יותר מ-1,000 איש באירוע הרמת כוסית לשנה החדשה של משה ליאון

משה ליאון, המועמד לראשות העיר ירושלים, הציג את כוחו באירוע הרמת כוסית לכבוד ראש השנה, שהתקיים ביום רביעי במתחם האירועים 'הדריה' שבעיר. ליאון: "ירושלים הבנויה היא ירושלים שבה האדם הוא מרכז העניינים, האדם והדאגה לו."

חדשות כיפה 06/09/18 13:14 כו באלול התשעח

יותר מ-1,000 איש באירוע הרמת כוסית לשנה החדשה של משה ליאון
ליאון באירוע, צילום: ארנון בוסאני

הקמפיין של משה ליאון ממשיך לצבור תאוצה בקרב הציבור. המפגשים של משה ליאון בקהילה מרתקים אליהם עשרות ומאות תושבים תומכים, פעם אחר פעם. ואולם אירוע בסדר גודל כזה, עוד לא היה.

השבוע, ביום רביעי גדשו למעלה מ-1,000 תומכים נלהבים את אולם הדריה בירושלים ומילאו אותו מפה לפה.

משה ליאון התייצב לאירוע יחד עם חברי סיעתו, 'ירושלים שלנו', יו"ר הסתדרות העובדים במרחב ירושלים דני בונפיל, חברי מועצת עיריית ירושלים וסגני ראש עיר. בין הבאים בלטו גם אישי ציבור רבים. איש העסקים רמי לוי, רבני הציונות הדתית ועוד. 

 

האירוע של משה ליאון

האירוע של משה ליאוןצילום: ארנון בוסאני

 

היו שאמרו שהדבר מזכיר להם את אספות הבחירות של בגין ז"ל. התקוות הרבות, העיניים הנוצצות והביטחון באיש קיימים ומורגשים באוויר היטב. המשפט הנאמר ביותר בערב היה – האהבה תנצח.

ליאון: "אני נרגש לראות את כל התומכים האלה, האהבה הרבה לה אני זוכה אינה מובנת מאליה. אני מכיר ומוקיר כל אחד ואחת הנמצאים איתנו פה הערב – כולנו פה למען מטרה אחת משותפת, להחזיר את ירושלים לתושבים ולחבק אותם חזק שגם ישארו."

עוד הוסיף ליאון: ״המשמעות של ירושלים הבנויה בעיניי אינה זו של בניינים ותשתיות – ירושלים בנויה כזאת יש כבר מזמן, בעיניי ירושלים הבנויה היא ירושלים שבה האדם הוא מרכז העניינים, האדם והדאגה לו. כאשר תושבי ירושלים יחיו בה בכבוד ובאהבה, אז ירושלים תהייה בנויה! את זה אעשה. כך אבנה את ירושלים"

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר