חדשות כיפה

השר דרעי סייר בשכונת נתיב האבות

שר הפנים ופמלייתו הגיעו לשכונה כדי לשמוע מקרוב את טענות התושבים על בתיהם שאמורים להיהרס בקרוב. דרעי: "מותחים עד הקצה את היכולות לסייע ולפתור בעיות". יו"ר מועצת יש"ע: "התמיכה מהשר דרעי ומשרי הממשלה הם המנוע לפתרון הבעיה"

השר דרעי בנתיב האבות

השר דרעי בנתיב האבותצילום: דוברות מועצת יש"ע

שר הפנים אריה דרעי הגיעה היום (שלישי) ךביקור בשכונת נתיב האבות שביישוב אלעזר בגוש עציון, כדי לעמוד מקרוב על הטענות של התושבים שבתיהם עומדים בפני פינוי והרס בהוראת בג"ץ.

השר דרעי, כשהוא מלווה בסגנו משולם נהרי ומנכ''לי משרד הפנים ופיתוח הנגב והגליל, נפגש עם ראשי מועצת יש"ע ובהם יו''ר המועצה אבי רואה, המנכ''ל שילה אדלר, ראש המועצה האזורית גוש עציון שלמה נאמן ומזכ''ל אמנה זאב (זמביש) חבר.

בפני השר ומלוויו הוצגה בעיית הבתים שרק חלקים קטנים מהם בנויים על קרקרע פלסטינית פרטית וכן סיפורם של שאר הבתים שמיועדים להריסה. דרעי התארח על ידי משפחת נוי וממרפסת ביתה הוא תצפית על כל השכונה. לאחר מכן נערכה פגישה בינו לבין תושבי השכונה ובכירי מועצת יש"ע.

השר במפגש עם תושבי השכונה

השר במפגש עם תושבי השכונהצילום: דוברות מועצת יש"ע

השר דרעי אמר עם סיום הפגישה כי הוא רוצה "לשבח את צוות משרד הפנים בראשות המנכ"ל מרדכי כהן, שהתמסר לנושא ההתיישבות בלב רחב ובשום שכל. הם מותחים עד הקצה את היכולות שלהם, כולל היעוץ המשפטי, כדי לסייע ולפתור בעיות של ראשי הרשויות. כך גם בנושא עמונה הם התגייסו להקמת היישוב לרווחת התושבים".

יו''ר מועצת יש''ע אבי רואה אמר: "אנו מודים לשר דרעי על הביקור החשוב בנתיב האבות. התמיכה החשובה שאנו מקבלים מהשר דרעי ומשרי הממשלה הם המנוע לפתרון הבעיה והרס הבתים, חלילה, בנתיב האבות. נמשיך להיאבק על כל שעל ביהודה, שומרון ובקעת הירדן".

ראש המועצה האזורית גוש עציון שלמה נאמן, ציין את העובדה כי "השר דרעי התחיל את חייו הציבוריים בתור מזכיר היישוב מעלה עמוס, מוותיקי יישובי הגוש, ואנחנו רואים בו בן בית שפתוח לכל הצרכים שלנו ומסייע ככל האפשר וגם בדברים המורכבים, כמו בסוגיית נתיב האבות ובתחום של פיתוח ההתיישבות ועל כך אנו מודים לו".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הרב שלמה עמאר צילום: Hadas Parush/Flash90

רבני ירושלים דורשים: להתנות היתרים לעסקים בהימנעות מחילול שבת

קרא עוד