סגור

"כמה נמוך ירדת נפתלי. איזה אות קלון מרחף על מצחך"

בעת היציאה לבחירות האחרונות, נרתמתי למערכה לטובת מפלגת ימינה. כמוני, עוד עשרות אלפי מצביעים נאמנים לא היו מעלים על דעתם לבחור במפלגה אילו היו יודעים שלשם נושבות הרוחות החדשות מבית היוצר של נפתלי בנט | יום קלון לדמוקרטיה הישראלית

עמית לוי
כ בסיון התשפא
,
31 במאי, 2021 21:28
בנט

בנטצילום: Yonatan Sindel/Flash90

בעת היציאה לבחירות האחרונות, נרתמתי למערכה לטובת מפלגת ימינה מתוך מחשבה ורצון לבסס ימין חזק ואידיאולוגי לצידו של נתניהו. הקמנו מטה שטח בגוש עציון על מנת להבטיח שמרב הקולות יגיעו לימין האמיתי בעינינו - מפלגת ימינה.

עבדנו ימים ולילות, עשינו חריש עמוק בקרב התושבים ונלחמנו על כל קול. בשיחות הרבות שקיימתי עם תושבי הגוש התחייבתי, על דעתם והבטחתם של ראשי המפלגה, שהם לא ילכו לממשלת שמאל. כולנו אף ראינו את ההתחייבויות שניתנו מפיו של בנט עצמו בכל ערוץ תקשורת אפשרי.

כמוני, עוד עשרות אלפי מצביעים נאמנים לא היו מעלים על דעתם לבחור במפלגת ימינה אילו היו יודעים שלשם נושבות הרוחות החדשות מבית היוצר של נפתלי בנט. ימינה שיקרה והפרה את מרבית הבטחותיה לציבור הבוחרים תוך רמיסה של הדמוקרטיה הישראלית.

יגידו מי שיגידו כי כל המהלכים כביכול מעוגנים בחוק ונעשים לפי כללי השיטה, אבל והאבל הוא גדול, השימוש הציני בשיטה עצמה כדי לבזות את השיטה מעלה ריח רע מאד. המחשבה האיוולת כי ראש מפלגה בעלת שבעה מנדטים בלבד, המייצג חלק מזערי וסקטוריאלי מאד של ציבור מסוים יכול להיות ראש ממשלה הינה בזויה ומטילה חרפה לא רק עליו ועל חברי מפלגתו אלא על כל הנותנים יד בדבר. 

כן כן, כל מפלגות המרכז-שמאל, שומרות הסף של הדמוקרטיה היו נזעקות עד לב שמים אילו התמונה היתה הפוכה, אך השנאה העבירה אותם על דעתם. כולם כולל כולם, מקצה לקצה מאתרגים, מהללים ורוקדים סביב עגל הזהב המשונה הזה אשר הם בעצמם יצרו. והגולם קם על יוצרו. לצערי השנאה הזו נגסה גם בחלקים מנבחרי הציבור שלי, שלנו, והנה לנגד עינינו מתרחשת ההונאה וגניבת הקולות הגדולה שידעה ההיסטוריה הפוליטית של מדינת ישראל.

כמה נמוך ירדת נפתלי. איזה אות קלון מרחף על מצחך. ככה לא נראה איחוד, ככה לא נראה ריפוי ואיחוי וכל המילים היפות אשר עוטפות את פרי הבאושים הזה שיוצא תחת ידך.

בחודשים האחרונים פעלנו מספר פעילי מטה יחד עם אלפי מצביעי ימינה שמרגשים מרומים ונבגדים על מנת להזכיר לחברי הכנסת של ימינה בשם מה הם הגיעו למקומם הנוכחי ולשם מה נבחרו לכנסת, את מי ומה הם מייצגים. עשינו כל שביכולתנו בכל המישורים על מנת למנוע את העוול הזה אך לצערי הדבר לא עלה בידנו. 

גם אני צפיתי בהצהרתו של בנט בחרדה גדולה מהמחירים שכולנו משלמים כבר עכשיו ועל אלה שעוד נשלם בעתיד הקרוב והרחוק. משותפות עם תומכי טרור (דבר אשר אין לו תקדים בכל ממשלות ישראל עד עצמם היום הזה), מביזוי קול הבוחר, בעיקר מאבדן האמון. יום קלון לדמוקרטיה הישראלית, יום עצוב לכנסת ישראל.
'ה' עז לעמו יתן ה' יברך את עמו בשלום'.

עמית לוי הוא רכז מטה השטח של ימינה לשעבר בגוש עציון.

יש לכם מה להגיד? שלחו מאמר דעה למערכת
31.05.2021

1. העניין הוא שבנט הוא לא לבד בבגידה!! (א)

בנט, חברי מפלגתו ואלה של סער, רבנים ואנשי תקשורת רבים מהיהדות הציונית תמכו וממשיכים לתמוך עד לרגע זה בממשלת השמאל שבנט מקים!!!

נראה שאתה מייצג מיעוט במגזר הזה!!!

דווח על תגובה לא ראויה
31.05.2021

2. כמה נמוך יורדים ליכודניקים חמוצים שמתחזים לאנשי ימינה (kipa.co.il)

.

דווח על תגובה לא ראויה
31.05.2021

3. עד עכשיו היה ממשלת ימין? (Y)

ביבי הרי משלם פרוטקשיין לחמאס באופן קבוע.
לאמיתו של דבר, גם אם תהיה "ממשלת שינוי" שום דבר לא ישתנה. יחס לאירן - אותו דבר. יחס לסוריה - אותו דבר. יחס לחמאס - אותו דבר.
זה משעשע שכל הפוליטיקה עכשיו היא נטו אגו אישי של נציגים לכנסת (ביבי שלא מוכן לוותר על כיסאו, מול בנט וסער שרוצים תפקידים לעצמם ולא מאמינים למילה של ביבי). למה להציג את זה כאילו יש כאן איזשהו עניין אידיאולוגי? אם זה באמת היתה אידיאולוגיה ימנית, אז בכלל זה לא היה משנה מי "עומד בראש הגוש"...

דווח על תגובה לא ראויה
31.05.2021

4. לא אחת קלון כי אם-כתם של צוואה (יעקב)

תתביש

דווח על תגובה לא ראויה
01.06.2021

5. שהמדינה מחלקת ו (אורי )

ראו תגובות זבל עד רסחון. עד איבוד חושיםשל כמה מגיבים שכלחכמתם מסתכמת בשפל של תגובה. וקוראים לעצמם חכמולוגים.

דווח על תגובה לא ראויה
01.06.2021

6. כל הכבוד לימינה (עמי)

בנט מקיים את 2 הבטחות הבחירות המרכזיות שלו: מניעת בחירות חמישיות וסיום שלטון נתניהו.

אלו הסיבות העיקריות בגללן הצבעתי לו ואני שמח שיש לו (ולשאר חברי ימינה) האומץ לעמוד בפני מסע השיסוי נגדם.

דווח על תגובה לא ראויה
01.06.2021

7. כאן (עד)

בנט נגד הזוהמה שלכם ילכד את העם די לשונאים לכו עם האליל שלכם

דווח על תגובה לא ראויה
01.06.2021

8. ביבי יקר לנו, אבל למרבה הצער, אם בנט לא היה עושה דברים המדינה לא היתה זזה לשום מקום. (אני)

הוא היחיד שהגאווה לא מילאה את ליבו לעומת כל השאר, שאני בטוחה שהם טובים וראויים, אך לא יודעים כמוהו להניע מהלכים.

דווח על תגובה לא ראויה
01.06.2021

9. אני הצבעתי ימינה, והיה ברור לי שזו אחת מהאופציות. סומך על בנט והחברים. (מצביע ימינה מהצפון)

דווח על תגובה לא ראויה
01.06.2021

10. בנט מאוהב בעצמו (הכתובת על הקיר)

צר לי עליכם ועלינו

דווח על תגובה לא ראויה
02.06.2021

11. marriage solution (Isabella Ethan)

הופרדתי מבעלי לפני שלוש שנים. לא הייתה שום תקשורת בינינו. המליצו לי על ידי משפחות וחברים לשחרר את השכחה מנישואין ולהמשיך הלאה בחיי. לא רציתי להתחתן עם מישהו אחר כי עמוק בפנים אני עדיין אוהב את בעלי. סבלתי כל כך מכאב ובלבול שקראתי המלצה ברשת על האופן שבו ד"ר אלבה איחד מחדש נישואים שבורים בעזרת כוחותיו הרוחניים. המשכתי לקרוא כל כך הרבה המלצות על איך שהוא עזר לשים סוף לגירושין ולהשיב את יקיריהם לשעבר של אנשים ואמונתי התחדשה. עלי לפנות מיד לד"ר אלאבה כעבור כמה דקות הוא ענה לי ונתן הוראות מה לעשות, לאחר שעמדתי בדרישה הנדרשת יומיים לאחר הטקס, הכישוף שינה את חיי סביב בעלי שלא לפנות אלי יותר מכך. שנתיים התקשרו אליי באמצע הלילה בבכי והתנצלו שזו עבודתם של השדים, אז אני עדיין נדהם מהנס הזה ולכן אני סולח לו. עכשיו הנישואים שלי עכשיו באיזון. טקס דרלבה עבד נהדר ונישואין חזקים מבעבר, ושום דבר לא יכול להפריד בינינו שוב. ביקרתי בכל כך הרבה אתרים שחיפשתי עזרה, זה היה חסר תקווה עד שהתחברתי עם דרלבה, האיש האמיתי שעזר לי להחלים את נישואי השבורים אם יש לך בעיה דומה בנישואיך, אתה רוצה שבעלך או אשתך יאהבו אותך שוב . , יש לך מישהו שאתה אוהב ואתה רוצה שהוא או היא יאהבו אותך בתמורה, יש לך אתגר בחיים שלך, תבנית הכישוף של ד"ר אלאבה היא הפיתרון והתשובה לבעיה שלך, whatsapp: +2349039885856, צרו איתו קשר עוד היום על ידי שליחת דוא"ל לכתובת dralaba3000@gmail.com אל תיתן לאף אחד לקחת ממך את בן / בת הזוג שלך

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

לא סולחים להם. רגב ואקוניס צילום: Marc Israel Sellem/POOL

בליכוד עושים שיימינג למירי רגב: "אין היעדרויות ואין תירוצים"

קרא עוד