סגור

זה היישוב ביו"ש שזכה בדגל היופי

ארבע מתוך שש: הרשויות ביהודה ושומרון זכו היום ברוב דגלי היופי של תחרות "המועצה לישראל יפה". יו"ר מועצת יש"ע: "האזור בו אנו חיים הוא דוגמה לשילוב של אידאולוגיה ואיכות חיים ויופי שאין במקומות אחרים"

חדשות כיפה
יז בכסלו התשפ
,
15 בדצמבר, 2019 17:34

צילום: ששון תירם

בתחרות "קריה יפה ומקיימת בישראל יפה", הנערכת על ידי המועצה לישראל יפה בשיתוף משרד הפנים ובשיתוף המרכז לשלטון מקומי בישראל ומרכז המועצות האזוריות, זכו ב"דגל היופי" ארבע מועצות מיהודה ושומרון מתוך שישה דגלים בסך הכל: 

-    בדגל היופי ליישוב במועצה אזורית זכה היישוב עלי שבמועצה האזורית מטה בנימין.
-    בדגל היופי למועצה מקומית זכתה המועצה המקומית אפרת.
-    בדגל היופי לעיר עד 50,000 תושבים זכתה העיר מעלה אדומים.
-    בדגל היופי לעיר עד 100,000 תושבים זכתה העיר ביתר עלית.

מטרת התחרות היא לעודד פיתוח של הסביבה העירונית על פי העקרונות המודרניים, המכתיבים יצירת שיווי משקל נאות בין הבנייה האורבנית לטיפוח הריאות הירוקות. זאת, תוך כדי הקפדה על מניעה של מפגעים סביבתיים וחזותיים והנעת תהליך של שיפור מתמיד באיכות חיי התושבים.

יו"ר מועצת יש"ע דוד אלחייני מסר בתגובה לזכייה המרובעת: "אנחנו תמיד אומרים שהאזור בו אנו חיים הוא דוגמה לשילוב של אידאולוגיה ואיכות חיים ויופי שאין במקומות אחרים. שמחנו לקבל היום את חותמת האיכות של המועצה לישראל יפה, המאשרת את הדברים הללו. אני מברך את ידידיי ראשי הרשויות ישראל גנץ, עודד רביבי, בני כשריאל ומאיר רובינשטיין על העבודה הנפלאה שהם עושים במועצות שלהם. עלו והצליחו".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

אביתר בנאי צילום: מרים אלסטר

אביתר בנאי בריאיון מרגש במיוחד: "עשיתי חוזה עם אלוקים"

קרא עוד