נריה זארוג ממשיך להיאבק - לא חותם על הצו שיאפשר לו הקלות

נריה זארוג ממשיך במאבקו - לא מסכים לחתום על הצו המנהלי ויישאר במעצר. זארוג נשא דברים בבית המשפט, ועורך דינו נתי רום אמר: "נריה לא מוכן שבצו דרקוני ינתקו אותו מביתו ומילדיו"

יהונתן קליין, חדשות כיפה 17/11/19 11:29 יט בחשון התשפ

נריה זארוג ממשיך להיאבק - לא חותם על הצו שיאפשר לו הקלות
נריה זארוג, צילום: הותר לשימוש

המורחק המנהלי נריה זארוג נשא הבוקר דברים בבית משפט השלום בפתח תקווה במהלך דיון בעניינו. זארוג אמר לשופט ארז מלמד, כי הוא קרוע וכי הוא אינו מסוגל לחתום על הצו הדרקוני, כהגדרתו, אשר מרחיק אותו מביתו וממשפחתו. לדבריו: "קורעים אותנו מהאדמה שלנו כי מה שמעניין אותנו זה לא כסף, לא תאווה ולא כבוד, אלא ארץ ישראל בצורה הפשוטה והאמיתית - וכנראה שיש אנשים שזה מפריע להם" אמר זארוג לשופט.

זארוג הוסיף כי "ברגע שאני חותם על התנאים מבחינתי זה שאני מסכים לצו המנהלי - אני מאד רוצה להשתחרר אך אני לא יכול לחתום על משהו שלא עשיתי." הוסיף.

בתגובה לדברים בית משפט השלום דחה את בקשת המדינה לעצור את זארוג עד לתום ההליכים כנגדו, והורה על קיום דיון נוסף בהמשך השבוע בעניינו. נגד נריה זארוג הוצא צו הרחקה מיישובו - יצהר. הוא הפר את הצו במשך מספר שבועות עד שפונה מהיישוב בכוח בשבוע שעבר.

נזכיר, כי זארוג יכול להשתחרר מהמעצר בכל רגע אם יחתום על הסכמה לצו המנהלי ועל תנאים מגבילים נוספים. נכון לרגע זה זארוג ממשיך לסרב לחתום על הצו ודורש כי הצו המנהלי כנגדו יבוטל.

עו"ד נתי רום, אשר מייצג את זארוג מטעם ארגון חוננו, מסר: "בית המשפט קבע דיון נוסף ליום חמישי הקרוב, ובכך לא הסכים לבקשת המדינה לעצור את נריה עד תום ההליכים. נריה אמר בדיון כי הוא קרוע ולא מוכן שבצו דרקוני ולא דמוקרטי ינתקו אותו מביתו, מעבודתו ומילדיו דבר שאין לו מקום במדינה דמוקרטית. אנו מקווים שהצו יבוטל בהקדם ונריה יוכל לחזור לביתו".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר