לראשונה: הופקה מפת סימון שבילים של בנימין

שבילי ומסלולי בנימין הוכנסו למאגרי המידע והפרסום של החברה להגנת הטבע. מעתה כל השבילים בבנימין יופיעו בתוך מפה אחת, עם כל המסלולים, האתרים ואפשרויות הטיול. ישראל גנץ: "תיקון היסטורי רב שנים"

חדשות כיפה 03/09/20 16:08 יד באלול התשפ

צילום: תיירות בנימין
צילום: תיירות בנימין

שיתוף פעולה בין מועצה אזורית בנימין ובית ספר שדה עפרה הביא להישג כאשר שבילי ומסלולי בנימין הוכנסו למאגרי המידע והפרסום של החברה להגנת הטבע. במסגרת זו שונו הגבולות של מפות סימון השבילים ומעתה כל בנימין מופיע בתוך מפה אחת, עם כל המסלולים, האתרים ואפשרויות הטיול. 

עד היום בשביל לטייל בבנימין היו נדרשים המטיילים לעיין בלא פחות מארבע מפות שונות בהן הייתה מופיעה בנימין בצורה חלקית (מבואות ירושלים, צפון מדבר יהודה, דרום השפלה ושומרון ובקעה), כאשר בשטח עצמו סומנו בשנים האחרונות על ידי המועצה, ביס"ש עפרה והועדה לסימון שבילים של החברה להגנת הטבע עשרות קילומטרים של מסלולי הליכה חדשים אשר עודכנו במפה החדשה. 

ראש המועצה ישראל גנץ בירך על ההישג החשוב: "בשעה טובה עשינו מיזם היסטורי. ביחד עם בית ספר שדה עפרה יצרנו עבורכם מפה משמעותית ויפה עם מסלולי בנימין יופיעו מעתה לכל מטייל ומטיילת בארץ ישראל. המרחבים הנפלאים של בנימין מלאים בסיפורי התנ"ך, מסלולים ומעיינות הנופים עוצרי נשימה וכל שנותר הוא לקחת תיק קטן, מים ולהינות מארץ נביאים ונביעות".

משה רונצקי מנהל אגף התיירות במועצת בנימין: "אני מברך את הועדה לסימון שבילים בחברה להגנת הטבע ואת בית ספר שדה עפרה על העבודה המסורה ושיתוף הפעולה המוצלח שהביא להוצאת המפה החדשה ששמה את בנימין על המפה, בכל המובנים. מוזמנים להמשיך לטייל בבנימין."
 

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר