סגור
חדשות כיפה

הצביעו לרגע הכי מביך של השבוע

הבחירות לכנסת ישראל מייצרות הרבה רגעים מעניינים, חלקם אפילו מביכים. אנו מזמינים אתכם להצביע ולבחור את זה שהתעלה השבוע על כולם

צילום: shutterstock

ביבי בביקור בית

נפתח בראש הממשלה בנימין נתניהו, שכחלק מהקמפיין שלו, החליט (הוחלט עבורו) לבקר בבתים של אזרחים, אשר באופן מפתיע, גם הם תומכי מפלגת "הליכוד". מעבר לחוסר האותנטיות בהגעה של ראש ממשלת ישראל לבתים של אזרחים פשוטים סתם באמצע יום בהיר, אולי היה כדאי לנצל את ההזדמנות ובמקום לשטוף להם את הראש במסרים, לאפשר להם להתבטא בפתיחות, על הדברים שהיו שמחים לשנות כאן. נכון, מנהלי הקמפיין לא באו להציף בעיות, אך מצד שני, להראות את ראש הממשלה כקשוב, יכל לתרום לקמפיין לא פחות. 

טוען...

 

 

יש עתיד נגד גנץ

אחד מהרגעים המביכים של השבוע, מוקדש למנהלי הקמפיינים של "יש עתיד" ובני גנץ, אשר נכון לעכשיו, רצים יחד תחת מפלגת "כחול לבן". בין מנהלי הקמפיינים החלו האשמות חריפות על כך כי הקמפיין לא מצליח להתרומם ולממש את הציפיות שלהם. אנשי לפיד טענו כי הקמפיין אינו חד ואפקטיבי מספיק, ואילו אנשי גנץ השיבו "הכל עבד מצוין עד שהגעתם". יש לציין כי חילוקי דעות הן דבר לגיטימי וטבעי שיקרה, אבל כשהדברים יוצאים לתקשורת זו כבר פאדיחה רצינית.

טוען...

 

 

אמסלם נגד קנאביס

סוגר לנו את הפינה, הרב חיים אמסלם, אשר רץ כמספר 2 במפלגת "זהות", בראשות משה פייגלין. אין זה סוד, כי הרבה מאוד מתומכי "זהות", עושים זאת בשל פעילותה העתידית של המפלגה למען הכשרה חוקית של השימוש בקנאביס. הדבר מביא לכך, שפייגלין מצליח להביא מצביעים אשר לא היו מעלים על דעתם בעבר להימנות בין תומכיו. אלא שאמסלם החליט השבוע לסלק את העננה הגדולה שאפפה את רוב תומכי "זהות", ואמר בראיון ליהודה שליזינגר, כי הוא לא מעודד שימוש בקנאביס.

הרב חיים אמסלם

הרב חיים אמסלםצילום: Yonatan Sindel/Flash90

 

 

בואו לבחור את אנשי השנה שלכם
14.03.2019

1. מה הבעיה במה שהרב אמסלם אמר? (זבל מדינה)

הוא לא אמר שהוא נגד לגליזציה הוא אמר שהוא נגד שימוש זה דברים שונים

דווח על תגובה לא ראויה
14.03.2019

2. פסח בפתח (אלי)

כך כותב החזון איש (אהע"ז ס"ב ) "לכן בזמן הזה אי איתיהיב רשות להקריב קרבן פסח - אין לבטלכך כותב החתם סופר "לבקש משרי ירושלים ליתן רשות להקריב" שכן "הוא קפדן גדול כי ההוא אמר לבל יקרב שם מי שאינו מאמונת ישמעאל כי שם נבנה בית עבודה שלהם ואומרים שאבן שתייה באמצע הכיפה ההיא ולא יקרב שם איש זר שאינו מאומנתם".

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

אל"מ ברק חירם צילום: דובר צה"ל

הקצין שאיבד את עינו בקרב - מונה למח"ט גולני

קרא עוד