מלחמת מגן וחץ
מלחמת מגן וחץ

נשות השומרון מתחמשות: המועצה תסבסד רכישת נשקים

במטרה לעודד קבלת רישיונות נשק ורכישת אקדחים על ידי נשים להגנה על משפחתויהן ועל הישובים, הודיע היום ראש מועצת שומרון לתושבי השומרון כי המועצה פתחה במהלך לסיבסוד נשקים לנשים

חדשות כיפה חדשות כיפה 13/11/23 13:51 כט בחשון התשפד

נשות השומרון מתחמשות: המועצה תסבסד רכישת נשקים
אקדח, אישה, צילום: shutterstock

ראש מועצת שומרון הודיע היום כי במטרה לעודד רכישת נשקים אישיים בדגש על תושבות שיוכלו להגן על עצמן ועל הישובים בעת הצורך, תעניק המועצה באמצעות תרומה של ידידי השומרון בעולם סבסוד של 1,000 שקלים לרכישת אקדח ל- 200 הנשים שיעברו את שלב אישור הבקשה מול האגף לרישוי כלי ירי במשרד לבטחון לאומי.

מהלך זה של מועצת השומרון מתווסף לרכישת 300 רובי סער "ארד" (M16 מדגם M4 משודרג) ו"אימתאן", עבור כיתות הכוננות בשומרון, מאות התקני "רוני" לאקדחים, עשרות רחפנים לישובים, אמצעי לחימה וכעת כאמור מבצע של סיבסוד אקדחים לנשים.

הרכש הביטחוני לחיזוק ישובי השומרון יוצא לדרך באמצעות תרומות בסך מיליוני ש"ח רבים, שיוסי דגן ראש מועצת שומרון גייס מידידי השומרון במנהטן, מיאמי, טורונטו מונקו, לונדון ופריז. בתקופה האחרונה היהודים ידידי השומרון מרחבי העולם פותחים את ליבם ותורמים מיליונים רבים לטובת חימוש כיתות הכוננות וחיזוק מרכיבי הביטחון בישובי השומרון.

"אנו קוראים לתושבות לעשות את הצעד הזה"

יוסי דגן

יוסי דגן צילום: רועי חדי

ראש מועצת שומרון יוסי דגן כתב הבוקר עידכון לתושבים, בו הסביר את המהלך לסבסוד נשקים לתושבות השומרון: "אנו נכנסים ל'שגרת חירום', ועוסקים יחד יום ולילה בבניין הכוח בנשק ואמצעי לחימה בישובים ובחיזוק הרוח והחוסן. אנו קוראים לתושבים, ובדגש על התושבות, לעשות את הצעד הזה ומבקשים לסייע ולהיות שותפים".