סגור
בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

הרב פרץ במתקפה על בנט ושקד: "יש כאלה שהבית שלנו לא מספיק להם"

אחרי בחירת יושב ראש המפלגה, ניתנה הזכות לחברי מרכז הבית היהודי לקבוע את הרשימה המלאה לכנסת ה-21. הרב רפי פרץ נושא נאום תקיף כלפי מנהיגי המפלגה שעזבו

גלעד כהן, מירב כהן, חדשות כיפה
כט בשבט התשעט
,
04 בפברואר, 2019 17:37
הרב רפי פרץ

הרב רפי פרץצילום: כיפה

אחרי שהוועדה המסדרת קבעה כי הרב רפי פרץ יעמוד בראשות מפלגת 'הבית היהודי', למעלה מ-1,000 חברי מרכז המפלגה הגיעו היום (שני) לאוניברסיטת בר אילן ברמת גן כדי לקבוע את הרשימה המלאה של המפלגה לכנסת ה-21.יו"ר הבית היהודי, הרב רפי פרץ, נשא את נאום הבכורה שלו בתפקיד ואמר: "יש כאלה שהבית שלנו לא מספיק להם. באים לרגע והולכים. הערב כולנו אומרים בית לא עוזבים ולא נוטשים". 

הרב חיים דרוקמן הגיע למקום ואמר כי הוא מתנגד לחיבור עם 'עוצמה יהודית'. "אנשי עוצמה יהודית הם אנשים יקרים מאוד הפועלים בהתאם להשקפת עולמם, אבל הבית היהודי הוא כלל ישראלי. אם הם יחברו לבית היהודי, זו תהיה מפלגה מגזרית".

14 מתמודדים ומתמודדות יתחרו על מקום אחד או שניים ברשימה, כך לפי הסקרים האחרונים. במקרה של המשך החבירה ל'האיחוד הלאומי', 12 מתמודדים חדשים יצטרפו אל שני חברי הכנסת המכהנים, ח"כ מוטי יוגב וסגן השר הרב אלי בן דהן וינסו להדיחם: יו"ר צעירי המפלגה, יונתן דובוב, סגן מועצה אזורית שומרון, דוידי בן ציון, הכלכלן ארז צדוק, יועצו לשעבר של זבולון אורלב, שוקי זוהר, אסעד אייל, מירי אברג'יל, יעל בן ישר, זהבה גנץ, דורון דנינו, צחי מגנז'י, רחל מתתיה ואורלי רפפורט.

ממידע שהגיע ל'חדשות כיפה', ניצנה דרשון-לייטנר שהייתה מועמדת לראשות המפלגה ככל הנראה תשוריין במקום השלישי.

ח"כ מוטי יוגב מצביע

ח"כ מוטי יוגב מצביעצילום: יח"צ

הבחירות יתקיימו עד השעה 20:00 במרכז הכנסים וואהל באוניברסיטת בר אילן. בתום ההצבעה צפוי לנאום יו"ר 'הבית היהודי' הנכנס, הרב רפי פרץ את נאומו הראשון בתפקידו החדש. התוצאות יתפרסמו לקראת השעה 21:00.

מחכים לתוצאות

מחכים לתוצאותצילום: ללא קרדיט

פריימריז בבית היהודי

פריימריז בבית היהודיצילום: דוברות הבית היהודי

04.02.2019

1. דוידי בן ציון סגן מועצת שומרון ולא בנימין (צחי)

דווח על תגובה לא ראויה
04.02.2019

2. זהו... (נריה )

זהו, הבית היהודי חלאס... אני הייתי איתכם עד הרגע שהרסתם חיבור של כל הציונות הדתית אם לא יהיה חיבור עם עוצמה אני עובר להצביע רק עוצמה יהודית.

דווח על תגובה לא ראויה
04.02.2019

3. מאסנו בפלגנות. אם אין איחוד עם עוצמה הביית ייפול. ראו הוזהרתם (דורון)

אל תפלו בחטא היוהרה שלכם

דווח על תגובה לא ראויה
04.02.2019

4. אתמהא! (מפריח היונים)

מה בדיוק מגזרי בעצמה יהודית? הרצון שלהם להוציא את המסתננים? הרצון להילחם בהתיישבות הבדואית? הרצון לבטחון לתושבי המדינה? מניעת התבוללות?
אכן מפלגה מגזרית למהדרין..
נמאס לזרוק קולות לפח, הציבור דורש איחוד!!!!

דווח על תגובה לא ראויה
04.02.2019

5. אחמכ"ת של הרב דרוקמן, עוצמה יהודית הרבה פחות מיגזרית מהבית היהודי. (אריאל)

דבריו מוכיחים שהוא אינו מכיר כלל את עוצמה יהודית.

דווח על תגובה לא ראויה
04.02.2019

6. איחוד הראשוני חייב להיות עם אלי ישי לקו הממלכתי ולא הקיצוני (של סמוטריץ ועצמה יהודית)

החיבור הראשון של הבית היהודי חייב ל יות עם אלי ישי שהיה שר וסגן ראש ממשלה שנים רבות. חייבים להראות קו רציני וממלכתי ולא הטון הקיצוני אינפנטילי של תקומה או הקשה של עצמה יהודית.
רקחיבור לאלי ישי יחד עם רפי פרץ שגם ספרדי יביא קולות רבים של ספרדים וחרדים עובדים שאינם בוחרים במפלגות החרדיות.

דווח על תגובה לא ראויה
04.02.2019

7. הרב דרוקמן איבד את הבושה. מי שהיה שותף (הלוי)

לכל כשלונותיה של הפוליטיקה הציונית דתית - ימית התנתקות ועוד ועוד, לוחמות ורבנות ראשית ועוד ועוד - שלא חוקק אף חוק בימי חברותו בכנסת שיפסיק להכשיל אותנו. הרי ברור שאם לא נתאחד יש חשש גדול שנימחק. הוא לא הצליח למנוע את שקד ובנט לנטוש אותנו בצורה נפשעת, ואיבד את כל השפעתו בצבא. בדוק וגם רואים את התוצאות. בקיצור, הזהרו בכבודו והזהרו בעצותיו.

דווח על תגובה לא ראויה
05.02.2019

8. מה עם ייצוג לצעירים (נעם)

הרשימה מבוגרת מדי. מה אם יצוג הצעירים? אם אין ייצוג לצעירים ב תוך הרביעייה הראשונה, לא נראה לי שאני אבחר הפעם בבית היהודי.

דווח על תגובה לא ראויה
05.02.2019

9. איך עוצמה יהודית מגזרית? עוצמה יהודית מגוונת הרבה יותר מהבית היהודי בבוחריה. (דוד)

דווח על תגובה לא ראויה
07.02.2019

10. הגיע הזמן לפעול למען ציונות דתית אמתית ולא מזויפת (בן יענקל הלייש)

כאשר צילצל אלי באותה ערב שבת כמעט בין השמשות, חבר - עיתונאי ושאל אותי אם שמעתי שיש כוונת פרישה של השניים השיבותי לו "אינשאללה שיפרשו, הרי מעולם הם לא היו בשר מבשרה של הציונות הדתית"!
וכש"בוני וקלייד" פרשו הצטערתי רק על דבר אחד שלקחו עימם את הגברת שולי מועלם. כי ה"ציונות הדתית" שימשה להם מקפצה בדרכם המשותפת לכבוש את "הליכוד". הם מעולם לא היו בשר מבשרה של הציונות הדתית ואני חושב שאין הם יודעים דבר וחצי דבר על שתי התנועות הגדולות שהיו: "המזרחי" ו"הפועל המזרחי" שמאז ראשית ימיה של התנועה הציונית היו חלק בלתי נפרד ממנה מחד, ומאידך לחמו על צביונה של הציונות בבחינת "עין לציון צופיה" תוך שחבריהם מקימים התיישבות מפוארת בכל אתר ואתר.
זאת עלינו לדעת שמתוך עזיבת שורות - השורות מתלכדות, וכשמישהו החושב עצמו למנהיג מסתלק יש מי שיחליפו ונקווה ונתפלל שיעשה הכל טוב מהם!
הבית היהודי אינו זקוק לא למאמני כדורגל או שחקנים או בעלי קבוצות. הוא זקוק למנהיג "כריזמתי" בעל יכולת פיקוד שיקרא "אחרי" ויפעל עם צוות סביבו שכל אחד בצוות הזה ישלים את השני ויראה בפעילות מאוחדת ובהפעלת החברים כאג'נדה ראשונה במעלה.
אין אנו צריכים לחבור לאנשי ימין הזויים שבתרגילים כאלו או אחרים ינסו להשתלט עלינו ולהיכנס באמצעותנו לכנסת. אנו כן זקוקים לדמויות מובילות בעלות יכולת הנהגה, מעוף וחזון!

דווח על תגובה לא ראויה
09.02.2019

11. בן ארי ובן גביר אחים שלנו! (אוהב ישראל)

לכב'הרב דרוקמן : אתה מקרב גרים . לא ניתן לקרב את מיכאל וברוך? לרב רפי: חבק את בן גביר לפחות כמו שחבקת את האלוף ומריעיו בגירוש בעצמונה...

דווח על תגובה לא ראויה
09.02.2019

12. ל 7 מחאה עצומה על ביזוי תלמיד חכם רב פעלים (מד)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ניר ברקת לכיפה צילום: כיפה

ניר ברקת נגד שר האוצר: התכנית החדשה מעוותת ומבזבזת כספי ציבור

קרא עוד