פרויקט 'מבואות חנניה' הבניה החלה!

לרוכשים הרבים בפרויקט המגורים ''מבואות חנניה'' בנתיבות החדשה הסיבה להחלטתם ברורה: שילוב של איכות חיים במחירי רצפה * על הפרויקט שיזמיו מסרבים להתנצל על הדימוי האליטיסטי שדבק בשכונה * ומיהו קהל היעד המתעניין בפרויקט שעושה כותרות?

חדשות כיפה תוכן שיווקי 05/02/19 17:48 ל בשבט התשעט

פרויקט 'מבואות חנניה' הבניה החלה!
צילום: א.ל

לא לחינם נרשם שיא של התעניינות פרויקט ''מבואות חנניה''. האזור היוקרתי של נתיבות, ''נתיבות החדשה'', מושך אליו אוכלוסיות איכותיות מכל רחבי הארץ, כשהיהלום שבכתר הוא פרויקט ''מבואות חנניה'' בלב נתיבות החדשה, המכונה ''נתיבות מערב''.

הפרויקט ההולך ונבנה בימים אלו, ממוקם לצד פארק ירוק ועצום ממדים וצופה אל השדה בו מסתיים להיבנות בימים אלו, אגם יפהפה בקנה מידה ארצי. המיזם תוכנן מלכתחילה עבור אוכלוסיות איכותיות, המחפשות מגורים ברמה גבוהה, עם סטנדרטים גבוהים של בניה, תמורת עלות סבירה כפי שרק הדרום יכול להציע. לא לחינם, הסלוגן המלווה את הקמפיין האחרון של המיזם הוא ''איכות של קיסריה במחיר של נתיבות''.

צילום: א.ל

מתחנת הרכבת נתיבות ומרחק 60 דק' נסיעה בלבד מגוש דן ות''א. כביש 6 ממוקם אף הוא בסמיכות לנתיבות החדשה לצד כבישים מהירים נוספים באזור שנסללו בשנים האחרונות.

הרכבת יצאה לדרך

בפרויקט ''מבואות חנניה'' ניתן להשיג דירות 4,5 חד', ופנטהאוז, במחירים נמוכים למדי, החל מ- 895,000 ₪ ליחי''ד. הרכישה נעשית במסגרת קבוצת רכישה בתהליכים מתקדמים וליווי בנקאי צמוד. כפי שצוין, הרכבת כבר יצאה לדרך והבניה נמצאת בעיצומה. לא מדובר בפרויקט על הנייר!

אין ספק שטווח המחירים של הדירות בפרויקט הוא פקטור מרכזי בקרב המתעניינים, הרואים במיזם מציאה גדולה שחבל להחמיץ. בין אם מדובר בזוגות עם מקצועות חופשיים, העובדים באזור הדרום או בגוש דן ומחפשים דירה יוקרתית באזור אקסקלוסיבי ובמחיר מציאה ובין אם מדובר במשקיעים פרטיים, המבינים שמדובר בהזדמנות ייחודית להשקעה בדרום, באזור בו עליית המחירים מתונה עדיין ביחס לערים כגון באר שבע. מבחינתם, זה הזמן הנכון להשקיע, לפני שהמחירים יעלו בדומה לערים האחרות באזור.

קהל היעד המתעניין בפרויקט הוא בעיקרו דתי ומגוון, ומגיע מכל חלקי הארץ. חלק מהרוכשים עובדים בהוראה או בהיי- טק באזור הדרום וחלקם עוסקים במקצועות חופשיים באזור המרכז, אשר הנגישות התחבורתית למרכז הארץ בהחלט קורצת להם ומהווה שיקול משמעותי בהחלטתם.
קהל יעד נוסף הוא משפרי דיור מהעיר נתיבות עצמה והמושבים בסביבה, המחפשים לגור באיכות חיים גבוהה יותר ועדיין להישאר ''בבית'', קרוב למשפחה, בעיר בה נולדו וצמחו.

בחברת הון מטרה , יזמי פרויקט ''מבואות חנניה'', נשמעים אופטימיים לנוכח קצב המכירות הגבוה של הדירות לצד החשש שלא יעמדו בעומס הלקוחות.
לפי אחד מבכירי החברה, בניגוד לשמועות עדיין לא אזל כל מלאי הדירות: ''עדיין נותר מספר מצומצם של דירות והצפי הוא שבקרוב נצטרך להתמודד עם מספר רב של קופצים על מספר מועט של דירות''.