סגור

מועצת יש"ע: פוליטיקאים לא ינאמו בעצרת הריבונות

במועצת יש"ע נערכים לקראת העצרת בכיכר פריז, והודיעו כי על אף בקשות המפלגות השונות, פוליטיקאים לא יעמדו על הבמה ולא יישאו נאומים: "נהפוך את העצרת לפוליטית. ביקשנו מהמפלגות לא להניף שלטים מפלגתיים"

יהונתן קליין, חדשות כיפה
יח בשבט התשפ
,
13 בפברואר, 2020 13:19
הפגנת תנועת הריבונות, בשבוע שעבר

הפגנת תנועת הריבונות, בשבוע שעברצילום: תנועת הריבונות

במועצת יש''ע ובארגון 'ריבונות עכשיו' נערכים לקראת עצרת הריבונות שתערך הערב (ה') בכיכר פריז בירושלים. המארגנים מקווים כי לעצרת, שתיערך תחת הסלוגן 'ריבונות עכשיו', עתיד להגיע ציבור רחב מכל רחבי הארץ כדי לתמוך בהחלת הריבונות ובחיזוק ההתיישבות.

מארגני העצרת מדגישים שהעצרת הינה לא פוליטית ולא מפלגתית, זאת על אף פניות רבות ממפלגות שונות על פני הקשת הפוליטית לנאום בעצרת. "שמחנו לראות שיש דרישה נרחבת לעמוד איתנו הערב על הבמה ולתמוך בהחלת הריבונות. סירבנו בנימוס לכל המועמדים החשובים, ולכל חברי הכנסת והשרים שרצו לעלות לנאום הערב בעצרת. אנו מודים להם על התמיכה ועל הקריאה החשובה שלהם להחלת הריבונות, אולם לא נהפוך את העצרת לפוליטית. ריבונות היא מהלך חשוב לכולם" נמסר ממארגני העצרת. "ביקשנו מהם כי על אף הבחירות הקרבות, לא לעשות בעצרת שימוש בשלטים מפלגתיים או פוליטיים".

עוד נמסר ממועצת יש"ע והמארגנים כי "ההכנות כבר לקראת סיום, ואנו קוראים לכולם להגיע ולקרוא להחלת הריבונות הישראלית ביהודה, שומרון ובקעת הירדן".

13.02.2020

1. לא תקום עוד ממשלת ערב רב! (מאיר - עברי אנכי)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

נתניהו צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

נתניהו בישיבת הממשלה: "נערכים לשגרה ארוכת טווח עד שימצא החיסון"

קרא עוד