חדשות כיפה

"האם תסכים לריצה משותפת הליכוד-כחלון?": ההודעות העלומות שקיבלו חברי ליכוד

על רקע ההערכות כי יו"ר כולנו יחבור לנתניהו, ל'כיפה' הגיעו הודעות, שנשלחו לחברי מפלגת השלטון, שנועדו לבחון את היתכנות המהלך, "האם תתמוך בחזרתו של כחלון הביתה לליכוד?" בשתי המפלגות הכחישו כל קשר לדברים

מי מגשש בנוגע לחיבור ביניהם, נתניהו וכחלון

מי מגשש בנוגע לחיבור ביניהם, נתניהו וכחלוןצילום: פלאש 90. הדס פרוש

האם נתניהו וכחלון ירוצו תחת מפלגה אחת במערכת הבחירות הקרובה? שאלה זו עומדת בחלל האוויר כבר זמן מה, ובשבוע האחרון קיבלו חברי ליכוד מספר הודעות שבחנו את יחסם לחיבור אפשרי בין הליכוד לכולנו. כך עלה ממידע שהגיע ל'כיפה'.

"בהנחה שראש הממשלה בנימין נתניהו ירצה בכך", נכתב בהודעה שנשלחה למספר חברי ליכוד, "האם תתמוך בחזרתו של משה כחלון הביתה לליכוד, לתפקיד ממלא מקום רה"מ?".

אחת ההודעות שקיבלו חברי הליכוד

אחת ההודעות שקיבלו חברי הליכודצילום: צילום מסך

בהודעה נוספת נשאלה השאלה, "האם למען ניצחון הליכוד בבחירות, תסכים לריצה משותפת הליכוד - כחלון, במסגרתה ישוריינו 4 מקומות לכחלון עד לסוף העשירייה השנייה?". חברי הליכוד ציינו כי הם לא יודעים מי עומד מאחורי הדברים.

נושא החיבור בין שתי המפלגות עמד לאחרונה לא פעם על סדר היום, אך בשני המקומות לא התבטאו באופן רשמי על אפשרות זו. עם זאת הקשר שבין המפלגות בהחלט קיים. יו"ר כולנו, שר האוצר משה כחלון, היה עד לבחירות הקודמות חבר ליכוד שאף כיהן במסגרת המפלגה כח"כ ושר. בתחילת השבוע עזב השר יואב גלנט את מפלגתו של כחלון ועבר רשמית לליכוד ואף מונה על ידי נתניהו לתפקיד שר הקליטה.

הודעה נוספת שבדקה חיבור אפשרי בין נתניהו לכחלון

הודעה נוספת שבדקה חיבור אפשרי בין נתניהו לכחלוןצילום: צילום מסך

שר הכלכלה, אלי כהן מכולנו, נשאל הבוקר בנושא בראיון ב'גלי ישראל', בו הצהיר כי מפלגתו תרוץ באופן עצמאי בבחירות הקרובות.

לפניית 'כיפה' טענו בליכוד כי ההודעות המדוברות לא נשלחו מטעמם, וגם במפלגתו של כחלון אמרו כי "אין קשר בין מפלגת כולנו, לרבות העומד בראשה, לבין הודעות אלה".

עקבו אחרינו בטוויטר
03.01.2019

1. כחלון חידלון האופורטוניסט אתה תשב בכלא (חקי חיון)

חקי חיון , בעבר אמרתי כי כחלון חייב בחשבונות שמים באופן חלקי אולם בעוד אלוהים אינו מתערב בזכות הבחירה של בני אדם בחר כחלון בזכות הבחירה שלו על דעת עצמו להגדיש את הסאה ולהקריב הכל וגם את כולם על חשבון ההישרדות שלו כבעל תפקיד ועל כך השית עליו כעת אלוהים חשבונות שמים. אלוהים העניק צ'אנס לכחלון חידלון למרות היות כחלון רשע אך לא עוד, אין סליחה ואין כפרה כחלון יוותר חסר כל והומלס וגם ישב במחבוש.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

תמונה קבוצתית צילום: ללא

בוגרי קרב סולטן יעקב נפגשו: " הזמן לא מקהה את הזיכרונות"

קרא עוד