למה לי פוליטיקה עכשיו?

האישה הראשונה של עוצמה יהודית מסבירה למה נכנסה לזירה הפוליטית, ומדוע לדעתה מבקשים לפסול את מפלגתה מלהתמודד בבחירות?

ד"ר אדווה ביטון
כ באב התשעט
,
21 באוגוסט, 2019 19:41
ד"ר אדווה ביטון

ד"ר אדווה ביטוןצילום: ניצי אילן

עדת הבחירות התכנסה כדי לדון בבקשת העמותות הזרות שממומנות בידי גורמים שרוצים להרוס את המדינה מבפנים לפסול אותנו מלרוץ לכנסת בשל אמירות שנאמרו שלטענתם מהווים "מצע לגזענות". אני לא מאחלת לאלה הטוענים לגזענות לחוות את ההתמודדות היום יומית שלי. 

להיזכר בצרחות של הבנות מהמכונית הקרועה, להישאר בהכרה מלאה ולחוות את חוסר האונים שלי, את אי היכולת לזוז ולעזור להן. לראות את הילדה שלך בת השנתיים וחצי נאבקת על החיים שלה, שוטטת דם בלי שום יכולת להשפיע על מצבה. ובסוף אדל שלי, הילדה הקטנה שלי, בת ארבע ושמונה חודשים קבורה באדמה.

אחרי כל זה לבוא לטעון שאני גזענית באמירות שלי בגלל שאני מזדהה עם כאבם של משפחות שאיבדו את יקיריהם מהסיבה הגזענית ביותר: עצם זה שהם יהודים.

העמותות הזרות המבקשות לפסול אותי, מוכיחות יותר מזה. עכשיו המאבק הוא על עתיד המדינה, על הרוח. הם רוצים לכרסם במערכת החינוך, בצה"ל, בקרנות המנהיגות שמעצבות היום את דור המנהיגים הבא של ישראל. ואני שואלת אתכם, האם תהיה כאן מדינה יהודית או מדינת כל אזרחיה? 

התשובה ברורה: הם יעשו הכל כדי שמפלגת עוצמה יהודית לא תכנס לכנסת הקרובה. הקשבתי לטענות הקוראים לפסול את המפלגה ולא הצלחתי להבין על מה הם מדברים. נכנסתי למפלגה שמכילה אנשים ערכיים, אוהבי אדם, אוהבי הארץ, אנשי אמת המשקיעים ממרצם וממונם ורק טובת מדינת ישראל עומדת מול עיניהם. 
 
עוצמה יהודית היא מפלגה שמותגה על ידי התקשורת שנים על גבי שנים כמפלגה של 'קיצוניים', 'משוגעים', 'פנאטים' הקוראים לאלימות. התקשורת עשתה לה עוול, והגיע הזמן לתקן אותו.

אבל אתם יודעים למה הם רוצים לפסול אותנו? הם יודעים היטב שבמצב הנוכחי אין לימין ממשלה, הם כמו כולם רואים את הסקרים ומבינים את מה שנתניהו מבין. רק עם ארבעת המנדטים שלנו יש 62 מנדטים לימין ולכן מפלגת העבודה שלא היה חשוב לה לדון עלינו בוועדת הבחירות ממהרת למחזר עתירה לבג"ץ.

יש לכם מה להגיד? שלחו מאמר דעה למערכת
21.08.2019

1. זה לאבא (אבי)

אני בעד בן גביר שיחליף את אהרון ברק בעתיד אבל בתנאי שהמהפכה תקיף את כולם. גיוס חובה לכולם כולל חרדים ויציאה לעבודה אחרי זה של כל החרדים. שיסתמכו על עצמם על כספם על אמונתם מההויה הרגילה. זה כבר לא גמרא אלא אמונה תנכית אידיאליסטית ברוח הנבואה. לעלות לנבואה. כל כך חסרה עשייה לאומית . איפה הלאומיות שלי העיברייה שתציל אותי מיכל השבר ההרס הנורא הזה. לאומיות של תיקווה של ישירות לאלוהי צבאות ישראל. אדמה זו כה מבוישת כי התחושה האישית של חוסר לגיטימציה עצום לכל דבר. ואדמה זו מרפא ורפואה היא. היא הכי קרובה לגן עדן. עוד כמה צעדים וזהו. אני רוצה לשוב לגן עדן שאבי יהיה איתי. לחיות איתו בהכי רנדוו שבעולם. זה מה שהנשמה רוצה עורגת. הוא היה פעם פה באדמה חי איתנו וזה כמו קסם ניפלא. הוא כה מקסים אבא. בתנך חיינו איתו אומנם חחח לא כמו זוג יונים אבל ניפלא נהדר. חוויות מעולם הכי דימיוני בעולם.

דווח על תגובה לא ראויה
21.08.2019

2. תותחית ומדהימה (‫שי )

הלוואי וכולנו היינו תורמים לחברה כמו אדווה ביטון

דווח על תגובה לא ראויה
21.08.2019

3. דם עמינו לא הפקר (עופרה )

לא יאמן איזה מוטיבציה מלחמתית יש לשאמל לפסול את עוצמה יהודית . ד'ר אדוה ביטון נלחמת למען עם ישראל כמו שאר התותחים מעוצמה יהודית! חבל שאין לשמאל את אותה מוטיבציה להילחם באיבנו מבית ומחוץ . נצביע רק עוצמה יהודית . למען עם ישראל ארץ ישראל תורת ישראל וחיילי צה'ל . ושדם יהודי לא הפקר !!!!!

דווח על תגובה לא ראויה
21.08.2019

4. בלי עוצמה יהודית אין ממשלת ימין (רק עוצמה יהודית)

מי שרוצה ממשלת ימין חייב להצביע כף בקלפי עוצמה יהודית!!!

דווח על תגובה לא ראויה
22.08.2019

5. אתם רציניים? (שמאלן סקרן)

מעצם היותי שמאלן, לא אכפת לי שעוצמה יהודית תבזבז קולות לגוש הימין, להיפך, תהנו.
אך מעצם היותי סקרן, קשה לי להבין את המשך קיומה של מפלגה שבמשך יותר מ3 מערכות בחירות היא לא עברה את אחוז החסימה, וכעת מהווה את ה"איום" לממשלת אחדות(לא, לא שמאל).
מה ההבדל בתכלס בינם לבין סמוטריץ'? כמעט ואין.

אני מברך את בזבוז הקולות, שלא תחשבו אחרת. אך הכשל הלוגי מפריע לי.
(ואל תגידו מילה על הימין החדש, הוא עשה טעות אך הוא למד ממנה והתאחד, שלא כמו חברינו כאן)

דווח על תגובה לא ראויה
22.08.2019

6. סתם עוד מפלגה. שום אמירה חדשה (יהודי פשוט)

אמירותיה של הגב' ביטון בעד מדינה יהודית מועתקות מקמפיין הבחירות של נעם. הנתונים מפורטים שם, היא רק עשתה גזור הדבק. מפלגה שמציבה אישה וחילוני ברשימה, נגד דעת רוב גדולי ישראל, אל לה להתהדר בנוצות הדאגה ליהדותה של המדינה. זו מפלגה ימנית - שאפו, אבל הכותל נדחק שם לסוף המצע, וגם כיון שזה מלחמה מול הרפורמים. הקיצור - מפלגת צעקותיו של בן גביר

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

נתניהו בקריית ארבע, היום צילום: גרשון אלינסון, פלאש 90

נתניהו תוקף את בנט: "אני צריך שישמרו עלי? אני צריך לשמור עליהם"

קרא עוד