גאוני: חבורת משקיעים רכשה קרקע בפרדס חנה ומכרה במאות אחוזי רווח

קרקע חקלאית המיועדת להפשרה באזור פרדס חנה, ליד מתחם "איילות" תפסה את העיניים של משקיעים רבים • הכירו את האזור המתפתח שמניב תשואה ענקית למשקיעים נבונים

חדשות כיפה תוכן שיווקי 12/01/21 10:07 כח בטבת התשפא

גאוני: חבורת משקיעים רכשה קרקע בפרדס חנה ומכרה במאות אחוזי רווח
אילוסטרציה , צילום: shutterstock

פרדס חנה-כרכור ממשיכה להיות פיסת נדל"ן רותחת. האזור המתמלא במהירות משמש בית כבר ליותר מ-42,000 תושבים, והמספרים רק עולים ועולים.

במצב הזה, נדל"ן למגורים בפרדס חנה-כרכור הופך למצרך מבוקש ויקר. השקעה בו תהיה טובה, אך תדרוש הון עצמי גבוה ותביא עמה תשואה מוגבלת. לכן מירב המשקיעים באזור מתעניינים בקרקע חקלאית המיועדת להפשרה.

"טופ פרדס חנה-כרכור" מציעה מספר עתודות קרקע כאלו שמחירן אטרקטיבי כיום, אך ביום בו יוסבו למגורים הוא צפוי לטוס למעלה במהירות.

חברת "טופ פרדס חנה" משווקת קרקעות באזור זה כבר יותר מעשור. נכון להיום נשארו לה מספר יחידות קרקע אחרונות במיקום אסטרטגי במיוחד: בסמוך לצד תחנת הרכבת וכבישים 4 ו-6 וליד מתחם העסקים "ביג".

מתחם זה אושר לאחרונה לפיתוח, מה שצפוי להעלות בחדות את ערך הקרקע שמסביבו.

"טופ פרדס חנה" משווקת למשקיעים את החלקות האחרונות שנותרו פנויות בקרקע במחיר אטרקטיבי של 129,000 ש"ח לחלקה. בחברה יודעים לזהות הזדמנויות טובות ולקוחותיה כבר עשו תשואה ורווחים של מאות אחוזים על עסקאות קודמות שלהכך שכשאנשי "טופ פרדס חנה" מעידים שמדובר בהזדמנות נדירה שלא תחזור בזמן הנראה לעין – כדאי להקשיב להם.

דבר נוסף שמעיד על הכדאיות הרבה של העסקה זה העובדה שהקרקע מוגדרת על פי תמ"א 35 כצבועה בצבע צהוב. המשמעות: הקרקע מוגדרת כקרקע במרקם עירוני – מה שהופך את הסיכוי להביאה להפשרה לגבוה במיוחד.

בימים אלו מטפל עורך דין מומחה בתהליך ההפשרה מול המועצה האזורית וב"טופ פרדס חנה" בהחלט מעודדים מההתקדמות בנושא.

משקיעים שירכשו חלקות בקרקע יהיו חלק מהסכם שיתוף, לדברי החברה, צורת רכישה כזאת מונעת מחלוקות ותקיעות. משם קצרה הדרך להצלחה: קניית הקרקע, המתנה להפשרתה, הפשרה ועליית ערכה בצורה חדה, אפילו במאות אחוזים.

כל רוכש קרקע הוא בעליה הבלעדיים והיא רשומה על שמו בטאבו. הכסף שהוא מעביר לקנייה נשמר בנאמנות חיצונית עד לשימוש.

 

משקיעים שקנו בעבר קרקעות בצמוד למתחם "איילות" הניבו תשואה של מאות אחוזים תוך זמן קצר מהרגע בו הופשר האזור. עכשיו ניתנת ההזדמנות להיכנס לעסקה דומה באזור "ביג".

*הקרקע אינה זמינה לבנייה.

רוצים לדעת עוד על הקרקעות האיכותיות בפרדס חנה