סגור

סמוטריץ' על ביטול המעצר המנהלי: "צעד אמיץ של בנט". עוצמה יהודית: "מזל שיש בחירות"

שר התחבורה החמיא לבנט, והסביר כי ביטול המעצר וצמצום הצו "דרש עמידה נחושה" של בנט מול המערכת. עוצמה יהודית: "כמה נערים מהימין יזרוק בנט לכלא בלי משפט אחרי הבחירות?"

חדשות כיפה
טז בשבט התשפ
,
11 בפברואר, 2020 19:50
השר בצלאל סמוטריץ

השר בצלאל סמוטריץצילום: ללא

המעצר המנהלי של אליה בן דוד, וביטולו הערב (ג') על ידי שר הביטחון נפתלי בנט, ממשיכים לעורר סערה, ובמערכת הפוליטית מגיבים. שר התחבורה, בצלאל סמוטריץ', כתב לאחר ההודעה על ביטול המעצר וצמצום הצו המנהלי כי מדובר ב"צעד ענק בכיוון הנכון", של הפסקה בשימוש במעצרים מנהליים נגד מתיישבים, והחמיא ליו"ר רשימתו.

"ביטול המעצר המנהלי שעשה היום השר בנט הוא צעד אמיץ שדרש עמידה נחושה מול המערכת כולה", כתב סמוטריץ'. "לראשונה שר ביטחון שאינו חותמת גומי לדרישות המחלקה היהודית השב"כ. לראשונה שר ביטחון שאומר למערכת "עד כאן".
אני מכיר מקרוב את המאמצים הכבירים שבנט השקיע בכך ביממה האחרונה והוא ראוי לכל הערכה על כך. יש עוד לאן להתקדם עד לביטול מוחלט של השימוש המפלה בהליכים מנהליים כנגד המתיישבים אבל עשינו היום צעד ענק בכיוון הנכון". הוסיף שר התחבורה.

בעוצמה יהודית, מנגד, לא הפגינו התלהבות יתרה מהצעד, וטוענים כי נעשה רק בגלל הבחירות: "אנו שמחים על כך שבנט נכנע ושינה את הצו המנהלי", נאמר בהודעת המפלגה, "אך יחד עם זאת, מדובר במעט מידי, ועדיין קיימות הגבלות מנהליות ובעיקר, אך למזלו של הנער שיש בחירות. השאלה היא, כמה נערים מהימין יזרוק בנט לכלא בלי משפט אחרי הבחירות?
להם המזל כבר לא יאיר פנים, והם ישבו חודשים רבים בלי משפט ובלי אפשרות להוכיח את חפותם".

כזכור, בנט הורה הערב לבטל את המעצר המנהלי של בן דוד, תושב נוף הגליל בן 19, ששוחרר על ידי בית המשפט המחוזי, ובנט חתם אמש על צו המעצר המנהלי נגדו. הצו המנהלי צומצם להרחקה מתחומי יהודה ושומרון.

11.02.2020

1. שמים נץ בקלפי (יוסי)

דווח על תגובה לא ראויה
11.02.2020

2. תגובה של עוצמה ילדותית... חבל (פינחס)

ממש... אבל אנחנו רגילים שהם לא מפרגנים

דווח על תגובה לא ראויה
11.02.2020

3. סמוטריץ הצבוע יחד עם בנט הפחדן (אשקלון)

בנט חתם והכניס למעצר מנהלי את הבחור שלנו - וזאת לאחר ששופט ביקר את המעצר ושחררו ללא תנאי-ובנט ללא היסוס ובדיקה חתם- ורק לאחר לחץ.... מהגרעין התורני ועוד... הבין בנט שכל בוחריו יברחו לו- חזר בו

דווח על תגובה לא ראויה
11.02.2020

4. בצלאל סמוטריץ' נוכל שרימה את הצבא ודחה גיוס בשקר כמתחזה לבן ישיבה (קובי ברין)

בצלאל סמוטריץ' אדם מושחת נוכל ורמאי שהיה רשום כתלמיד ישיבה והצהיר שתורתו אומנותו כדי לקבל מלגת אברכים ממשרד הדתות ולדחות גיוס כבן ישיבה ובמקום ללמוד בישיבה הלך ללמוד לתואר ראשון במשפטים בקריה האקדמית אונו ורק לאחר סיום התואר בגיל 28 התגייס לשרות צבאי מינימלי כפקיד בקריה בתל אביב . בושה שבצלאל סמוטריץ' מייצג את הציונות הדתית ועוד מתיימר לתקוף אחרים על תרומתם למדינת ישראל. עם כל הכבוד שיש לשקד בנט ומתן כהנא הפעם לא נבחר ימינה בשום אופן רק בגלל בצלאל סמוטריץ. חשוב לציין שעובדות אלו התפרסמו בתקשורת ובצלאל סמוטריץ' עם כל הפה הגדול שיש לו מעולם לא הכחיש את העובדות האלו. לפרסם בכל מקום חשוב שהציבור ידע איזה טיפוס הסמוטריץ הזה

דווח על תגובה לא ראויה
11.02.2020

5. רצחת וירשת (שי)

הוציא את הצו ועכשיו ביטל וניקרא לו גיבור. הוא יכול להיות חבר של פוטין

דווח על תגובה לא ראויה
12.02.2020

6. סתם נער ללא "גב" - לא היה משתחרר. (מלכי)

דווח על תגובה לא ראויה
12.02.2020

7. לנער עמדו הבחירות, הגרעין התורני ולחץ פוליטי. (מלכי)

לצערנו, למרות העוול ואכזריות השב"כ, ללא הנ"ל, כפי הנראה הנער היה נשאר בכלא בגיבוי מלא של בנט.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ארכיון צילום: צילום מסך מיוטיוב

לוחם מג"ב נפצע בהתפרעויות במזרח ירושלים

קרא עוד