סגור

סגן ראש המל"ל בכנס אוונגליסטים: "ההתנחלויות הן ברכה"

בכנס עיתונות נוצרית שנערך בארץ אמר סגן יו"ר המל"ל ראובן עזר, כי ההתנחלויות הן ברכה ולא קללה, וקרא לשומעיו להיאבק בדה לגיטמציה כלפיהן

איתן אילן
ח בחשון התשפ
,
06 בנובמבר, 2019 18:33
ראובן עזר

ראובן עזרצילום: רונן חורש/ לע"מ

יועצו המדיני של ראש הממשלה בנימין נתניהו וסגן ראש המל"ל למדיניות חוץ, ראובן עזר, אמר השבוע למשתתפי כנס עיתונות נוצרית בירושלים כי "חזרת היהודים ליהודה ושומרון זו לא קללה אלא ברכה לכל תושבי האזור, והקריאה הבלתי מוצדקת לפינויים זו קריאה להרס וכאוס". עזר הוסיף כי "תחיית העם היהודי בארץ ישראל זה מימוש הבטחה אלוהית"

הכנס נערך במוזיאון ידידי ישראל בבירה - שמאחריו עומד ארגון נוצרי . במבנה החדש נערך גם טקס קביעת מזוזה בהשתתפות ראש הממשלה בנימין נתניהו במרכז תקשורת בינלאומי חדש שמטרתו "חיזוק קשרי ישראל עם העולם ומאבק בארגוני ה- BDS". באירוע השתתפו גם שגריר ארה"ב בישראל דיוויד פרידמן, ראש עיריית ירושלים משה ליאון ומייסד מוזיאון ידידי ישראל הכומר הנוצרי-אוונגליסטי ד"ר מייק אוונס.

עזר,שכיהן בעבר כסגן שגריר ישראל בוושינגטון, אמר בנאומו: "ראו מי השתלט על השטחים כשיצאנו מעזה - ארגון טרור. אנחנו רוצים שזה יקרה ביהודה ושומרון? בשום אופן. נוכחותנו בירושלים וביהודה ושומרון מביאה הזדמנויות כלכליות ויציבות, כי אנחנו מספקים ביטחון על ידי לחימה ברעים שרוצים להשתלט. ישראל והקהילות ביהודה ושומרון מספקות הזדמנויות כלכליות ועבודות". לדבריו, "אין לנו שום עניין בניהול חיי היומיום של שכנינו הפלסטינים באזורים אלה, אבל צריך להיות כנים - עד כה הם היו מושחתים ובלתי מתפקדים ולא מסוגלים להתמודד עם האיסלאם הרדיקלי. הם חייבים להבין שאם לא נשמור על נוכחות ביטחונית זה יסכן את כולנו. אם נוכרח לעזוב נקבל עוד עזה

אנחנו חייבים לחבור באימוץ אחינו ואחיותינו שחיים ביהודה ושומרון ולהילחם נגד אלה שטוענים שנוכחותם בלתי-חוקית או מנסים לעשות להם דה-הומניזציה באמצעים שונים. עזרו לנו להילחם בחרמות, הם לא מוצדקים, והם פוגעים בנו ובשכנים שלנו אפילו יותר. תחיית העם היהודי בארץ ישראל זה מימוש הבטחה אלוהית. זו ברכה לעמנו, זו ברכה לאזור וזו ברכה לעולם. זה טוב לשלום, לשגשוג ולשמחה".

07.11.2019

1. לא נשכח ולא נסלח. (מתחת לכל רמה)

קיבלנו כאן ממשלה של משתפי פעולה עם הרוצחים המטורפים והגזענים המבחילים ביותר כיום בעולם. איזה פקידון נרצעון מגוחך ועלוב.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ההפגנות מול בית ראש הממשלה, אמש צילום: פלאש 90

"פושעים של ממש, הנגיף לא מתרגש מהפגנות או מתפילות"

קרא עוד