סגור

סמוטריץ' ברמיזה על הרב רפי: "פוליטיקאי קטן ואגואיסט"

לאחר שהרב רפי פרץ התנגד לספירה מחודשת של הקולות, כדי לא להוריד מנדטים לבית היהודי, תקף סמוטריץ את הודעתו ואמר: "עוד ארבעה מנדטים לימין חשובים פי אלף מנקמה מטומטמת"

חדשות כיפה
ו בניסן התשעט
,
11 באפריל, 2019 12:12
סמוטריץ והרב רפי בימים טובים יותר

סמוטריץ והרב רפי בימים טובים יותרצילום: ללא

חריקות ראשונות בין הבית היהודי לאיחוד הלאומי והכל בגלל הימין החדש. שקד ובנט מתעקשים על ספירת קולות מחודשת וטוענים כי היו תקלות רבות בועדת הבחירות. במפתיע מי שהצטרף לדרישה הוא דווקא בצלאל סמוטירץ'. לעומתו חברו למפלגה ולהנהגה, הרב רפי פרץ אמר:  "יש לי אמון מלא בשופט חנן מלצר". סמוטריץ' לא נשאר חייב ותקף את הרב רפי: "גוש ימין גדול חשוב יותר מנקמה מטומטמת". 

הרב רפי מבין כי המנדטים שייגעו לימין החדש עם ספירת הקולות מחדש, יגרעו את המנדט החמישי של הבית היהודי, ואת מקומה של עידית סילמן מהכנסת הבאה. בבית היהודי טוענים שהסיבה שסמוטריץ' בעד לספור מחדש את הקולות לטובת הימין החדש זה כדי שלבית היהודי לא יהיה רוב בסיעה. 

לסמוטריץ', בנט ושקד יש רזומה ארוך של עבודה משותפת מהכנסת היוצאת. הרב רפי, פוליטיקאי טרי, מבין שאם הם יכנסו, וסמוטריץ' ידרוש איחוד בין המפלגות הוא יהיה חסר כוח והשפעה מול המיומנות הפוליטית של השלישייה הזו. 

סמוטריץ' צייץ בכעס: "שיהיה ברור: גוש ימין גדול, ובתוכו עוד ארבעה מנדטים לימין האידיאולוגי שישמור יחד איתנו על נתניהו כשתגיע תכנית טראמפ, חשובים פי אלף מנקמה מטומטמת, ואפילו מעוד מנדט שלנו. אני כועס על מה שבנט ושקד עשו, אבל מדינת ישראל יותר חשובה! מי שאומר אחרת הוא פשוט פוליטיקאי קטן ואגואיסט".

גורם נוסף באיחוד הלאומי אמר: "הרב רפי עושה פוליטיקה קטנה ומה שמענין אותו זה נקמה ועוד מנדט. המפסיד היחיד אם יהיו לנו 4 מנדטים ולא 5 זה בן גביר שלא יכנס אז בהפוך על הפוך הרב רפי שלא רוצה את בן גביר עובד בשבילו העיקר לדפוק את בנט. אם ארץ ישראל תלך לעזאזל על הדרך לא איכפת לו".

מפסיד נוסף מספירת הקולות המחודשת הוא איתמר בן גביר, שבמידה ואיחוד מפלגות הימין יקבלו רק 4 מנדטים החוק הנרווגי לא יחול עליו.  בן גביר מגיב לטענות הנשמעות בבית היהודי לפיהן סמוטריץ' מעדיף את כניסתו של בנט כדי למנוע את כניסתו של עו"ד בן גביר עצמו, ואומר כי: "אני בטוח שטובת ארץ ישראל עומדת לנגד עיניו של סמוטריץ', ולכן אני בטוח שלא יתקע לי סכין בגב. הלכנו ביחד, ובזכות החיבור גם הרב רפי וגם בצלאל נמצאים היום בכנסת. החיבור שעשינו הציל את ארץ ישראל ואת מחנה הימין, וגם היום אני שמח על החיבור ויודע שהבאנו לניצחון גדול של  הימין בבחירות".

בן גביר הוסיף: "הלקח מהבחירות האחרונות הוא שמי שלא אמין מאבד את אמון הציבור, ואין לי כל פקפוק ברב רפי ובבצלאל: שניהם אנשים אמינים ואידיאליסטים, שאני בטוח שיעמדו בכל התחייבות. אין לי ספק שבצלאל לא מעדיף שבנט ייכנס כדי למנוע ממני מלהיכנס לכנסת והאמירות נגד בצלאל הן הוצאת שם רע".

11.04.2019

1. סמוטריץ' צודק, אני מאמין באמת וביושר שלו שהוא יאפשר לבן גביר לאגף אותו מימין וילך בעקבות החוק הנרווגי. (שמוליק)

דווח על תגובה לא ראויה
11.04.2019

2. באמת? רק המנדטים לימין זה מה שחשוב? (אבי)

לא אכפת לכם מהמדיניות הרפורמית שבנט מוביל כבר 6 שנים?

דווח על תגובה לא ראויה
11.04.2019

3. אם תתחילו עם שיח כזה תמצאו את עצמכם בחוץ בפעם הבאה ולתמיד (ענבל)

תצ

דווח על תגובה לא ראויה
11.04.2019

4. אם תתחילו עם שיח כזה תמצאו את עצמכם בחוץ בפעם הבאה ולתמיד (ענבל)

תצ

דווח על תגובה לא ראויה
11.04.2019

5. מזה חששתי הסכנות הזו (רואי)

אם הרב רפי הוא המנהיג שסמוטריץ' יפסיק עם הסכסכנות והלכלוך הזה ...חלאס זו אחת הסיבות שהתלבטתי שלא להצביע טב...אם חוסר האחדות הזו תימשך זה יהיה חילול ה' גדול מאד

דווח על תגובה לא ראויה
11.04.2019

6. אוי ואבוי אם בנט השמאלן ייכנס (ימני)

זה יקטין את הכח של כולם מול הפריץ ביבי ויוריד את האיחוד במנדט וגם לא יכניס את בן גביר. ככה עכשיו מתוך ה 65 5 זה האיחוד ויש להם כח מיקוח גדול מאוד וגם בן גביר ייכנס. שבנט יילך הביתה לשחק לגו בגן ילדים.

דווח על תגובה לא ראויה
11.04.2019

7. מתחילים להתחרט שנתנו לכם את הקול.כשאתם מתחילים לריב כך (ענבל)

דווח על תגובה לא ראויה
11.04.2019

8. כל הכבוד לר רפי כך הרפורמי לא יכנס לכנסת (דוד )

בנט אולי יעזור לאבירים ארץ ישראל אבל יפגע בלב הוא פגע בכותל במשפחה תמך ברפורמים והכניס להטבים לבתי ספר זה הרבה יותר חמור מתכנית טראמפ

דווח על תגובה לא ראויה
11.04.2019

9. לא מאמינה (רבקה)

לא נראה לי שסמוטריץ אמר כך על הרב רפי , לא נשמע הגיוני

דווח על תגובה לא ראויה
11.04.2019

10. הכבוד והתהילה לרפי שימנע מהרפורמי להכנס (אלחנן ס)

דווח על תגובה לא ראויה
11.04.2019

11. אוף נמאס מהשקרים של התקשורת (מאיר)

הרב רפי לא התנגד לספירה חוזרת, סמוטריץ לא התכוון אליו, וסתם עושים פה רצח אופי לשני אנשים.

דווח על תגובה לא ראויה
12.04.2019

12. על סמוטריץ ובן גביר נאמר- הלך הזרזיר אצל העורב. (אריק)

דווח על תגובה לא ראויה
12.04.2019

13. איחוד הימין (חייח לוין)

איתמר בן גביר חזק וברוך יישר כח רוצים אותך ואת עוצמה יהודית

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

אילוסטרציה צילום: פלאש 90, גילי יערי

בתוך שבוע וחצי: שישה מקרי מוות מטביעה בים

קרא עוד