סגור

למרות הסגר: מאהל המחאה של ההתיישבות הצעירה לא יפונה

הנחיות הסגר המהודק קבעו כי לא ניתן להקים מאהלי מחאה חדשים, על מנת למנוע התקהלות. אך בירושלים החליטו להשאיר את מאהל המחאה של ההתיישבות הצעירה, בתמיכה של ראש העיר משה ליאון

עדיאל שביט, חדשות כיפה
כה בטבת התשפא
,
09 בינואר, 2021 20:42

צילום: פורום התיישבות צעירה

בעקבות פנייתו של עו"ד שמחה רוטמן ממשרד עו"ד רוטמן-לב-בינה בשם ההתיישבות הצעירה, הודיעה עיריית ירושלים כי מאהל שביתת הרעב שהקימה ההתיישבות הצעירה מול משרד ראש הממשלה, לא יפונה. בתשובת העירייה לפניית ההתיישבות הצעירה, הובהר כי בתקופת הסגר יישמר הסטטוס קוו וכי לא יינתן להקים מאהלים חדשים אלא רק מאהלים שהיו קיימים קודם לכן.

ממארגני המחאה נמסר כי מאבקה של ההתיישבות הצעירה להסדרה יימשך, כמובן תוך הקפדה על הוראות החוק והנחיות משרד הבריאות, עד שתקויים הבטחתה של ממשלת ישראל להסדרת ההתיישבות הצעירה. אורי ברטפלד יו"ר פורום ההתיישבות הצעירה הודה לראש העיר ירושלים, מר משה ליאון, על הסיוע ועל ההבנה שגילה לצרכי מאהל המחאה.

כזכור, המאהל הבדואי שנפתח ע״י פורום ההתיישבות הצעירה במטרה להציג את האבסורד שבניסיון להסדיר בהחלטת ממשלה יישובים בנגב ללא הסדרת ההתיישבות הצעירה ביהודה ושומרון, ממשיך לארח. מאז פתיחתו אתמול זורמים אליו חברי כנסת, שרים, אייש ציבור וראשי מועצות בכדי לחזק אותו.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר