סגור

דגן נגד נתניהו: "גם המחנה הלאומי יודע להפנות את הגב"

ראש מועצת שומרון יוסי דגן מגביר את הטון: "אוהבי ארץ ישראל בהלם מעוצמת הבגידה. החזרת מהאוב את נוסחת השמאל העבשה שטחים תמורת שלום. כשהתקשורת תתקוף אותך ותסתובב שוב לקבל את תמיכת הימין תגלה שנשארת קירח מכאן ומכאן"

חדשות כיפה
כו באב התשפ
,
16 באוגוסט, 2020 11:36
יוסי דגן ונתניהו

יוסי דגן ונתניהוצילום: מועצה אזורית שומרון

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן מגביר את הטון, וכותב הבוקר (א') פוסט אישי וקשה לנתניהו. בו הוא אומר לו: "אתה כפסע מאיבוד מוחלט של האמון של המחנה הלאומי"  ולמעשה אומר לנתניהו: "המחנה הלאומי לא יעבור בשתיקה על מעשה ההונאה הזה". 

עוד כותב דגן לנתניהו: "ב-3 מערכות בחירות רצופות נבחרת על הבטחת הריבונות - ריבונות מלאה על כל הישובים! אל מול התעמולה האישית החזקה של השמאל נגדך, המחנה הלאומי התגייס כי האמין להבטחתך להחיל את הריבונות. נבחרת על בסיס זה, רק על בסיס זה!

"3 מערכות בחירות בשנה האחרונה, נלחמנו בכל הכח לניצחונך. באופן אישי הפעלתי ב-3 ימי הבחירות אלפי מתנדבים מהשומרון, שעברו בית לבית באשדוד, נתניה, אריאל וראש העין למענך. התקשרת אלי ביום הבחירות בשיחה ששודרה מטעמך, אמרת תודה על ההתגייסות והצהרת: "מנצחים - ומחילים ריבונות".

"בנימין נתניהו, אני מכיר רק כינוי אחד למי שמבטיח שוב ושוב ולא מקיים. מה שעשית זו הונאה של עם שלם! אנחנו בחרנו בבנימין נתניהו, לא בשמעון פרס.
ולא, אל תנסה לייצר קומבינה-ספין בין הסכם מדיני עם מדינה, שמציין מצב אי לוחמה שבכל מקרה היה קיים, לבין זחילה מבוהלת ונסיגה מבישה מהריבונות.
הציבור לא מטומטם, יש גבול לציניות. יש גבול להונאה.

"ציבור אוהבי ארץ ישראל מבין מצויין את משמעות הקומבינה הזו: אתה מוכר את עתיד יהודה ושומרון (ריבונות) תמורת אויר.
מחזיר מהאוב את נוסחת השמאל העבשה: שטחים תמורת שלום.

"ולא, אל תנסה גם להסתתר מאחורי גבם של האמריקנים. בכל הכבוד,  אתה ראש הממשלה. בחרנו בך, לא בג'ראד קושניר ולא באף פוליטיקאי בוושינגטון. בך בחרנו. כשבגין החליט להחיל ריבונות, הוא לא חיכה למפות מהבית הלבן הוא החיל אותה, לא דיבר ודיבר ולא הונה את העם. כי בגין היה מנהיג. מנהיג שאומר ועושה.

"ציבור אוהבי ארץ ישראל עומד פסע לפני איבוד אמון מוחלט בהנהגתך.

"ואם חיפשת איתרוג, כמו שרון, אל תבנה על זה. להיפך. בעוד זמן קצר, האופוריה שלך מהמחמאות של אמנון אברמוביץ (!) ושל יריב אופנהיימר ובכירי מרצ (!) תתנדף באויר. הרי, כמו תמיד, מהר מאוד הם יפנו חזרה את הגב ויחזרו לגדף אותך. ואז, כשתסתובב שוב לקבל את תמיכת המחנה הלאומי, הבייס, אתה עלול לגלות שנשארת קירח מכאן ומכאן.
שיהיה ברור: אנחנו, הבייס שלך - בוגרי מסירת חברון לערפאת, הסכם וואי, התמיכה בגירוש, ההקפאה ועכשיו: הונאת הריבונות, אנחנו סיימנו להיות פראיירים".

אם נתניהו לא מחיל את הריבונות" מסכם דגן, "אם נתניהו (שוב) מוכר את ההתיישבות - גם אנחנו יודעים להפנות את הגב".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

עובדי המעבדות צילום:  Yossi Aloni/Flash90

אחרי שבוע: הסתיימה שביתת עובדי המעבדות

קרא עוד