סגור

בשל המצב: תוספת זמן בבגרויות לתלמידי עוטף עזה

בעקבות שורת האירועים הביטחוניים, הנחה השר בנט את משרד החינוך להעניק באופן מידי הארכת זמן של חצי שעה במבחנים שייערכו ביישובים בדרום. "זה מגיע להם, נשקול צעדים נוספים", אמר

חדשות כיפה
טו בתמוז התשעח
,
28 ביוני, 2018 13:17
השר בנט בביקור בעוטף עזה

השר בנט בביקור בעוטף עזהצילום: נתן וייל

שר החינוך, נפתלי בנט, הנחה היום (ה') את משרד החינוך להעניק הארכת זמן לכל תלמידי עוטף עזה בבחינות הבגרות, עקב שורת האירועים הביטחוניים בדרום הארץ בשבועות האחרונים. לאחר בדיקת גורמי המקצוע במשרד החינוך, הוחלט כי תוענק באופן מידי הארכת זמן של חצי שעה לתלמידים בישובים הרלוונטיים.

השר בנט הסביר את החלטתו, ואמר: "המצב הביטחוני המתוח בדרום משפיע לרעה על התלמידים. מחסור בשעות שינה, מתח וחרדה מקשים עליהם להתרכז בלימודים וזה עלול לפגוע בהישגים בבחינות הבגרות.

"הנחיתי היום את גורמי משרדי להעניק הארכת זמן לתלמידי עוטף עזה באופן מידי, כדי לוודא שהם לא ייאלצו לשלם מחיר על המצב הביטחוני שאינם אשמים בו. זה מגיע להם, וככל שהמצב יימשך נשקול גם צעדים נוספים. נמשיך לחזק את תושבי הדרום ולהעניק להם גיבוי מלא", הוסיף.

בעקבות ההחלטה, כ-2,300 תלמידי תיכון מבתי הספר הנמצאים במרחק 7-0 ק"מ מרצועת עזה יקבלו הארכת זמן של חצי שעה בבחינות הבגרות שייערכו במהלך חודש יולי. מטה הבחינות של משרד החינוך יוציא הודעה מסודרת לכל בתי הספר הרלוונטיים בנוגע להחלטה.

 בחינות הבגרות שעתידות להתקיים בחודש יולי:

1. מקצועות טכנולוגיים - 02/07/2018

2. פיסיקה - 04-05/07/2018

3. מועד ב' אנגלית - 09/07/2018

4. מועד ב' מתמטיקה -  12/07/2018

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ארכיון צילום: Wisam Hashlamoun/Flash90

פלשתינים תקפו מתיישבים בשומרון: "ניסיון לינץ'"

קרא עוד