סגור

לחץ מתוך הליכוד על נתניהו: "החל ריבונות עכשיו"

צעירי הליכוד הודיעו לראש המועצה האזורית שומרון כי מצטרפים לפנייתו לנתניהו: החל ריבונות עכשיו. יוסי דגן: "זה צו המפלגה וצו השעה"

חדשות כיפה
כג בתמוז התשפ
,
15 ביולי, 2020 9:51
דגן ונתניהו

דגן ונתניהוצילום: לשכת ראש הממשלה

הלחץ בליכוד להחלת ריבונות מיידית לצד הטיפול בקורונה ממשיך. לאחר שראשי הסניפים בליכוד פנו במכתב לראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן וביקשו לחזק אותו בדרישתו להחלת ריבונות מיידית ללא השארת ישובים מבודדים וללא החלת ריבונות בשני שלבים כעת גם צעירי הליכוד מצטרפים לדרישה. 

הבוקר יוצאים בכירים בקרב צעירי הליכוד - בהם יו"ר צעירי הליכוד מושיקו פסל, ויו"ר צעירי הליכוד היוצא דוד שאיין -  בקריאה נוקבת לראש הממשלה בנימין נתניהו להחיל ריבונות על כל יהודה ושומרון בטווח הזמן המידי "זה צו השעה, זו דרישת העם ומפלגה, על כך נבחר הליכוד להוביל את המדינה" כתבו צעירי הליכוד לראש הממשלה והוסיפו כי הקורונה מאיימת על מדינת ישראל אך אין זה אומר שאפשר להזניח את החובות המדיניות שלנו ואת החובה לארץ ישראל.  יש לטפל בקורונה במלוא העוז ובד בבד להחיל ריבונות בטווח הזמן המידי. זו הזדמנות היסטורית שלא תחזור" ציינו צעירי הליכוד

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן הודה לצעירי הליכוד על הרוח הגבית ואמר: "זוהי רק ההתחלה. מרגישים בשטח את האכזבה מהשקט מצדו של נתניהו והניסיון למסמס את החלת הריבונות תחת התירוץ של הטיפול בקורונה. לא ניתן לוותר על הזירה המדינית גם לצד הטיפול החשוב בקורונה. זו הזדמנות שלא תחזור". דגן מציין כי הוא שומע בשטח את האכזבה מכך שהבטחותיו של נתניהו ב 3 מערכות בחירות רצופות לא מתממשות וכי הדבר מאיים על שלטון הימין.

15.07.2020

1. הזוי (נתנאל )

יש לכם את זה ביותר מנותק מהמצב?

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ברכת כהנים בקבר אהרן הכהן צילום: יעקב נעמי, פלאש 90

סוכות בצל הקורונה: בכתל נערכים לברכת כהנים

קרא עוד