השר כץ: "יהודים ימשיכו לעבוד בשבת על הרכבת"

לא מתרגש מאיומי הפרישה: שר העבודה והרווחה התייחס לסכנת הפלת הממשלה על ידי המפלגות החרדיות על רקע עבודות הרכבת בשבת, "אני מבין שזה חורה למפלגות החרדיות, אבל אני לא מוכן לקחת על עצמי סיכונים בטיחותיים בגלל זה"

משה ויסטוך
א בכסלו התשעח
,
19 בנובמבר, 2017 14:19
חיים כץ

חיים כץצילום: Kobi Gideon / FLASH90

שר העבודה והרווחה חיים כץ לא התרגש מאיום פירוק הקואליציה של שר הבריאות יעקב ליצמן ואמר היום (ראשון) כי אין ברירה והיהודים ימשיכו לעבוד בשבת על תשתיות הרכבת.

"אם המדינה רוצה רכבת ומה לעשות שצריך שיעבדו על תחזוקת הרכבת בשבת", אמר כץ לרדיו 'כאן מורשת'. לדבריו, כל שבוע נערכים "דיונים מה הכרחי ומה לא הכרחי לעבודה בשבת, אך אין ברירה, ימשיכו לעבוד יהודים בשבת".

יממש את האיום? השר ליצמן

יממש את האיום? השר ליצמןצילום: פלאש 90

ביום שישי האחרון איים שר הבריאות יעקב ליצמן מיהדות התורה ואמר כי במידה ובעבודות הרכבת בשבתות ימשיכו להיות מועסקים יהודים, המפלגות החרדיות יפרשו מהממשלה ויובילו להפלתה. עם זאת הבוקר הוא התראיין לכגלי צה"ל ושם אמר באופן מסוייג יותר כי הדבר יעלה במועצת חכמי התורה.

השר כץ התייחס לאיומי המפלגות החרדיות ואמר כי למרות שהשבת לא עבדו יהודים על תשתיות הרכבת בדרום לא יהיה מנוס מכך בהמשך, "אני מבין שזה חורה למפלגות החרדיות, אבל אני לא מוכן לקחת על עצמי סיכונים בטיחותיים בגלל זה".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

קורונה צילום: Avshalom Sassoni/Flash90

צרפת: בעקבות הקורונה, דחיית בריתות המילה וסגירת כלל המקוואות

קרא עוד