סגור

יו''ר מועצת יש''ע חננאל דורני בנתיב האבות: "הגענו לתמוך לחבק ולחזק את תושבי נתיב האבות"

מועצת יש''ע, בהובלת יו''ר מועצת יש''ע חננאל דורני, סיירה הבוקר בשכונת נתיב האבות שבגוש עציון. ראש המועצה האזורית גוש עציון, שלמה נאמן אמר: "עצור גבול לפניך. כאן מוכרח לעבור הגבול של ההשתוללות המשפטית"

חדשות כיפה
כד בחשון התשעח
,
13 בנובמבר, 2017 12:48
מועצת ישע בנתיב האבות

מועצת ישע בנתיב האבותצילום: דוברות

מועצת יש''ע, בהובלת יו''ר מועצת יש''ע חננאל דורני, סיירה הבוקר בשכונת נתיב האבות שבגוש עציון. בסיור ביקר דורני, יחד עם מזכ''ל אמנה זאב (זמביש) חבר, מנכ''ל מועצת יש''ע שילה אדלר, ראש המועצה האזורית גוש עציון שלמה נאמן ותושבי נתיב האבות, בחמישה עשר בתים אשר מיועדים להריסה.

הביקור בשכונה נעשה על רקע הריסת המבנה הראשון המיועד לההירס בימים הקרובים. דורני, שנכנס לתפקידו לפני כשבוע, ביקש להגיע לסיור במקום כדי להבין את העוול שיצר בג''ץ. לאחר סיור בבתי השכונה התארחו נציגי מועצת יש''ע במאהל שהקימו התושבים אל מול הנגריה במטרה למחות על הריסתה.

יו''ר מועצת יש''ע חננאל דורני אמר במפגש: "הגענו לכאן היום, נציגות מועצת יש"ע בראשותי, לתמוך לחבק ולחזק את תושבי נתיב האבות. פסיקת בג״צ שמתעקש להרוס בתים רק בשל חריגת סנטימטרים בודדים, וזאת בניגוד לעמדת המדינה שביקשה להסדיר את המקום, הינה עוול מוסרי ולא עשיית צדק. אנחנו שותפים, מועצת יש"ע יחד עם תושבי נתיב האבות, במאבק להצלת הבתים. בעזרת ה' נעשה ונצליח"

ראש המועצה האזורית גוש עציון, שלמה נאמן אמר: "עצור גבול לפניך. כאן מוכרח לעבור הגבול של ההשתוללות המשפטית. כאן חייבת  להתחיל המשילות של העם בארצו. ההריסה היא אינה חסרת ערך. ההריסה היא היא המלחמה בערכים, ערכי הנצח שלנו. הגיעה העת להחיל את החוק הישראלי על יהודה ושומרון ועל גוש עציון בכלל זה ובכך לתת ביטוי מעשי ביותר והיחיד הראוי למתקפת הבג"צ".

תושב נתיב האבות, עמי גבירצמן אמר: "מועצת יש''ע באה לתמוך ולהוביל את המאבק הצודק של תושבי נתיב האבות להסדרת שכונת נתיב האבות. בזמן הקרוב תכונס מסיבת עיתונאים עם אנשי ציבור ופולטקאים בנגריה".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

רצים לנשיאות. מרים פרץ ובוז'י הרצוג צילום:  Hadas Parush/Flash90

מרים פרץ ובוז'י הרצוג מצטרפים למרוץ לנשיאות

קרא עוד