סגור

הנשיא ערך ביקור תנחומים בבית משפחתו של שלום יוחאי שרקי

נשיא המדינה ראובן ריבלין ערך ביקור תנחומים בבית משפחתו של הרב שלום יוחאי שרקי. "איבדנו עלם ברוך כישרונות, יפה תואר ומאיר פנים ואין מילים של נחמה אשר ישכיחו זאת מלב"

חנן גרינווד, כיפה
א באייר התשעה
,
20 באפריל, 2015 16:17
מארק ניימן, לעמ

מארק ניימן, לעמצילום: מארק ניימן, לעמ

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין, ערך היום (ב') ביקור תנחומים בבית משפחתו של שלום יוחאי שרקי ז"ל, שנרצח בפיגוע הדריסה בירושלים. הנשיא חיזק את ידיהם של הוריו- אביו, הרב אורי שרקי ואמו, רונית וכן את ששת אחיו.

הנשיא שמע מאביו של שלום ז"ל על אישיותו המיוחדת, על מאור פניו, ועל היכולת המופלאה שלו לקבל כל אדם בסבר פנים יפות, ויותר מכך יכולתו הנדירה לקבל כל אדם בשמחה- כך על פי מאמר הכתוב בפרקי אבות. (הֱוֶה מְקַבֵּל אֶת כָּל הָאָדָם בְּסֵבֶר פָּנִים יָפוֹת, פרקי אבות א':ט"ו).

הרב שרקי סיפר לנשיא על העוצמה שמעניק עם ישראל למשפחה בימים קשים אלה, על המבקרים הרבים הפוקדים את המשפחה בימי השבעה ונשא תפילה כי האחדות המאפיינת את אזרחי המדינה בימים קשים שכאלה תעמוד איתנה גם בימים של מחלוקות.

הנשיא הקשיב לדברים בהערכה רבה ואמר לבני המשפחה כי תמונת המצב העולה מן החקירה משקפת בוודאות כי מדובר בפיגוע וכי ״מדינת ישראל ידעה מאורעות קשים שכאלה ועמדה בחוסנה מולם ואין לי ספק שכך יהיה גם הפעם.״

הנשיא הוסיף ואמר: ״איבדנו עלם ברוך כישרונות, יפה תואר ומאיר פנים ואין מילים של נחמה אשר ישכיחו זאת מלב". הנשיא דרש בשלומה של שירה קליין, חברתו של שלום ז״ל אשר עודנה מאושפזת במצב קשה בבית החולים ונשא תפילה לרפואתה השלמה יחד עם בני המשפחה.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הרב איתן שנרב צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

הרב איתן שנרב השיא משואה: "לכבוד החיים הנפלאים שזכינו לקבל"

קרא עוד