סגור

בת עין: שוטר התחזה לעובד ערבי כדי להתסיס את השטח

שוטר התחזה לעובד ערבי בחברת בזק ונכנס לישוב בת עין במטרה להתסיס את השטח ולהביא למעצר תושבים, אך הם הבינו שמדובר בפרובוקציה. חוננו: "אין מקום לפרובוקציות האלה". מבזק נמסר: "אין לחברה כל קשר לאירוע"

אלעד הומינר, חדשות כיפה
יג באייר התשפא
,
25 באפריל, 2021 12:34
הרכב בו נסע השוטר

הרכב בו נסע השוטרצילום: צעירי בת עין

פרובוקציה בישוב בת עין בגוש עציון. בשבוע שעבר התחזה שוטר לעובד "בזק" ערבי בכדי להתסיס את השטח ולהביא למעצר פעילי ימין ותושבי המקום. תושבי הישוב הערניים זיהו מזל"ט של משטרת ישראל שחג בשמי הישוב, וחשפו את התחזות השוטר.

התושבים סיפרו כי השוטר צעק והתגרה בתושבים, אולם למרות הפרובוקציה לא נוצר שום מגע בינם ובינו. התושבים הבינו כי מדובר במארב משטרתי ועזבו את המקום, ולאחר מכן עזב גם השוטר המתחזה.  בתיעוד האירוע נראה השוטר המתחזה ברכב בעל מדבקה של חברת 'בזק'. כמו כן ליד מוסדות החינוך של היושב נראו מספר שוטרים כשמעליהם מסתובב המזל"ט המשטרתי, שצבעו שחור.

צילום: צעירי בת עין


עו"ד משה פולסקי מארגון חוננו ביקר את התנהלות המשטרה. "‏שוב אנו עדים לפעילות משטרתית יזומה, למעשה לפרובוקציה משטרתית. שבה משטרת ישראל שולחת שוטרים סמויים מוסווים לעובדי בזק להסתובב בבת עין, להתגרות בתושבי בת עין היהודים על מנת ליצור איזה אירוע, איזה חיכוך - כדי שבסופו של דבר יעצרו יהודים".

פולסקי הוסיף "אין מקום לפרובוקציות האלה. הדבר מאוד מצער, אפילו מקומם, שמשטרת ישראל במקום להפנות את כל האמצעים, את כל הסוכנים הסמויים כדי לתפוס מחבלים ופוגעים פלסטינים בימים שהטרור והאלימות מרימים ראש, משטרת ישראל יש לה את הזמן ליצור פרובוקציות משלה. חבל".

ממשטרת ישראל נמסר: "משטרת ישראל יחד עם כוחות הביטחון מבצעים פעילות יזומה לאכיפת החוק ולשמירה על ביטחונם ושלומם של תושבי האזור".

מבזק נמסר לחדשות כיפה: "אין לחברה כל קשר לאירוע בבת עין ולהתחזות שוטר לעובד החברה והיא לא ידעה בשום דרך על כוונת המשטרה בעניין. בזק רואה בחומרה אירוע זה העושה שימוש לרעה בשמה".

25.04.2021

1. ידיעה תמוהה (ש)

תגידו מערכת כיפה, אתם דוברים של ארגון 'חננו' או של הישוב בת עין או שאתם עיתונים? איזו פרובוקציה יש כאן? שערבי הסתובב בבת עין? פרובוקציה עוד יותר גדולה היא שהערבים בכלל חיים. השתגעתם לגמרי? המשטרה ניסתה לעשות את תפקידה ולצערי עשתה אותו ברשלנות. חבל. נקווה שבפעם הבאה תצליח לעצוראת המנוולים שמכים ערבים על לא עוול בכפם.

דווח על תגובה לא ראויה
25.04.2021

2. לידיעה תמוהה (יעקב כהן)

נראה שנשארה עצרה את כל הערבים שמשתוללים ומכים יהודים כאילו אנחנו בתקופות אפילות וכעת נשאר לעשות "יזומות"... נראה לך שהיו עושים דבר כזה בישוב ערבי? נראה את השוטר היהודי שהיה שורד את זה.... צבוע.
כל המרחם על אכזרים סופו שיתאכזר על רחמנים

דווח על תגובה לא ראויה
25.04.2021

3. שילכו למזרח ירושלים - פחדנים (גבת)

ככה עשו גם ברצח רבין עם אבישי ריב השמפניה ועוד....
כדי להבאיש את ריחו ו טובו של הימין

דווח על תגובה לא ראויה
25.04.2021

4. למספר 2 (ש)

באמת סליחה ומחילה שריחמתי על אכזרים. אני בטוח שאילו הייתי ערבי במזרח ירושלים הייתי מסתובב בעיר בנועם ובבטחה לעומת היהודים שרועדים לצאת מהבית כאילו הם באיזו עיירה בפולין בתקופות האפלות ביותר. (גילוי נאות אני יהודי דתי שחי בירושלים ומסתובב בכל חלקי העיר במערב ובמזרח במשך עשרות שנים). אני תמיה על עצמי איך טחו עיניי מראות וכאמור סליחה ומחילה.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הקהל פונה לקומות התחתונות בבית ליסין צילום: מתן ליונס, חדשות כיפה

צבע אדום בתל אביב: הקהל פונה - ההצגה בבית ליסין בוטלה

קרא עוד