צל"ש אזרחי למחסלי המחבל

תשובה לבצלם: ראש מועצת שומרון העניק צל"ש אזרחי ליורים בחווארה: "יידע מחבל שמנסה לרצוח אזרחים של המדינה כי דמו בראשו"

חדשות כיפה 15/04/19 11:41 י בניסן התשעט

צל"ש אזרחי למחסלי המחבל
דגן מעניק את הצל"ש האזרחי לגיבורי הפיגוע, צילום: רועי חדי

שבוע וחצי לאחר שהציל את בתו ואת שאר הנוסעים בכביש, יחד עם תושב נוסף של השומרון, העניק אמש ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן צל"ש אזרחי ליהושע שרמן שירה במחבל והרג אותו וליוסף בן גוסי, שנקלע למקום וסייע לשרמן לנטרל את המחבל, וזאת לדבריו על: "גילוי אזרחות למופת". 
דגן הוסיף: "זו התשובה שלנו לארגון "בצלם" הצבוע, שמנסה להשחיר אב שהגן על בתו מרצח. הארגון ההזוי הזה מגיע אחת לכמה זמן עם לכלוך חדש על חיילי צה"ל, או על אזרחים. צר לי על כך. לא נותר לנו אלא לקוות שהישראלים בארגון בצלם יתפכחו ויראו את המציאות כפי שהיא. יידע כל אזרח שהותקף ע"י מחבל שניסה לרצוח אותו, והגיב בנשקו וניטרל את המחבל, שיקבל את הגיבוי המלא, ויידע כל מחבל פחדן, שאם יינסה לרצוח אזרח של מדינת ישראל, דמו בראשו". 

עוד הוסיף דגן: "אנחנו מודים ליהושע שפעל כנדרש, בפעולתו הנחרצת הציל ישראלים נוספים על הכביש, ובמקום ללכת ללוויות חלילה אנחנו זוכים לתת את הצל"ש הזה ליהושע וליוסף".

שרמן אמר לאחר קבלת התעודה: "זה שהמועצה מתגייסת, שאני יודע שיוסי בטלפון מייד אחרי שאירוע קרה, שהצוות הביטחוני והתקשורתי של המועצה אתך ומייד באירוע, זה חלק מההרגשה הבטוחה שלנו במרחב, יישר כח".

שרמן ובן גוסי הגיעו עם בני משפחותיהם לקבלת הצל"ש.

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר