חדשות כיפה

הרב עמיחי אליהו למועצת העיתונות: פעלו לייצוג רבני בתקשורת

הרב עמיחי אליהו, יו"ר איגוד רבני הקהילות, פנה היום למועצת העיתונות וקרא להם לפעול לייצוג רבני הולם בתקשורת. "כמחצית מהאוכלוסייה בישראל מגדירה עצמה כמאמינה והדבר אינו מגיע לידי ביטוי בתקשורת"

הרב עמיחי אליהו

הרב עמיחי אליהוצילום: מדף הפייסבוק של עמיחי אליהו

הרב עמיחי אליהו, יו"ר איגוד רבני הקהילות, פנה היום למועצת העיתונות וקרא להם לפעול לייצוג רבני הולם בתקשורת. "כיום, כאשר כמחצית מהאוכלוסייה בישראל מגדירה עצמה כמאמינה, הדבר אינו מגיע לידי ביטוי כלל בכל הקשור לייצוג רבנים בתקשורת, המייצגים את צרכיו ורצונותיו של הציבור המאמין במדינת ישראל", נכתב בפנייה.

"לא ייתכן כי לרבנים, המייצגים את המסורתיים והדתיים בישראל, לא יהיה ייצוג הולם במדיה", אמר הרב עמיחי אליהו, יו"ר איגוד רבני קהילות, ששלח את המכתב למועצה.

עוד מתואר במכתב כי "תורת ישראל מכילה בתוכה התייחסות לכל סוגיות החיים, בכללן נושאים אקטואליים העולים לדיון בתקשורת הכלל ארצית. נשמח כי המועצה תפעל להגדלת הייצוג הרבני שמהווה את קולו של ציבור המאמינים בישראל".

יו"ר האיגוד, הרב עמיחי אליהו, מסר: "האוכלוסייה המאמינה בישראל מונה כ-50 אחוז. לא ייתכן כי לרבנים, אשר הם המייצגים את המסורתיים והדתיים בישראל, לא יהיה ייצוג הולם במדיה. לנציגי 50 אחוז מהאוכלוסייה יש גם דעה בנושאים שעל הפרק".

בשבוע הבא יקיים איגוד רבני הקהילות כנס "רוח ותקשורת", המיועד לרבנים ולרבניות, למחנכים ולמחנכות. הכנס יהווה יריית פתיחה של תכנית שלמה, שתתמקד בהעברת תכנים באינטרנט ובמדיות התקשורתיות השונות.

מטרת הכנס היא לחשוף את ציבור הרבנים והמחנכים לעולם התקשורת והמדיה, ולהניע תהליך של הכשרת הרבנים והמחנכים להשתמש בכלים אלו, על מנת שיוכלו להפיץ מסרים ותכנים במדיה בצורה הטובה ביותר.

06.08.2018

1. צודק! יש לתת במה לרבנים (מאיר קליין)

אך הוא מה לעשות אין לו תואר רב. ועליו להזהר שהרב סתיו והרב שרלו נקראים רב

דווח על תגובה לא ראויה
09.09.2018

2. הרב עמיחי אליהו למועצת העיתונות: פעלו לייצוג רבני (ישראל סופר)

בטוחים שתייצג בכבוד רב

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: שאטרסטוק, סטודיו כיפה

יום הרווקים הסיני - 10 מוצרים במחירים שלא תרצו להפסיד

קרא עוד