סגור

הרב רפי פרץ: "אם ראש הממשלה רוצה הוא יכול לחבר אליו את בן גביר ומרזל"

יו"ר הבית היהודי הטרי אמר בכנס 'בשבע' כי הוא ממוקד בצירוף האיחוד הלאומי לרשימה משותפת, ומסביר שאינו מתחרט על החיבוק שנתן למפנים בגוש קטיף: "אנחנו חייבים לדעת שיש גבול למחלוקת"

חדשות כיפה
ז באדר א'
,
12 בפברואר, 2019 10:47
הרב רפי פרץ בכנס

הרב רפי פרץ בכנס 'בשבע'צילום: ישראל ברדוגו

יו"ר הבית היהודי הטרי, הרב רפי פרץ, אמר היום (ג') כי האיחוד עם מפלגתו של ח"כ בצלאל סמוטריץ' קרב: "אני רואה את בצלאל כאח ואת האיחוד הלאומי כאחים", אמר בכנס בשבע, בראיון עם עמית סגל. "אנחנו נלך ביחד וברוך ה' המשא-ומתן מתקדם בטוב, ואנחנו נלך ביחד, אין ברירה אחרת".

בתגובה שאל אותו סגל: "שמתי לב שאתה מזכיר את האיחוד ולא את עוצמה לישראל", ופרץ ענה כי זה "משום שהאיחוד הלאומי היא השותפה הכי טבעית. אני לא נגד איחוד עם עוצמה לישראל אבל התנאי שלנו הוא שהשותפים שלנו רואים את מדינת ישראל." 

איזה מסר זה לציבור אם אתם שוללים מפלגה שהיא לא רחוקה מבצלאל סמוטריץ'?

"אני חושב שזו הייתה מאז ומתמיד דרכה של הציונות הדתית, דרך המיינסטרים, לא קיצוניות. אבל לפני הכל אני רוצה שנתאחד עם האיחוד הלאומי ואחר כך נראה. אם ראש הממשלה מאוד רוצה הוא יכול לחבר אליו את בן גביר ומרזל. זה גם בסדר. אני ממוקד כרגע בחיבור עם האיחוד הלאומי ורק אחר כך נפתח את השורות".

הרב רפי פרץ

הרב רפי פרץצילום: ישראל ברדוגו

עוד אמר פרץ: "אני לא מתחרט על החיבוק שנתתי למפנים בגוש קטיף. אנחנו חייבים לדעת שיש גבול למחלוקת. האחדות מנצחת. ביד אחת חיבקתי בוגר שלי שפונה מהמקום וביד שנייה בוגר שהיה בין החיילים המפנים. אמרתי לרמטכ"ל אשכנזי כאשר פרשתי שאין לי שום דרישות רק דרישה אחת – לא לשים עוד הפעם את הצבא בנקודה הזו"

על השאלה אם הוא לא חושב שההתעקשות שלו להתאחד עם אנשים כמותו תביא לנפילת הימין הוא עונה: "התפקיד שלי עכשיו להחזיר הביתה את כל הציונות הדתית, את כל הפריפריה בה הרגישו שמדירים אותם מהמפלגה. זה מטריד אותי האחדות בימין אבל יש לי לפני הכל סדר עדיפות. קודם כל נבנה את ההתאגדות עם האיחוד הלאומי ואח"כ נראה מה הלאה"

סגל ביקש מהקהל להצביע בעד או נגד איחוד עם עוצמה לישראל. הרוב הרימו את ידיהם בעד.

12.02.2019

1. אסור להצביע (הרב ברבירו חסון)

אסור להצביע למחללי שבת

דווח על תגובה לא ראויה
12.02.2019

2. רפי פרץ מנותק מהמציאות (מאיר)

דווח על תגובה לא ראויה
12.02.2019

3. הוא לא מבין כלום (אחד שמבין)

בלי עוצמה יחד וזהות אתם תתרסקו. הציבור ינקום בכם בקלפי על חוסר האחדות חוסר האחריות שלך ושל בצלאל. חובה בלוק עם כולם ועכשיו!!!!!!!!!

דווח על תגובה לא ראויה
12.02.2019

4. שמעו סיפור (אביחי)

איש השב"כ נכנס עם לפטופ לתא של המחבל שרצח באכזריות את אורי אנסבכר בת ה19.
המחבל המאושר חייך לעברו ואמר לאיש השב"כ: מה הבאת לי מתנות?
איש השב"כ ענה לו: כן, איך ידעת? פתח את המחשב, שם פליי. בסרטון היה כוח של צה"ל פושט על בית הוריו של המחבל בחברון והקצין בסרטון מודיע למשפחתו יש לכם 10 דקות לארוז. המחבל שואל: מה זה?! האיש שב"כ עונה לו: סבלנות, תראה עד הסוף.
המחבל צופה בהוריו, אחיו, אשתו וילדיו נכפתים עם כיסויי עיניים ומועלים לרכבים עם כל רכושם שנמצא בשקיות זבל. המחבל שצופה בזה מתחיל לצעוק ולקלל ואמר לו: מה זה?? אסור לכם לעשות את זה! לאיפה אתם לוקחים אותם?
איש השב"כ מראה למחבל מסמך ואומר לו: אתה יודע מה זה? זה צו גירוש למשפחה שלך שחתום על ידי שר הביטחון, ועכשיו המשפחה שלך עוברת לביתם החדש בסוריה ואתה שלחת אותם לשם,
כמו ששלחת את משפחתה של הנערה לעולם של סבל. עכשיו המשפחה שלך יסבלו כל חייהם.
המחבל יושב מוכה הלם ובוכה והאיש שב"כ אומר לו: מה קרה? אתה כבר לא מחייך? המחבל צועק: אתם לא כאלה! אתם לא עושים דברים כאלו! אתם צבא מוסרי! אז האיש שב"כ אומר לו: נכון, ובגלל שאנחנו מוסריים אז אל תדאג, לא ניתן לך לסבול הרבה ומראה לו עוד מסמך. המחבל צוחק ואומר לו: אתה מאיים עלי? אין לכם חוק מוות, אתם מוסריים! השב"כניק אומר: נכון, אין חוק מוות וכנראה שגם לא יהיה . זה מסמך שאומר שמהיום ועד יום מותך אתה תחיה בבידוד בצינוק לבד. יהיה לך לפחות 50 שנה לחשוב לבד עם עצמך על מה שעשית ומה עובר על המשפחה שלך בסוריה. יותר טוב מאשר חוק עונש מוות למחבלים, עכשיו אתה לא שהיד, אתה לא גיבור, אתה כלום, אוויר. אמא שלך תשב בסוריה, בלי אוכל ובלי חשמל, אשתך תהפוך לשפחה של דאע"ש, והם לא ידעו בכלל אם אתה מת אתה חי, כלום. רצית להיות שהיד? לא יקרה יזלמה. רצית בתולות? נסדר לך 72 חולדות ומקקים כי זה הדבר היחידי שיהיה לך כי עונש מוות טוב מדי בשביל חלאה שכמוך, וזה מוסריות יכאלב!

ואז התעוררתי החלום הזה רודף אותי כל פיגוע .. ולכן החלטתי שהחלום יהפוך למציאות כי אני בוחר הפעם הקרובה עוצמה יהודית! כי נמאס לי לבחור לפלגות שמוכרות ימין ומבצעים שמאל !!! ובעוצמה נגרור את כל הממשלה ימינה, ואז נתעורר מהחלום למציאות שתמנע את הפיגוע הבא

דווח על תגובה לא ראויה
12.02.2019

5. סופסוף אני שומע דברי טעם (מוטי)

הרב פרץ צודק לחלוטין בטענה שיש מקום שלא לחבר את הבית היהודי והאיחוד הלאומי עם עוצמה לישראל. חיבור כזה אמנם ימנע בוודאות אובדן קולות של מצביעי עוצמה לישראל אבל, מצד שני, יבריח הרבה יותר מצביעים.
ואם ביבי חושש מאובדן הקולות הללו, שיציע לעוצמה לישראל שריון אצלו ברשימה. רעיון נהדר.

דווח על תגובה לא ראויה
12.02.2019

6. טעות אסטרטגית שלא לחבור לעוצמה ולאלי ישי (שלום)

כל עוד והבית היהודי לא יחבור כבלוק טכני איתם, אז סמוטריץ יעלה את מחיר החיבור. בעוד מפלגת תקומה ורבניו אינם יותר ממלכתיים מעוצה ובוודאי הרבה פחות מאלי ישי שהי שר בכמה ממשלות וסגן ראש ממשלה. לכל הפחות, שהבית היהודי תחבור קודם עם אלי ישי בכדי שסמוטריץ יפסיק את הסחטנות , כאשר מפלגתו לא שווה יותר מחצי מנדט כעולה מהסקר האחרון אם כל המפחגות ירוצו לבדן.

דווח על תגובה לא ראויה
12.02.2019

7. לאן יבריח (יעקב)

במידה והבית היהודי איחוד לאומי יתחברו לעוצמה, הם ירוויחו 3 מנדטים נוספים ויפסידו אחד שנשאר בתוך הגוש.
במידה ולא יתחברו הגוש יפסיד 3 מנדטים.
אם הם לא מתחברים, סימן שלא מעניין אותם הגוש אלא הכיסא.

דווח על תגובה לא ראויה
12.02.2019

8. אפילו את הבדיחות הוא מעתיק מבצלאל? (יהודי)

מילא להעתיק בדיחות, אבל לא לשים לב שאתה מצטט את המקביל שלך?!...

דווח על תגובה לא ראויה
12.02.2019

9. בן ארי יותר גרוע ממי שגירש אותך מהבית (מאיר)

חסר הגיון,

דווח על תגובה לא ראויה
13.02.2019

10. הוא היחיד שהיה שר מכהן בממשלה (אלי ישי מנוסה יותר מכל הילדים הבכיינים האלה והם עוד מתפנקים?)

הזוי , עם כל הכבוד לפרץ, אין לו אפילו שעת נסיון אחת בזירה הפוליטית . מה לו ולזה בכלל?
אלי ישי הוביל מפלגה שבשיאה קיבלה 18 מנדטים, כיהן כשר בכמה ממשלות , קיבל החלטות שהשפיעו על מאות אלפי תושבים , בקיצור ... לפרץ יש הרבה מה ללמוד ממנו .
אז מציע לפרץ לחבור ומהר לישי
בהצלחה

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

נתניהו צילום: צילום מסך

נתניהו: " המבצע יימשך ככל הדרוש כדי להשיג את המטרה שהצבתי"

קרא עוד