בחירות ברשויות המקומיות סיקור מיוחד בכיפה

הר המור בחרו מועמד לרוץ איתו

משה ליאון מחזק את מעמדו בקרב הציבור הדתי לאומי. הרבנית אסתר שטרנברג אשת הרב עמיאל שטרנברג מראשי ישיבת הר המור הודיעה כי תתמוך בליאון לראשות עיריית ירושלים

גלעד כהן
יד באב התשעח
,
26 ביולי, 2018 19:40
משה ליאון

משה ליאוןצילום: יח"צ


בחירות בירושלים: המועמד לראשות עיריית ירושלים קיבל חיזוק מאחת מישיבות הדגל של הציונות הדתית בבירה. הרבנית אסתר שטרנברג, רעייתו של הרב עמיאל שטרנברג, מראשי ישיבת הר המור, מביעה תמיכה במועמדותו לראשות עיריית ירושלים. במכתב ששלחה לליאון כותבת הרבנית: "הזיקה שלך לירושלים והקדושה הבוערת בך, ראויות להערכה"

הרבנית במכתב התמיכה ששלחה לליאון: "לכבוד מר משה ליאון הי"ו - הזיקה שלך לירושלים כעיר, והקדושה הבוערת בך ראויות להערכה, ותעמודנה לך לזכות כראש העיר להוליך את ירושלים למעמדה המיוחד והראוי לה כעיר מאוחדת ושלמה. המסלול אליו אתה נקרא: לפתח את ערכי התרבות והחינוך שבה, ולהגדיל את אור התורה, אותה מגמה בה בחרת משנים קדמוניות, תעמוד לך בדרכך, "וראה בטוב ירושלים". 


לאחרונה, בסיור מיוחד שערך ברובע היהודי המתחדש, ביקר ליאון בביתם של משפחת  שטרנברג, הרבנית שחיברה את הספר 'מבצע שפיפון', המספר על שורשיה הענפים של משפחתה –6 דורות - בעיר העתיקה בירושלים בזמן מלחמת השחרור. הרבנית אסתר היא ביתו של הרב שלמה מן - ההר זצ"ל, יקיר ירושלים ויקיר החינוך הדתי, ומי שהיה אחת הדמויות התורניות והרוחניות המשמעותיות ביותר בירושלים בעשרות השנים האחרונות.


במסגרת המפגש דיברה הרבנית שטרנברג על הצרכים המרובים של ירושלים ועל חזונה לפיתוחה של העיר, ערכית וחינוכית, עם דגש על ההתיישבות בעיר העתיקה, וכאמור, מספר ימים לאחר מכן הרבנית שיגרה לו מכתב תמיכה ואיחולי הצלחה לקראת הבחירות הקרובות.


"זכיתי להכיר את הרבנית שטרנברג, אישה שידיה מלאות עשייה למען העיר ירושלים ולמען לומדי התורה שבה. אני מודה לה על התמיכה ועל המילים החמות, ובטוח כי המסר שלה יעבור לכלל אוהבי ירושלים ושנזכה לשתף פעולה בעתיד במשימות רבות למען ירושלים", אמר ליאון.
 

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מראות ההרס בלבנון צילום: צילום מסך

יותר ממאה הרוגים ואלפי פצועים בלבנון. טראמפ: "מתקפה איומה"

קרא עוד