי ועדים יישובים פרסמו מכתב תמיכה בגנץ

חדשות כיפה
יז בסיון התשעח
,
31 במאי, 2018 17:50
קמפיין הבחירות של ישראל גנץ

קמפיין הבחירות של ישראל גנץצילום: יח"צ

סגן ראש מועצת בנימין, ישראל גנץ, הכריז היום (ה') על התמודדותו לראשות מועצת בנימין בהודעה שפרסם בדף הפייסבוק שלו. במקביל להכרזתו, עשרות ראשי ועדים מיישובי בנימין פרסמו מכתב תמיכה פומבי בגנץ לראשות המועצה.
 
"אחרי שנים של צבירת ניסיון בתפקיד סגן ראש המועצה והיכרות מעמיקה עם הצרכים של היישובים והתושבים, החלטתי לצאת אל המסע הזה ולבקש את אמונכם להנהגת המועצה", כתב  גנץ. "אני חי את בנימין, את חבל הארץ הנפלא הזה יום יום שעה שעה ומכיר היטב לעומק, כל יישוב, כל קהילה, כל בית כנסת וכל מועדון.

"אני בא כדי לתת את כל כולי, לקדם כאן את ההתיישבות, להיות מעורב ללא הפסקה בכל הצרכים היום יומיים ופשוט לעבוד קשה למענכם: בתחבורה, בחינוך, בתנועות הנוער, בגני המשחקים, בתרבות, בניקיון ובכל מה שיצעיד קדימה את איכות החיים של כולנו כאן בבנימין. ארתום את כל ניסיוני כדי לדחוף את מקבלי ההחלטות בממשלה להשקיע, לפתח, לבנות ולקדם את היישובים. בעזרת ה', יחד, נצעיד את ההתיישבות בבנימין צעד גדול קדימה", הוסיף.

מכתב התמיכה בגנץ:


להורדת הקובץ  
המכתב התמיכה של ראשי הוועדים נכתב: "אנחנו צריכים להעמיד בראשות המועצה מועמד בעל ניסיון ובעל יכולת מוכחת שיצעיד את המועצה קדימה. ראש המועצה נדרש להיות עם חזון, ראייה לעתיד, קשרים טובים עם מקבלי ההחלטות ובד בבד בעל היכרות מעמיקה עם הצרכים של התושבים והפרויקטים בבנימין.

"ישראל גנץ הוכיח יכולות גבוהות בכל התחומים שהיו תחת אחריותו, יש לו יכולת ביצוע טובה, אך לא פחות מכך, יכולת להביט בראיית מאקרו ארוכת טווח, מה שנדרש כדי להוביל את ההתיישבות בבנימין קדימה".
 
ראשי הוועדים היישובים חתמו בקריאה "להירתם, לתמוך ולהביע אמון בישראל גנץ למען ההתיישבות בבנימין".
 
גנץ (40), נשוי לתהילה ואב לשבעה, מתגורר בפסגות. הוא בוגר תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים, תואר שני במנהל עסקים וקורס דירקטורים. במהלך עשר השנים האחרונות שימש חבר במליאת המועצה בבנימין ומאז 2013 בתפקיד סגן ראש המועצה. בתפקידו הוביל גנץ את תנופת הפיתוח בבנימין, בניית עשרות מוסדות חינוך, בניית שכונות מגורים, פיתוח שטחים ציבוריים, קידום פיתוח מערך הכבישים הבינעירוניים ועוד.

25.10.2018

1. גנץ לך הביתה אנו רוצים ביצועיסט כמו אדלר (איש בנימין)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

אלימות במשפחה צילום: shutterstock

הפשיעה בשנת הקורונה: יותר אלימות במשפחה, פחות גניבות בחוץ

קרא עוד