סגור

המרכז אישר: בן דהן סגן שר הביטחון, סלומינסקי יו"ר ועדת חוקה

חברי מרכז הבית היהודי אישרו את מינוים של הרב אלי בן דהן לתפקיד סגן שר הביטחון וניסן סלומינסקי לתפקיד יו"ר וועדת חוקה

חנן גרינווד, כיפה
כא באייר התשעה
,
10 במאי, 2015 18:33
דורון ביינהורן

דורון ביינהורןצילום: דורון ביינהורן

חברי מרכז הבית היהודי אישרו הערב (א') בנחלים את ההסכם הקואליציוני ואת כניסת הבית היהודי לממשלה. חברי המרכז אישרו כי הרב אלי בן דהן ימונה לתפקיד סגן שר הביטחון, ניסן סלומינסקי ימונה לתפקיד יו"ר וועדת חוק חוקה ומשפט ומוטי יוגב יהיה חבר וועדת חוץ וביטחון. יו"ר סיעת הבית היהודי יהיה ינון מגל.

"הממשלה שתקום היא ממשלה של כל הציבור הישראלי. גם עם 61 חברי כנסת - זאת יכולה להיות ממשלת אחדות. כן - הממשלה שתקום תהיה ממשלת אחדות, אם רק נדע להיות מאוחדים", אמר בנט במהלך הכינוס.

"ממשלת אחדות זה לא אם מפלגה כזאת או אחרת בקואליציה, ממשלת אחדות זאת החלטה של שותפי הקואליציה להסתכל על טובת כלל הציבור. זאת תהיה ממשלה של הקואליציה ושל האופוזיציה. של הדתיים, של החילונים, של חרדים, של יהודים וערבים, של עולים חדשים וותיקים. ממשלה של כולם", הוסיף בנט.

לאחר אישורו של הרב אלי בן דהן לתפקיד סגן שר הביטחון במרכז מפלגת הבית היהודי, אמר הרב בן דהן: "אני מודה לחברי המרכז של הבית היהודי, ליו"ר המפלגה נפתלי בנט על מתן האמון בי. בכוונתי לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם שר הביטחון. ולשרת את עם ישראל בכל כוחי".

בימים האחרונים מנהלים בן דהן ויוגב מאבק צמוד בשאלה מי יהיה סגן שר הביטחון. ל'כיפה' נודע כי ביום חמישי בצהריים נועדו בנט ובן דהן ודנו בנושא, וביום שישי הודיע בנט לבן דהן כי כפי הנראה הוא יהיה סגן השר. מנגד, פעל יוגב בנושא באופן משמעותי, ואף קיבל את תמיכתם של עשרות חברי מרכז. יחד עם זאת, בשל מיקומו ברשימה הוא לא הצליח לעקוף את בן דהן.

"יוגב היה חייב לעצמו את הניסיון לקבל את התיק, אבל בסופו של דבר 5000 איש לפחות הצביעו בפריימריז לבן דהן מעבר ליוגב. העם אמר את דברו", אמרו בסביבתו של בן דהן.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

לוד, השבוע צילום: Yossi Aloni/Flash90

הרב אליהו :מצווה להסתובב עם פלאפון בשבת ולתעד פרעות

קרא עוד