סגור

הרב פרץ: "נמשיך לפעול למען חיזוק ההתיישבות"

שר החינוך פרץ קיים סיור בהר חברון, במהלכו ביקר בישיבת ההסדר בעותניאל ונפגש עם יו״ר המועצה יוחאי דמרי. "כשאנחנו כאן עם ישראל בתוך שטחה של ארץ ישראל, אנחנו הופכים להיות לאישיות גדולה וישראלית"

חדשות כיפה
יט בכסלו התשפ
,
17 בדצמבר, 2019 17:05

צילום: דוברות שר החינוך

שר החינוך רפי פרץ, ערך היום (ג׳) סיור במועצה האזורית הר חברון, ביקר בבית הספר היסודי בסוסיא, בישיבת ההסדר בעותניאל וכן קיים פגישת עבודה עם יו״ר המועצה יוחאי דמרי באשר לצרכי הציבור במועצה. 

השר פרץ אמר במהלך הביקור בישיבת ההסדר בעתניאל: ״כשאנחנו כאן עם ישראל בתוך שטחה של ארץ ישראל, בתוך בתי המדרש יושבים ולומדים וחושבים ועובדים וצומחים- אנחנו הופכים להיות לאישיות גדולה וישראלית״

צילום: דוברות משרד החינוך

בעניין האתגרים התקציבים שר החינוך פרץ אמר במהלך הסיור כי פנה השבוע לראש הממשלה נתניהו, ליו״ר הכנסת אדלשטיין, ליו״ר כחול לבן בני גנץ ולכל ראשי המפלגות על מנת להקים ועדת הסכמות בכנסת להעברת תקציבים חיוניים. ״הפלונטר הפוליטי לא יכול לפגוע באזרחי ישראל ובפרט לא יכול שייפגע בחינוכם של ילדי ישראל. נמשיך לפעול למען חיזוק החינוך בהתיישבות, יש כאן מפעלי חינוך אדירים שלא ניתן שייפגעו.״


ראש המועצה יוחאי דמרי אמר: "אנו מודים לשר ולצוות המשרד על העשיה. בתום הביקור ביקשתי את עזרתו הדחופה של השר לאתגר התקציבי שנכפה עלינו בעקבות המשכה של ממשלת המעבר והפגיעה התקציבית הקשה לשלטון המקומי."

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

יו"ר ועדת הכספים משה גפני וסגן השר יעקב ליצמן צילום: פלאש 90

אחרי התפטרות ליצמן: מלחמת ירושה ביהדות התורה

קרא עוד