סגור

יגאל דילמוני מסביר: כמה נשלם על החלת ריבונות?

מנכ"ל מועצת יש"ע פרסם הבוקר סרטון שמסביר מה טומנת בחובה החלת הריבונות במתווה הנוכחי: "אומרים לנו אתם מקבלים ריבונות במזומן, ומשלמים בשיק דחוי של מדינה פלשתינית"

אלעד הומינר, חדשות כיפה
כג בסיון התשפ
,
15 ביוני, 2020 22:08
יגאל דילמוני

יגאל דילמוניצילום: מירי צחי

בסרטון אותו העלה לרשת, מסביר מנכ"ל מועצת יש"ע מה תביא איתה החלת הריבונות כפי שהיא מוצעת היום. "אומרים לנו אתם מקבלים ריבונות במזומן, ומשלמים בשיק דחוי של מדינה פלשתינית". דילמוני מפרט כי 60% מיהודה ושומרון הם שטחי C הנשלטים היום שליטה ביטחונית ואזרחית ישראלית מלאה. ה-40% הנותרים הם שטחי A+B. על פי המתווה המוצע, על חצי משטחי C יחילו ריבונות ואת החצי השני יעבירו לשטחי המדינה הפלשתינית העתידית. כך, על 70% משטחי יהודה ושומרון מיועדים למדינה פלשתינית.   

צפו: 

15.06.2020

1. ב"ה (אזרייה)

כל הכבוד ! יגאל על שעשית סדר בדברים . תודה. ישר כח !
ישראל של ישראל ! אום שמום סמול (גם אמיריקיזי) "תיקשורת" "פרקיטות" בית חייות ומכועריי נפש דומייהם החולקים על זאת ; - יש לכם 70 מדינות להעתיק מגורייכם אלייהן . פלילי שתינים המסכימים עם זאת - מחנכים ילדייהם ומטיפים לזאת גם במיסגדים - בבקשה . חולקים ? ; - יש לכם את כ ל מדינות ערב להעתיק מגורייכם אלייהן . (אפשר גם לוודא שמיליארדים שאירופיזה ואי סלם קיצוני שופכים על הבערת האיזור , - יתועלו לקליטת פלילי שתינים במדינותייהם - כבישים ערים בתיי ספר ממקומות פרנסה חקלאות וכ"ד)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
העברת
מתנות
לאביונים
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הרב יהודה מרמורשטיין בראיון מיוחד לחדשות כיפה צילום: חדשות כיפה

מרגש: הסיפור מאחורי עמותת 'עלה'

קרא עוד