סגור

השביתה בבית הספר בגבעת שמואל: גרסת המנהלת

בבית הספר 'מורשת נריה' בגבעת שמואל עדיין לא פתחו את שנת הלימודים. הורי התלמידים טוענים כי ישנה "אווירה לא נעימה ואקלים בית ספרי לקוי". אולם, עורכת הדין של מנהלת בית הספר אומרת לכיפה: "יש כאן הורים שמשקרים שהחליטו לקחת את החוק לידיים"

גלעד כהן, חדשות כיפה
י באלול התשעט
,
10 בספטמבר, 2019 18:23
למצולמים אין קשר לכתבה

למצולמים אין קשר לכתבהצילום: shutterstock

בבית הספר 'מורשת נריה' בגבעת שמואל, בשונה משאר תלמידי ישראל, לא פתחו עדיין את שנת הלימודים. הורי התלמידים לא מוכנים לשלוח את ילדיהם לבית הספר. ההורים טוענים כי ישנה "אווירה לא נעימה ואקלים בית ספרי לקוי", לפחות כך תיארה זאת כרמלה קופלד, ממלאת מקום יו"ר סניף הסתדרות המורים בגוש דן לפני ארבע שנים. אולם, עורכת הדין של מנהלת בית הספר אומרת לכיפה כי משרד החינוך רואה במנהלת כאשת חינוך ראויה וכי ההורים משקרים ונוהגים באלימות.

בשיחה שניהלנו עם עו"ד סיגל פעיל, עורכת דין של מנהלת בית הספר 'מורשת נריה' אילה צדוק מטעם ארגון המורים, עולה כי מה שקורה זו אנרכיה. "ההורים לוקחים את החוק לידיים". כזכור, כ-850 תלמידי בית הספר לא פתחו את שנת הלימודים וההורים מפגינים בימים האחרונים מחוץ לביתה של צדוק ודורשים שתעזוב את תפקידה הניהולי בבית הספר.

"הטענות לפיהן משרד החינוך רואה במנהלת כלא ראויה - זה שקר וכזב", אומרת עו"ד פעיל. "משרד החינוך לא רק שלא אמר את זה בשום מקום. אלא כתב את הפוך, גם לרשות המקומית וגם לבית הדין האזורי לעבודה - שמדובר במנהלת ראויה מאוד שצריכה להמשיך בתפקידה. יש פה בעיה שההורים, לא כולם, לא רוצים אותה".

למה הם לא רוצים אותה?
"תשאל את ההורים".
 
היא לא מבינה למה ההורים לא רוצים אותה?
"אין טענה אחת של משרד החינוך לגבי התפקוד שלה. אני לא ניזונה מפי בן אדם אחד, כמו שאתה ניזון לצערי מההורים. אם מסתכלים בתיק האישי, אתה רואה שאין טענה אחת כנגדה. אפילו להפך. משרד החינוך לא אמר בכלל שהיא לא ראויה. יש כאן הורים שהחליטו לקחת את החוק לידיים".

היא לא מבינה למה מפגינים לה מול הבית?
"היא לא מבינה למה בערב מפגינים לה ומתנהגים בבריונות. למה ממציאים המצאות ומכפישים אותה? הרבה פעמים זה אנשים בעילום שם בלי אף תלונה אחת בכלל. אני שאלתי 'מה קרה פה?'. בחיים שלי לא טיפלתי במקרה כזה. תמיד יש משהו. איזשהו הליך שהתחיל. פה אין כלום ואני לא מבינה מה קרה פה. אני שואלת 'מישהו יכול להגיד לי במה מדובר?' זה לא משנה עכשיו".

שר החינוך זימן אותה לפגישה והיא לא רצתה להגיע.
"זה פשוט שקר".

ההורים טוענים כי המנהלת לא הסכימה להיפגש עם שר החינוך, הרב רפי פרץ ללא נוכחות עורכת הדין, סיגל פעיל. לא הייתה מתוכננת פגישה?
"היא הסכימה להיפגש. ביום שישי העוזר של שר החינוך אמר למנהלת שהוא רוצה להיפגש איתה, כי הדבר שהכי בוער לשר החינוך, ערב פתיחת שנת הלימודים זה גבעת שמואל ולא כלל מערכת החינוך. ביום שישי בבוקר המנהלת אמרה לעוזר של שר החינוך שהיא מוכנה להיפגש ביחד איתי, עורכת הדין שלה, והם הסכימו. התארגנו לפגישה עם שר החינוך במוצאי השבת, ביחד עם מנהלת בית הספר כמו שנקבע, ובהרכב שנקבע. כמה דקות לפני שהתכוונתי לצאת מהבית, המנהלת קיבלה הודעה מהעוזר של השר, שהשר עצמו טוען שהיועצת המשפטית של משרד החינוך אומרת שאסור לו להיפגש ביחד עם עורכת הדין. 'היועצת המשפטית אמרה לי שאסור', אמר השר. השר סיכל את הפגישה בסופו של דבר. שר החינוך ביטל את הפגישה. זו האמת".

הפגנת ההורים מול ביתה של המנהלת

הפגנת ההורים מול ביתה של המנהלתצילום: יח"צ

עו"ד פעיל מוסיפה ואומרת: "המנהלת ביקשה להיפגש עם ההורים וראש המועצה שיגידו לה מה לא בסדר והיא תתקן. ההורים אומרים שהיא חיה בסרט, 'את באמת לא יודעת?' ההורים אומרים. הצענו שיגיע כל יום מפקח לבית הספר ויועץ ארגוני מלווה. משהו פה נראה לי לא טוב. כי אם על כל דבר המנהלת אומרת שהיא מוכנה שייבדקו אותה וההורים מתנגדים, אז משהו פה מסריח. משהו מסריח בפרשה הזאת. מה שברור הוא שהמצב הוא של אנרכיה עכשיו.  אין טענה אחת לא אמתית ולא רצינית, ולא היה שום הליך אפילו דקה אחת כל הפרשה הזאת".

"למרות כל זה", אומרת עו"ד פעיל "כל הכבוד למנהלת היא אלטרואיסטית. היא לא מכפישה את ההורים, היא לא יוצאת לתקשורת. היא לא מעלילה עלילות. היא רק רוצה ומסכימה לדבר. גם ההכפשה הזאת של ההורים שלא מפסיקים להגיד שמשרד החינוך הציעה לה מאה הצעות והיא אמרה לא, זה שקר וכזב. במקום לשבת בשקט ולבצע את הוראות החוק של חוק חינוך חינם, אני שמעתי כשהייתי בתוך בית הדין, גם הצו שבית הדין הוציא שקובע שיש לחזור ללימודים – הצו הופר".

עו"ד פעיל אומרת כי יש הליכים משפטיים שהם יכולים לנקוט בהם וגם אולי ינקטו, כמו תביעות דיבה כנגד ההורים באופן אישי שהעלילו עליה עלילות דם לטענתן. "אתה יודע מה זה אישה עם ילדים שמול הבית שלה מפגינים וקוראים לה קריאות גנאי והולכים אחריה פיזית? מה זה? אז מי שמדבר איתך על חינוך וערכים וכל הבולשיט הזה מזמן הפכו את משרד החינוך לחוכא ואיטלולא. למרות זאת אנחנו מנסים לפתור ואנחנו לא אומרים 'לא' לשום דבר ולשום פגישה. וגם עכשיו שר החינוך יכול לבוא ולהיפגש. אני מתביישת שבמקום להתעסק במערכת החינוך כולה, אנחנו מתעסקים בזה. זו אנרכיה מסוכנת".

ממשרד החינוך נמסר: המשרד פועל לגבש מענה בנושא.

10.09.2019

1. בושה שכך מתנהגים לאשת חינוך, איפה כולם היו עד עכשיו?? האם אנחנו באנרגיה?? כל אחד יכול לקום ולדרוש פיטורים? על מה ולמה? (אחת שמבינה בחינוך)

דווח על תגובה לא ראויה
10.09.2019

2. זה מה שקורה (שיני)

כל ההורים הלייטים האלה כולם עורכי דין

דווח על תגובה לא ראויה
10.09.2019

3. כמה סילופים בכתבה אחת (חגית)

כמה עורכת הדין שלה משקרת. בואו וקראו את העתירה שהגישה העיריה נגד המנהלת. תסתכלו בנספחים ותראו איזו מערכת יחסים עכורה יש בין המנהלת למורים. כמה המורים פוחדים ממנה. העיריה לא רוצה אותה בתור מנהלת בבית הספר. תבדקו את ההשגים כמה הם ירדו במהלך השנים. במהלך כל השנה האחרונה הציעו למנהלת הצעות והיא מסרבת לעזוב. האם אתן חושבים ש850 תלמידים ויותר מ500 הורים משועממים ושובתים כבר עשרה ימים? בואו ובדקו את הפרטים. המנלת הזו גרועה. כולם יודעים משרד החינוך זה מקום בירוקרטי ומסואב שלא יודע להוציא מתוכו צנהלים כושלים. אנחנו נמשיך לשבות

דווח על תגובה לא ראויה
10.09.2019

4. ממתי ההורים הפכו לקובי מדיניות, אם המנהלת לא היתה טובה איפה היה הפיקוח עד היום?? ברור שמניעים כאן לא פדכןגיים (אחת שיודעת)

דווח על תגובה לא ראויה
10.09.2019

5. לדעתי ההורים נכשלו בדרך!! (דוד)

דווח על תגובה לא ראויה
10.09.2019

6. יתכבד הכתב ויקרא את העתירה ונספחיה (טל)

שם יגלה את דברי המנהלת עצמה, את תלונות המורים הסובלים, את דברי הסתדרות המורים ואת עובדות הפיקוח.
המנהלת המניפולטיבית משתמשת בילדים והוריהם למטרותיה האישיות ומי יתן והקב"ה ישלם לה על הכל.

דווח על תגובה לא ראויה
10.09.2019

7. האם לא מדובר כאן בהורים שומרי תורה ומצוות (aa)

כפי שההורים כאן מגיבים כנראה שכחו הלכות לשון הרע , שכחו אלול ... אין לי שום נגיעה , לא גרה באזור ... אבל שומו שמיים האם אלה אנשי תורה ואמונה

דווח על תגובה לא ראויה
10.09.2019

8. חבל (אתי)

הצילי את הכבוד המעט שעוד נשאר לך ,בכביש צריך להיות חכם ולא צודק , חבל שבסוף יזכרו אותך כך ולא יזכרו את הדברים הטובים שכן עשית.

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

9. היא זונה בת זונה (אחד שיודע)

ואתם למה לא מביאים תגובות ההורים?

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

10. בושה וכלימה לאתר כיפה שפרסמו את תגובת המגיב המקלל והמגדף! (מאיר)

בס"ד
יהודי/ה המקלל/ת ומגד/ף - ובפרט - באתר כאתר 'כיפה', אסור באיסור חמור שלשון כזו תועלה בכלל לרשת ובפרט - באתר המכבד את עצמו ומיועד בעיקר לציבור הדתי לאומי - אתר כיפה!

חמור מאד שדברי המגיב הגאוותן והרברבן ("אחד שיודע..." - יודע לקלל ולגדף!!!) יפורסמו!!!

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

11. באמת ?????? (אמא שיודעת... )

כבוד העורכת דין??? את באמת לא יודעת למה ????????????? קראת את כתב העתירה ?????????
נראה לך ????????
חבל שאתם מפרסמים כזו כתבה לפני שבדקתם את שני הצדדים..

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

12. זו לא גרסת המנהלת אלא גרסת עורכת הדין - ולא בכדי (הורה)

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

13. כואב אבל המנהלת אשמה במצב (טרפורד קשישא )

במאות בתי ספר יש בעיות וחוסר שביעות רצון והמנהל או המנהלת מתחלפים. כאן מדובר במנהלת טובה שמכהנת כבר 8 שנים. בית הספר בירידה מתמדת וחדר המורים מלא במורות מפוחדות שאינן ממשיכות מעבר לשנה במקרה הטוב. מנהלת כזו היתה צריכה להבין את חוסר שביעות הרצון וללכת בטוב וחיבוקים. שנתיים כבר מנסים לעשות זאת אבל היא לא מוכנה והמצב החריף מאוד בכמה רבדים עד כדי מקרים קשים מאוד. המנהלת כפתה את השביתה על ההורים ולא להפך.
האם הורים צריכים להחליף מנהל? בדרך כלל לא. אבל המקרה הזה חמור ושונה מהאחרים.

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

14. כמה שקרים !!!! היא פשוט לא ראויה להיות מודל לחיקוי לילדינו!! (אסתר)

ילדינו לא הפקר!!!!
850 ילדים בבית ולא התחילו ב1 לספטמבר בגלל מנהלת אחת!
נראה לכם הגיוני?!?!

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

15. קראתם את העתירה ? (אמא עצובה מאוד... )

850 ילדים לא משקרים
350 הורים לא משקרים
70 מורים לא משקרים
חבל שמשרד החינוך ל מגלה אחריות ומנהיגות וממשיך את הקרקס הזה על חשבוננו...

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

16. אל תשפטו עד שלא תשמעו את שני צדדים - מחר זה יקרה אצל הילדין שלכם ותהיו באותה בעיה (משה)

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

17. נחמד שמנסים לייפות את המציאות (שירה)

נחמד שמנסים לייפות את המציאות אבל אנחנו ההורים מגובים במסמכים עם תכתובות בין משרד החינוך לבינה, בין הסתדרות המורים לבינה ובין העיריה לבינה. תכתובות שלא משתמעות לשתי פנים!!! הכל מצורף לעתירה שהוגשה לבית המשפט. חבל שאי אפשר לצרף פה קובץ, אבל מי שרוצה לדעת את האמת שייכנס לדף המחאה בפייסבוק וייחשף בעצמו לכל המסמכים. נראה אותכם מגיבים אחרי שתקראו.

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

18. כל הגורמים במשרד החינוך כולל השר מסכימים שהמנהלת אינה ראויה. (בקיא בפרטים)

העיריה, הסתדרות המורים, המורים בבית הספר וההורים - כולם מעוניינים שתעזוב.
מדוע משרד החינוך מציע לה כבר חודשים ארוכים הצעות מרחיקות לכת לעבור לתפקידים אחרים? האם זה בגלל שהוא מרוצה מתפקודה כמנהלת בית הספר? כמובן שלא. הצעות אלו בפני עצמן מלמדות על כך שאינו מעוניין שתישאר שם.
עורכת הדין הממולחת של המנהלת מתארת מציאות שקרית.

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

19. כמה שטויות והשקרים בכתבה אחת (הורה מודאג)

אם היא כזאת אשת חינוך דתיה שומרת מצוות שאימרות כמו דרך ארץ קדמה לתורה ומה ששנוא עליך על תעשה לחבריך אמורים להיות נר לרגליה היא בפועל מתנהגת בדיוק הפוך.
במשך כמעט שנתיים מנהלים מולה משא ומתן בנעם ובצורה מכובדת על ידי מספר גורמים ומעלים בפניה את הבעיות,אפילו כבר ניסינו כל מיני יועצים שילוט את לשווא, אז לבוא ולהגיד שהיא לא יודעת על מה מדובר ומה הבעיות זה קצת גובל או בבעיית שיכלה רצינית או הניתוק מוחלט מהמציאות.
בסופו של דבר, תפרו לה תפקיד בהתאם לדרישות ולתנאים שהיא רצתה כשאין לזה שום תקדים באף מגזר עסקי בטח שלא במגזר הציבורי והחינוך,אך עדיין היא מסרבת לזוז ובאה עם עוד דרישות ותנאים, דבר שמוכיח שממש לא מעניין אותה חינוך הילדים ולא מעניין אותה בית הספר ובטח לא מעניין אותה ההורים אלא אך ורק טובה האישית

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

20. יש כאן עורכת דין אחת שמשקרת (אורית)

מול מעל 1000 הורים...
לא ייתכן שכולם מושחתים כולם משקרים כולם אנרכיסטים.

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

21. ואולי בכלל ההורים צריכים להגיש תביעת דיבה (ההורים)

עו"ד שמרשה לעצמה לשקר ולצאת לעז על 800 ילדים והוריהם ועוד מאיימת בתביעות על ההורים.
כבר בכתבה זו יש מספיק שקרים לפרנס תביעת דיבה נגד עורכת הדין הנכבדה, שלא לדבר על תלונה לוועדת האתיקה

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

22. אין ספק שלקחה עו"ד טובה שטובה בדיבורים (אמא מגב"ש)

לדבר כולם יכולים. ואין ספר שהעו"ד מדברת מאוד יפה. אבל מה לעשות, מנותקת מהמציאות. דברי שקר וכזב. אילה לא ראויה לנהל לא מורים ובטח לא ילדים! תקראו את העתירה. בושה וחרפה שמנהלת מנצלת את כוחה ומעמדה ומתעללת במורים! כל עוד היא המנהלת הילדים שלי לא ידרכו שם!!

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

23. לא משעמם לנו ההורים בחיים! אם היא היתה ראויה, היינו משאירים אותה בחפץ לב. (אחד שכואב לו)

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

24. למה לא שומעים את המנהלת בעצמה (ילד שובת)

למה לא שומעים את המנהלת בעצמה?
למה היא שולחת את העו"ד שלה שמכירה אותה ואת הסיפור במקרה הטוב רק מהשבועיים האחרונים לדבר בשמה?
אם היא כל כך צודקת ובטוחה בצדקת דרכה שתעמוד מול 850 תלמידים והורים ותגיד שהיא לא ידעה שום דבר ולא שמעה שיש בעיות והיא הדבר הכי טוב שקרה לבית הספר ועוד שאר שטויות...
מי שדיבר אמת לא מסתתר מאחורי סוללת עורכי דין

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

25. חבל שעורכת הדין בוחרת לא לשתף בכך שהיא מייצגת אותה משהו כמו יומיים. ולא מכירה את ההשתלשלות (אמא מודאגת)

המנהלת היתה חברה בהסתדרות המורים אבל מאחר שהסתדרות המורים מודעת לכל מעללליה וההתאכזרות שלה לצוות שלה היא בחרה לפטר את ההסתדרות לעבור פתאום לאירגון המורים.
עיתוניאי אמיתי היה בודק יותר לעומק עם אלו שייצגו אותה עד כה מה קרה שהתנערו ממנה????

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

26. כתבה שיקרית ושיטחית (נילי)

מי שיקרא את נספחי העתירה לא יכול להיות אדיש להתנהגות הבזויה של המנהלת והשקרים של העורכת דין שלה.

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

27. תעודת עניות לחברה הדתית שזאת מנהלת שלה (חגית )

וכדי לכל הצדיקים ובמיוחד לעו״ד לקרוא את העובדות . מנהלת שממררת את חיי המורים , משפילה ילדים , מבזה וזה באמת טיפה בים . בואו תקראו את העתירה

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

28. אם לא רוצים אותה למה להמשיך. שתעזוב וזהו (שאלה)

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

29. אני מזמינה את העיתונאי המכובד לעשות עבודתו נאמנה ולקרוא את העתירה שמפרטת את השתלשלות המגעים שנמשכים כבר שנים. (עצוב)

כתבה כזו היא עבודה עיתונאית מביכה ולא מאוזנת. מוזמן לקרוא את העתירה שתידון היום בבית הדין ולהתעכב גם על הנספחים שמכילים עדויות למעללליה של המנהלת מול הצוות שלה.
מוזמן גם ליצור קשר עם ההורים ולשמוע ממקור ראשון מה הם עברו.

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

30. חבל שהכתב לא בדק בעתירה (אמא לשתים)

תגובת עורכת הדין צפויה ונראה שעושה את עבודתה. השאלה היא האם הכתב עשה את העבודה שלו כי ברור לכל שלא קרא את העתירה אחרת לא היה מפרסם את זה

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

31. חבל שלא ראו לנכון לבקש את תגובת ההורים המוכפשים (אמא)

די לכתבות "מטעם"

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

32. כל הההורים האלה שמפוצצים בכסף ובסוללת עורכי דין (גבשנמיק)

כולם דעתנים
אבל עד שבאה מנהלת שמצטיינת בכל מקום ומנסה להכניס קצת יידישקייט ותורניות הם קמים נגד, שונאים כל מה שריח של תורה נודף ממנו, רק אקדמיה.
תרראו אותם בפארק' רמון בשבת ותגידו לי אם הם דתיים בכלל.

כולם יודעים שהאויב הגדול ביותר של הציבור התורני זה הציבור הלייטי, וגבעת שמואל היא בירת הלייטים, שהם דתיים סוציולוגיים ולא דתיים במובן של הלכה.

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

33. עורכת הדין משקרת ומוציאה דיבה על ההורים (ליאת)

כתבה מטעם המנהלת. רצופה שקרים איומים. מי שקרא את העתירה על נספחיה ראה תיעוד למעלליה של המנהלת.

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

34. מי לא מכבד? (הורה)

מי לא כבד? ההורים שהפגינו מאוד כבדו , בואו נשאל מי זרק עלינו ביצים , מים ...
חבל שמי שלא יודע את כל הפרטים ישר מגיב.

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

35. מותר לעורך דין לשקר כי לא יתבעו אותו בבית משפט (ליאת)

קיראו את העתירה ותראו שעורכת הדין משקרת במצח נחושה. הוגשו תלונות אינספור על תפקוד המנהלת לאורך השנים החל מ2015

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

36. אני גם רואה את מעלליכם (ל-34)

גם את מפעל חייב של המנהלת הקודמת במורשת זבולון הרסתם,
עכשיו אתם הורסים גם למנהלת הזו, עבור ילדיכם, ילדי השמנת המדושנים

אתם מנעתם בגופכם הקמת ישיבה בגבעת שמואל
אתם מתרגזים על כל דבר שיש בו ריח של תורה
איך בתי הכנסת שלכם נראים
איך התפילות אצלכם נראות
איך נראים טקסי הבר מצווה ובת מצווה
איך הנשים שלכם נראות
איך הבנות שלכם נראות
כמה גירושין, כמה צביעות, כמה שקר

זה מה שקורה כשיש הורים דעתנים יותר מדי שנותנים לילדים שלהם חיבוק דב
מבקשים לנהל את בית הספר,אחר כך את המפקדים של הילדים שלכם
מה הפלא שאתם מגדלים ילדים עם כיפת שקל, עמארצים לחלוטין ביהדות
שונאי תורה, שונאי הלכה, שונאי חרדלים (שזה כל מי שאינו כמוכם)

הרסתם את גבעת שמואל, תראו את ההבדל בין האיזור הישן לחדש, תראו איפה יש אנשים טובים ופשוטים
ואיפה יש רק נובורישים פלצנים עם מותגים, שרק עסוקים בלריב ולריב ולריב בינם לבין עצמם ובינם לכל העולם.

ביום שאתם הלייטים תשלחו את הילדים שלכם ללמוד חינוך, ללמוד בישיבות, תוכלו להשפיע. אבל מכיוון שאצלכם זה רק הייטק או משפטים, אתם תמשיכו לילל עד מחר. וכל הכסף שלכם לא יעזור, כי אתם אנשים ריקים.

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

37. חינוך (פ)

צריך להעיף מבית הספר מנהלות רקובות במיוחד הממלכתי דתי שמתייחסות להורים בצורה מגעילה במקום לשמוע מה יש להורים הביולוגיים להגיד

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

38. 700 זוגות הורים לא משקרים (אסף)

הכתבה מלאה שקרים ואי דיוקים
היום בעה בית המשפט יכריע
המנהלת הביאה על עצמה את המצב
ולראיה זה הארגון המורים השני שנופל בה הראשון הפסיק ולא הסכים איתה
אנא בצעו סיקור הוגן והציגו את 2 הצדדים

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

39. צריך להגן על הילדים (אמא שכואב לה)

אסור להפקיר את החינוך שלהם בידי אשת לא חינוך. 850 ילדים לא טועים800 הורים לא טועים. 70 מורים לא טועים.

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

40. עצוב שהעו"ד מרשה לעצמו לסלף את האמת עד כדי כך (אושרה)

הלוואי ודברי עוה"ד היו נכונים.
בלב כואב אנחנו מנהלים את המאבק, אחרי שנואשנו משיחות על ליבה של המנהלת להפסיק את הכוחנות וההשפלות למורים.
כבר ב2016 המנהלת קיבלה מכתבים מהפיקוח שמתרים בה להפסיק את ההתעמרות במורים,
העירייה זימנה אותה לפגישות, ועוד פגישות,
וועד ההורים ניסה לדבר על ליבה במשך חודשים ארוכים ולשווא.
תחשבו למי אתם מאמינים - עו"ד של המנהלת שהאינטרס שלו הוא לא לפתור את הבעיה, אלא להשיג ללקוחה שלו תנאים טובים יותר,
או ל800 ילדים שנשארים בבית למרות הקושי הגדול, להסתדרות המורים שהתנערה מהמנהלת, ולעייריה שנואשה מהמנהלת.
ו

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

41. אם היא כ"כ צודקת שעוה"ד תסביר מדוע הסתדרות המורים לא מיצגת את המנהלת יותר (ערן)

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

42. עורכת דין משקרת באופן גלוי (אבא מודאג מאד)

כאבא לשלושה ילדים בבית הספר,אני מתבייש בתגובה של עורכת הדין ,אין מילה אחת נכונה ,רק לקרא את העתירה ולהאמין ל20% בלבד למה שכתוב בנספחים מספיק להבין שהמנהלת המכושרת בעבר לא יכולה להמשיך בתפקידה לראיה הצעות של משרד החינוך שפסלה ,הסתדרות המורים שלא מוכנה להגן עליה ולכל מי שלא מעורב בנושא עדיף שלא יתערב

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

43. תגובה לגרסת המנהלת ועורכת דינה על בי"ס מורשת נריה! (אמא כואבת ומאוכזבת!)

איך אתם מעיזים לשפוט בלי לבדוק את הסיפור לעומק??? אף אחד מיכם לא היה מוכן לשים את ילדו בביה"ס הנ"ל!!!!
שתתבייש לה המנהלת והעו"ד שלה על דברים שקריים!!!!!!!!!!!
850 ילדים לא משקרים
350 הורים לא משקרים
70 מורים לא משקרים
חבל שמשרד החינוך לא מגלה אחריות ומנהיגות וממשיך את הקרקס הזה על חשבון ילדים והורים כשמנהלת הזו צוחקת על כולם!

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

44. לא יאומן שהורים עושים מה שהם רוצים (ענבל)

ואם בא להם להחליף מנהלת הם מחזיקים בילדיהם כבני ערובה. אין חוק במדינה הזו.
זה רק הורים אליטיסטים שחושבים שהם מבינים בהכל .
אם ממש בא להם להיות מורים ומנהלים ולשנות את העולם אז בבקשה.
השר פרץ אל תכנע.

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

45. איילה ובני משפחתה מתבקשים להפסיק להגיב כאן... (אחד שיודע)

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

46. קראו בעתירה את רשימת המורות שברחו מביה"ס בגלל המנהלת. הטובות שהיו בו. (משה)

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

47. איפה היה הפיקוח עד היום אם אכן הטענות מוצדקות?? מי מנהל את מי ההורים את ביהס או הפיקוח, בושה וחרפה שהורים מתנהגים כך, אי שביעות רצון של מורים מעידה על (גבשניק)

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

48. תגובה 33- הפוסל במומו פוסל (תורנית)

ההורים ודאי יותר תורנים ממך שמעז להוציא שם רע על ציבור שלם= דבר שאין לו כפרה.
המנהלת לא ניסתה להכניס שום יידישקייט לבית הספר
כל מה שעניין אותה זה מצויינות שתפאר את שמה.
מנהל. שמחליטה שהדרך הנכונה לחגוג שנת בת מצווה זה בהפקה של ערב איד בעלות של 22,000₪ ודורשת את הכסף מההורים.
הכל כדי שהיא תהיה זו שמעלה מופע ראשון בבית העם החדש של העיר.
לא היה בדרך ניהולה שום דבר שמזכיר תורניות ודרך ארץ. מעבר למילים יפות שהיא ללא ספק יודעת לדבר ולחבר לא היה מאחורי זה שום וכלום!!!!

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

49. עצם העובדה שהיא נדבקת בכוח לכסא כבר כמה שנים, מוכיח שהיא פסיכית לא נורמלית (רז)

דווח על תגובה לא ראויה
11.09.2019

50. התמונה מיותרת (משהי)

לא חייב לתקוע תמונה בכוח

דווח על תגובה לא ראויה
12.09.2019

51. 12 - פירסמו כתבה של הצד השני בלי תגובת המנהלת. (זו דוקא הכתבה שבאה באיחור)

דווח על תגובה לא ראויה
12.09.2019

52. למשה (17): לכן באה הכתבה הזו - להציג את הצד השני (האם העלית את הטענה הזו כשפרסמו את המאמרים הראשונים שהביאו רק)

דווח על תגובה לא ראויה
12.09.2019

53. ראשית יש לזרוק את ההורים המתמרדים (שלמה)

למחוק את הרשמת ילדיהם לבית הספר
לחקור כל הורה האם עבר על החוק
תביעות אישיות לפיצויים בסך רבע מליון שח נגד כל הורה שגרם לשביתה
הילדים ילכו לבתי ספר אחרים וההורים לכלא וקנסות גבוהים
רק כך יש לטפל בבריונים

דווח על תגובה לא ראויה
12.09.2019

54. נגמר (חברה של....)

חצי מהכתבה אם לא רובה אינה נכונה....
850הורים 850!! לא אחד, דיברו איתה כל כך הרבה הציעו לה והיא עם עור של פיל לא הסכימה
איילת שקד בעצמה אמרה שבשיא חוצפתה לא הגיעה לפגישה עם השר אז גם היא משקרת?????
שקרים שקרים שקרים ואיך שמה יראה ככה היה הניהול שלה.
העיקר שסוף סוף חתמו על הסכם ירדה מהעץ והלכה...
שתהיה שנה טובה

דווח על תגובה לא ראויה
13.09.2019

55. מכירה את הסיפור מקרוב (ההורים צודקים בכל מילה! )

ההורים לא משקרים. השקרים זה ממנה.
אני לא מבינה למה להשאר במקום שלא רוצים אותך. למה את עומדת עם שני הרגליים שלך ולמרות הכל נשארת?! מה הקטע?? לא רוצים אותך כבר 6 שנים!! אם את כל כך טובה ואיכותית תפני את המקום ולכי למקום שבו יעריכו אותך.
טיפשות בהתגלמותה שרפת את עצמך במשרד החינוך.

דווח על תגובה לא ראויה
14.09.2019

56. למה לא מספרת על הפרשיה המינית שברקע? (מוזר)

דווח על תגובה לא ראויה
16.09.2019

57. 56 - אולי כי לא ממהרים לפרסם כל דבר שמריח צהוב? זכות הציבור לדעת אינו כולל פרטים לא מאומתים ושלא נבררו בכלים המתאימים (לא כל חצי שמועה יש לה בסיס ובהחלט לא צריך לתת לה במה)

דווח על תגובה לא ראויה
17.09.2019

58. ההורים נשמעים ממש כוחניים (אורין)

לא נראה שהמנהלת זוכה להשמיע את דברה. זה נשמע שהם רוצים להכתיב את מדיניות בית הספר, ואם היא לא תזרום איתם- הם ישביתו אותו לעד. מפחידים..

דווח על תגובה לא ראויה
18.09.2019

59. הורים דפוקים, שיאכלו חינוך דפוק מהילדים שלהם בעתיד (יפי)

כי אם זו הדרך שאתם מראים לילדים שלכם אז אתם מממש מתנהגים בחוסר דרך ארץ. ככה מתנהגים למנהל בית ספר? ואותה מנהלת שנכנסה במקומה היא פשוט מפגרת! היא היתה צריכה לדפוק על השולחן ולומר לא, כדי להוות דוגמא להורים כאלה. לא מחליפים

דווח על תגובה לא ראויה
18.09.2019

60. תגובה ליפי ואורין -58,59 (הורה)

בחודש הרחמים והסליחות נסלח לכן על הוצאת שם הרע וניבול פה בנושא שאינכן מבינות כלום ,ההורים רוצים רק את טובת הילדים וכאשר כל המערכת מדרד החינוך והסתדרות המורים איתם אז הצדק יצא לאור ,שנה טובה

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר