סגור

התשובה ל-'ליכודניקים החדשים': קבוצת מתפקדי 'ציר 60'

בשבועות האחרונים התקבצו 1500 מתושבי יישובי ציר 60 ותומכים נוספים של ההתיישבות, והתפקדו לליכוד במטרה לעודדו לפעול להחלת הריבונות ביו"ש. יו"ר הכנסת: "יתן מוטיבציה לח"כים והשרים מהליכוד לפעול למען ההתיישבות". ח"כ גליק: "יהפוך את 'הליכודניקים החדשים' לטיפה בים"

משה ויסטוך
טז באלול התשעז
,
07 בספטמבר, 2017 15:39
אדלשטיין באירוע של הקבוצה

אדלשטיין באירוע של הקבוצהצילום: יוני לב ארי

בחודשים האחרונים קמה קבוצת מתפקדים חדשה בשם 'ציר 60', במטרה לדחוף את מפלגת השלטון לחיזוק התיישבות. מי שעודד אותם לצרף חברים חדשים באירוע הרמת הכוסית שנערך אמש (רביעי) היו יו"ר הכנסת ח"כ יולי אדלשטיין וחברו לסיעה ח"כ יהודה גליק.

"התפקדות מסיבית של תושבי יהודה ושומרון". אמר יו"ר הכנסת אדלשטיין, "תיתן מוטיבציה לח"כים והשרים מהליכוד לפעול למען ההתיישבות", ח"כ גליק אמר כי במידה ויתפקדו עוד חברים רבים דרך הקבוצה, "אף אחד לא יוכל להשתלט על הליכוד".

חברי קבוצת המתפקדים החדשה

חברי קבוצת המתפקדים החדשהצילום: יוני לב ארי

דברי השניים נאמרו על רקע המאבק הפנימי במפלגה נגד קבוצת "הליכודניקים החדשים", כשלטענת חלקים בסיעה מדובר באנשי שמאל שמנסים להשפיע ולפורר את המפלגה מבפנים. גליק הוסיף כי "רק התפקדות של אנשי המחנה הלאומי לליכוד, תהפוך את 'הליכודניקים החדשים' לטיפה בים".

קבוצת מתפקדי 'ציר 60', המאגדים בתוכם מעל 1500 מתפקדים, הוקמה לפני כשלושה חודשים במטרה לאגף את הליכוד מימן וכדי ליצור "מנוף פוליטי משמעותי לפיתוח, לקידום ההתיישבות והחלת החוק הישראלי להתיישבות", כפי שאומרים חבריה שרבים מהם מגיעים מיישובי ציר 60 שבגוש עציון ובאירוע אמש התאגדו ראשי מועצות

07.09.2017

1. לא הבנתי (רון)

הליכודניקים החדשים הם קבוצה שקמה על רקע ההשתלטות של המתנחלים וועדי העובדים על הליכוד. אז עכשיו קמה עוד קבוצה של מתנחלים בשביל להתנגד להתנגדות ולהוכיח שאי אפשר להשתלט על הליכוד יותר ממה שהמתנחלים וועדי העובדים כבר השתלטו עליה?

דווח על תגובה לא ראויה
07.09.2017

2. צדק מאדמה יצמח (שבת שלום)

הליכוד הולך מדחי לדחי אין בו כלום כי לא עשה כלום. מה לומר אין מילים. עם אפסות כזו וכלומניקיות כאילו מהם ביכלל. ומי זה האדם המוזר שמקבל הוראות לנסוע לחול כדי לברוח. על מה ולמען מה אתם מושלים. הרי אין כלום. אתם עסוקים לעצמכם . זה כמו ממשלה בלי עם. את מי מנהיגים אם אתם כבר מיזמן לא משרתים אותנו. בטוח מישהו זר יש פה. הרי אין חלל. והמישהו הזה מזרים לכם כסף שתיבגדו בנו העם. אם ממכם אין תיקווה אז אין בכם כלום. לכו שבו בבית איזה ארבע שנים. או עשר. תעשו משהו למעננו פעם יחידה לשם שינוי. . אין בכם כלום כי לא נישאר כלום. התוקף שלכם פג לגמרי. כמו אהרון ברק והמימסד החרדי. אנחנו צריכים חדש. עם רעיון מנצחים. שיבעים שנה עברו וכל הדרכים פגו. אנחנו רוצים לאומי ולהיתחדש. אנחנו רוצים אידיאליזם צדק יושר מוסר. ככה משרתים את העם.

דווח על תגובה לא ראויה
08.09.2017

3. זו אולי הקבוצה הכי מגוחכת בפוליטיקה הישראלית (יוחאי)

מתנחלים שהולכים למפלגה היחידה שעקרה והחריבה ישובים (אם זה בגין בימית ואם זה שרון בגוש קטיף ואם זה נתניהו בעמונה ועפרה). מנסים לשכנע אותנו שהם 'ישפיעו מבפנים' כשבפועל הם מלקקים את מה שנתניהו והנהגת הליכוד עושים עליהם...
והכי פתטי זה שהם יאשימו את המפלגה היחידה שבאמת נלחמת על ארץ ישראל, הבית היהודי, כאילו זו 'מפלגה סקטוריאלית'.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

לוד, הבוקר צילום:  Avshalom Sassoni/Flash90

הלינץ בבת ים | הצמרת המדינית מגנה

קרא עוד