חדשות כיפה

ידידיה מאיר נגד גלי צה"ל

הבוקר (ה') פתחה אילנה דיין את תכניתה בגל"צ דווקא בערבית זאת בעקבות חתונתם של לוסי אהריש וצחי הלוי. את ידידה מאיר זה לא השאיר אדיש: "השידור הציבורי מטיף לנו יום-יום". ח"כ סמוטריץ': "עוד סיבה לסגור את התחנה"

ידידיה מאיר

ידידיה מאירצילום: פלאש 90

לא מעט גינויים יצאו כנגד נישואיה של העיתונאית המוסלמית לוסי אהריש והשחקן היהודי צחי הלוי. הבוקר בתחנה הצבאית גלי צה"ל החליטה אילנה דיין לפתוח את תכניתה דווקא בערבית והתייחסה לתגובתו של ח"כ אורן חזן לחתונה.

"סבאח אל ח'יר לחבר הכנסת שקפץ על עגלת נישואיה של לוסי אהריש לצחי הלוי, הוא לא מאשים אותה חלילה בכלום אלא רק שפיתתה יהודי כדי לפגוע במדינתנו. לחבר הכנסת יש שם, אבל הוא לא סובל מחשיפה. אולי ממחסור במשהו אחר."

אילנה דיין

מטיף לציבור? | אילנה דייןצילום: פלאש 90

הפובליציסט ידידיה מאיר שמשדר בימי שישי באותה תחנה תכנית עם אשתו סיון רהב-מאיר התייחס הבוקר לפתיח של אילנה דיין לתכניתה ואמר: "אל תדברו איתי על החיים הפרטיים של לוסי וצחי. וגם לא על אורן חזן ששוב פיתה את סגר היום לעסוק בו. דברו על הדבר הכי ציבורי בחיינו: על השידור הציבורי שלנו ועל הערכים שהוא מטיף להם יום-יום".

גם ח"כ בצלאל סמוטריץ' התייחס לפתיח של אילנה דיין ואמר: "תחנת הרדיו הצבאית הממלכתית של המדינה היהודית, זו שממומנת מהכסף של כולנו, פותחת את שידוריה בשמונה בבוקר בשיר הלל חשוך להתבוללות. שבירת שיא נוסף בניתוק האדיר שבין התקשורת לציבור - שלפי כל הסקרים שפורסמו לאחרונה רוב מוחלט שלו מתנגד לנישואי תערובת. עוד סיבה לסגור ומיד!"

עקבו אחרינו בטוויטר
11.10.2018

1. באנו חושך לגרש (ליאור)

אדם חופשי להתחתן עם מי שחפץ ליבו. שסמוטריץ יפסיק לנפנף בדגל "רוב העם" כשהוא מחזיק בקושי ב 8 מנדטים , אפילו לא 6 אחוז מהעם.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

סמוטריץ' וליברמן צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

סמוטריץ' נגד ליברמן: "כמו ילד קטן שבוכה, צריך להתעלם"

קרא עוד