סגור

חיזוק לדגן: ראש מועצת קרית ארבע מצטרף למאבק

אליהו ליבמן מצטרף לקמפיין נגד הקמת מדינה פלסטינית במסגרת תכנית המאה: "נעשה הכל כדי לשמור על ארץ ישראל השלמה, שכוללת את כל שטחי יהודה ושומרון בלי יוצא מן הכלל"

חדשות כיפה
ט בסיון התשפ
,
01 ביוני, 2020 16:24
דגן עם ליבמן

דגן עם ליבמןצילום: רועי חדי

קמפיין "אין חצי ריבונות" שמוביל ראש מועצת השומרון יוסי דגן מקבל היום חיזוק. ראש מועצת קרית ארבע אליהו ליבמן מסר היום כי הוא יאבק יחד עם ראשי המועצות שנגד הקמת מדינה פלסטינית " בעבר כבר ויתרנו על חבלי מולדת בגוש קטיף וחטפנו טילים בתל אביב ובירושלים. טעות שספק אם נוכל לתקן אותה בדורות הקרובים. עוד הבטיחו לנו שגירוש יהודים יביא לשלום ויחסוך בחיי אדם. זה לא הביא שלום ולא חסך בהרוגים. להיפך" אמר ליבמן. 

ליבמן אומר כי הוא נדהם לשמוע על כך שרוצים למסור שטחים ולהקים מדינה פלסטינית בשטחי יהודה ושומרון, זה בלתי נתפס. "כפר סבא ונתניה יהיו העוטף ואנחנו נספור הרוגים במובלעות" ציין. 

ליבמן אמר כי יש לו הערכה גדולה לנשיא ארצות הברית והוא מודה לו על המאמצים אך לא נוכל לספספר בחיי אזרחינו ובאדמה שלנו. סיפר. 

"אנחנו גם מעריכים מאוד את ראש הממשלה נתניהו אך מסירת שטחים לא על הפרק"

ליבמן דרש לחזק את ראשי המועצות שנאבקים נגד הקמת מדינה פלסטינית "אני מברך את יוסי דגן ואת דוד אלחייני שיוצאים בתקיפות נגד מסירת שטחים לאויב. אנחנו נעשה הכל כדי לשמור על ארץ ישראל השלמה, שכוללת את כל שטחי יהודה ושומרון בלי יוצא מן הכלל. על כל שביל פה דרכו אבותינו, בכל רגב אדמה פה שזורה היסטוריה יהודית ואנחנו לא נוכל לוותר על האחיזה שלנו כאן בארץ ישראל" סיכם.

01.06.2020

1. מדינה מסוכנת (דני)

נתניהו וגנץ מסוכנים למדינת ישראל

דווח על תגובה לא ראויה
01.06.2020

2. עשר מילייארד (דני)

נתניהו מה קורא עים 10 מילייארד דולר השקעה של סטנלי פישר
איפא הכסף איפא הכסף איפא הכסף
בנק ישראל איפא הכסף
סטנלי פישר תחזיר את הכסף

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ג'ונתן פולארד  צילום: ללא

אביאם סלע, מפעילו של ג'ונתן פולארד, זכה לחנינה מטראמפ

קרא עוד