סקר חדש בבית שמש: עליזה בלוך מנצחת את ראש העיר משה אבוטבול

סקר חדש שמתפרסם היום מראה ניצחון קטן למועמדת לראשות עיריית בית שמש ומי שהייתה בעבר מועמדת ל"הבית היהודי" עליזה בלוך על ראש העיר הנוכחי, משה אבוטבטל

חדשות כיפה 21/08/18 12:10 י באלול התשעח

עליזה בלוך, צילום: יח"צ עליזה בלוך
עליזה בלוך, צילום: יח"צ עליזה בלוך

המועמדת לראשות עיריית בית שמש ומי שהייתה מועמדת מפלגת "הבית היהודי" עליזה בלוך מנצחת בפער של 46% מול 45% את ראש העיר המכהן משה אבוטבול.

חודשיים וחצי לפני מועד הבחירות עליזה בלוך מדביקה את הפער מול ראש העיר המכהן בבית שמש משה אבוטבול ומהווה איום ישיר על שלטונו בבית שמש. בסקר של מכון המחקר "הגל החדש" שנעשה בשבוע האחרון וכלל כ400 תושבי בית שמש - מובילה בלוך בפער של 1% על משה אבוטבול מבין האנשים שהצהירו כי יבואו להצביע. לאחר הסקר הקודם הוביל אבוטבול ב9%. נציין שזהו הסקר השני שעושה "הגל החדש" בעיר. מספר המתלבטים עמד על 28% וכעת 9%. המתלבטים שנותרו בבית שמש יהיו ככל הנראה אלה שיביאו את הנצחון בבחירות. 

תוצאות הסקר

תוצאות הסקרצילום: יח"צ עליזה בלוך

עליזה בלוך שהציגה בצורה עקבית תפיסה ורצון להנהגת העיר כולה והתנגדה לתפיסה המגזרית של חרדים חילוניים ודתיים, העלתה מדי יום בפייסבוק שלה, בחוגי הבית ובסיורים בשכונות השונות בבית שמש את הבעיות המרכזיות של העיר: בעיות תחזוקה פנימיות בעיר, עיר לא נקייה, בעיות שאינן  מטופלות כבר שנים, אי ניצול תקציבים שניתנו מהמדינה, בעיות חמורות בשירותי הדת של בית שמש, בעיות במערכת החינוך בעיר, ברווחה, במתן פתרונות תעסוקה ועוד. 

בונה שכונה חילונית? ראש עיריית בית שמש

מודאג? ראש עיריית בית שמש משה אבוטבולצילום: פלאש 90. יונתן זינדל

מהסקר עולה כי בלוך זוכה גם לתמיכתם השקטה של תושבים חרדים רבים- מניתוח תוצאות הסקר עולה כי למעלה מ20% מהחרדים יצביעו ככל הנראה לבלוך. 15% הצהירו על זה בפירוש בסקר ו19% אמרו כי הם מתלבטים בין המועמדים. רק ימים יגידו אם הסקר הזה ידאיג את אבוטבול שעד עתה התעלם ממועמדותה.

אל תשחקו אותה: כך תוכלו ללמוד בקלות את ההלכה. כל הפרטים >>

כתבות נוספות

/
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר