סגור
חדשות כיפה

בעקבות ההתפתחויות הפוליטיות - עצרת הענק בשא-נור תדחה

פיזור הכנסת וההליכה לבחירות חדשות הובילו לדחיית העצרת שנועד לדרוש מהממשלה שתבטל את חוק ההתנתקות בצפון השומרון. דגן: "למרות הדחיה, אנחנו ממשיכים בכל הכוח וביתר שאת לדרוש כי חוק ההתנתקות יבוטל"

חברי כנסת בצפון השומרון

חברי כנסת בצפון השומרוןצילום: רועי חדי

עצרת הענק, שתוכננה להתקיים ביום שחרור ירושלים והשומרון בישוב שא-נור, נדחתה. כך הודיעה הערב (ה') המועצה אזורית שומרון לפני זמן קצר. ההחלטה התקבלה על ידי ראש המועצה יוסי דגן בהתייעצות עם ראש מועצה אזורית בנימין ישראל גנץ וראש מועצה מקומית קריית ארבע -חברון אליהו ליבמן.

אירוע הענק נדחה לאור ההתפתחויות הפוליטיות ופיזורה של הכנסת. עם זאת המאבק לביטול חוק ההתנתקות אותו מובילה מועצה אזורית שומרון ימשך כרגיל. במועצה ימשיכו לקדם הדרישה מרה"מ בנימין נתניהו לבטל את חוק ההתנקות מצפון השומרון ולתקן את העוול. 

נזכיר כי בשבועות האחרונים גוברת הדרישה לביטול חוק ההתנתקות והיא צוברת תאוצה מקיר לקיר. שרים, חברי כנסת ואישי ציבור רבים הצטרפו והביעו תמיכתם בדרישה. לפני מספר ימים עלו  קבוצת ח"כים, ובראשם יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין, לישוב חומש על מנת להתרשם מהמציאות במקום ולראות בפועל את החשיבות בשליטה ישראלית באזור. יו"ר הכנסת אדלשטיין אמר במקום כי בכנסת הקרובה יבוטל חוק ההתנתקות. 

ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן, אומר כי "נאלצנו בעקבות ההתפתחויות הפוליטיות לדחות את העצרת למועד אחר. עם זאת אנחנו ממשיכים בכל הכוח וביתר שאת לדרוש כי חוק ההתנתקות יבוטל. לא נשקוט עד שהעוול יתוקן. הגיע הזמן לעשות תיקון לעוול הזה, שנעשה לפני יותר מ-10 שנים, ולהחזיר לשם את התושבים. בכנסת הבאה זה בע"ה יקרה".

 

עקבו אחרינו בטוויטר
עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

יהודים בהר הבית בתשעה באב צילום: חיים קרויזר, מטה ארגוני המקדש

ירדן על הר הבית: "מקום תפילה למוסלמים בלבד"

קרא עוד