סגור

השרה שקד: מתנהל נגדי קמפיין של 'פייק ניוז'

סרטון שהתפרסם ברשתות החברתיות בו שומעים את השרה איילת שקד אומרת: "כשנהיה בשלטון, נסגור את טוויטר ופייסבוק". שקד: "זה פייק ניוז"

גלעד כהן
כט באב התשעח
,
10 באוגוסט, 2018 9:52
שרת המשפטים איילת שקד

שרת המשפטים איילת שקדצילום: מרים אלסטר/פלאש 90

בימים האחרונים התפרסם סרטון של שרת המשפטים איילת שקד (הבית היהודי) בו היא אומרת: "אני מאוד מקווה שכשנהיה בשלטון נסגור את טוויטר ופייסבוק". הסרטון הופץ ככל הנראה על ידי אנשי שמאל בוואטסאפ, בפייסבוק ובטוויטר. 

השרה שקד התראיינה אצל גיא לרר ב"הצנרת" ואמרה כי מדובר בפייק ניוז. "זה היה חלק מפרויקט של ערוץ עשר נגד הסתה ברשת, אני וחברי כנסת אחרים הקראנו תגובות שכתבו עלינו. אנשים משתמשים בזה כנגדי. זו קלאסיקה של פייק ניוז".

מי שרוצה לקנות את השקר הזה בולע את זה, אומרת השרה שקד. "מאות אלפי אנשים חושבים עכשיו דבר לא נכון ואין לי שום דבר אחר לעשות חוץ מלעלות את התגובה שלי בפייסבוק. כל מגבלה אחרת כגון סגירת פייסבוק, היא באמת סכנה לחופש הביטוי". כך אמרה השרה איילת שקד

 

10.08.2018

1. עלי והצליחי (מרי)

כתבות מסוג זה כמוהן ככתבות המסכסכות בינך לבין רוהם הכל מבית היוצר של השמאל המשיכי בדרכך והתעלמי מרעשי הרשע

דווח על תגובה לא ראויה
12.08.2018

2. צחנת השקרים של הסמול, מציפה עתה את פניהם כמו הביוב הפרוץ בשוקי רמלה לוד!!!! (נעמה)

איך עד הים אנשי שלטון יקרים,שר תקשורת פנים,בטחון פנים,אתם ממשיכים לתת אפשרות קיום ומיקורופונים ובמה,על גלי התקשורת לכל העמלקים האלה שמסבבים אותנו ומאיימים להשמידנו,ואת עצמם לדעת!!! איפה ממשלת ימין שבחרתי? איפה טלויזיה ימנית או לפחות מאוזנת?!!!!!

דווח על תגובה לא ראויה
16.08.2018

3. זה הרי שקר ברור גם אם לא הייתה מגיבה (א)

ברור שסגירת רשתות חברתיות אינה אפשרית בישראל, וברור שאשה משכילה כמוה לא תעלה את ההצעה הזו בכלל כדבר רציני. רק אוויל גמול היה יכול להאמין לכך שלא מדובר בעריכה

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

שר החינוך יואב גלנט צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

"אם נסגור את בתי הספר - הילדים ידביקו במקומות אחרים"

קרא עוד