בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

גנץ לא מתחבר

יו"ר האופוזיציה שלי יחימוביץ' חשפה הבוקר כי היא ואבי גבאי ביקשו לחבור ל"חוסן לישראל" - אך נענו בשלילה. גם ב'יש עתיד' החיבור עם גנץ לא נראה באופק

מערכת כיפה
כה בשבט התשעט
,
31 בינואר, 2019 10:55
לא מתחבר | בני גנץ

לא מתחבר | בני גנץצילום: פלאש 90

עוד לא נרגעו הרוחות מנאומו של יו"ר מפלגת חוסן לישראל, בני גנץ שלשלום בגני התערוכה בתל אביב וכבר נראה כי ראשו של הרמטכ"ל לשעבר סומן כמטרה של מספר מפלגות. הבוקר (ה') פורסם ב'ישראל היום' כי בכירים במפלגת 'יש עתיד' אמרו בשיחות סגורות, כי אם גנץ יתנגד לאיחוד הם "יחסלו אותו פוליטית". בנוסף, גם ח"כ שלי יחימוביץ' ממפלגת העבודה אומרת הבוקר שגנץ התנגד לחיבורים ודחה את מפלגת העבודה. נדמה כי למרות האיחוד עם שר הביטחון לשעבר, בוגי יעלון, גנץ לא ממהר להקים "גוש שמאל-מרכז".

יו"ר האופוזיציה ח"כ שלי יחימוביץ' (העבודה) אמרה הבוקר כי מפלגת העבודה "ניסתה בפירוש לחבור לבני גנץ - אך הוא דחה אותנו. הוא לא היה מעוניין". עוד אמרה יחימוביץ' בראיון ל-ynet כי "היה קשר בין גבאי לבין גנץ", הוסיפה יחימוביץ'. "זה לא סוד. רצינו את החיבור הזה, אבל אנחנו לא יכולים לכפות את עצמנו על מפלגה שלא רוצה אותנו".

שלי יחימוביץ

שלי יחימוביץצילום: פלאש 90

יחימוביץ' התייחסה גם לסקרים שמעניקים למפלגת העבודה שישה מנדטים. "אבי גבאי הוא לא הבעיה", אמרה יחימוביץ'. "הוא איש אמיתי ואני לא רואה מישהו אחר - כולל אותי - שהיה עומד במצב הנוכחי ומצליח יותר ממנו. הוא המועמד הראוי ביותר גם היום".

יו"ר מפלגת 'יש עתיד' התייחס לפרסום ב'ישראל היום' לפיו בכירים במפלגה אמרו בשיחות סגורות כי אם גנץ יתנגד לחיבורים פוליטיים הם "יחסלו אותו פוליטית" ואמר: "מעולם לא הכחשתי הדלפה אנונימית, אבל הכותרת בישראל היום לא נכונה, לא משקפת את ערכי יש עתיד, ואין לה קשר למציאות. אנחנו לא עוסקים בחיסולים פוליטיים. בטח לא של אנשים טובים וראויים כמו בני גנץ. מי שמדבר כך, אין מקומו ביש עתיד".

31.01.2019

1. כמו אהוד בזמנו בזמנו גם גנץ מתיפיף (אריק)

הוא לא רוצה אנשים בעיתים כמו סתו שפיר ומירב מיכאלי וגם לא את יאיר לפיד האנטי דתי הוא יביא דתיים למפלגה ואז נחטוף עוד התנתקות ופנוי ישובים בפרצוף

דווח על תגובה לא ראויה
31.01.2019

2. חוקן לישראל (עוץ לי קוץ לי)

עוד דגנרל שהשתחרר ומחפש ג'וב ריווחי.
אין אמון באנשים ששירתו בתפקיד הבכיר ביותר בצבא ולא הותירו אפילו קמט במציאות הבטחונית.

דווח על תגובה לא ראויה
31.01.2019

3. חוקן לישראל (עוץ לי קוץ לי)

עוד דגנרל שהשתחרר ומחפש ג'וב ריווחי.
אין אמון באנשים ששירתו בתפקיד הבכיר ביותר בצבא ולא הותירו אפילו קמט במציאות הבטחונית.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: כיפה

טרופר בפניה למגזר: "את הטון בסוגיות של דת ומדינה יקבעו רבני הקו או רבני צהר?"

קרא עוד