בקרוב: קניות האון-ליין של רמי לוי מגיעות ליש"ע

בסיור שהתקיים היום (ב') במועצה האזורית מטה בנימין עם המועמד לראשות המועצה שילה אדלר ואיש העסקים רמי לוי, הביע לוי תמיכה במועמדותו של אדלר והבטיח לספק שירותי רמי לוי באינטרנט בבנימין

חדשות כיפה 13/08/18 16:19 ב באלול התשעח

בקרוב: קניות האון-ליין של רמי לוי מגיעות ליש"ע
רמי לוי | בקרוב קניות און ליין ביש"ע, צילום: פלאש 90

היום (ב') סייר איש העסקים רמי לוי במועצה האזורית מטה בנימין ביחד עם שילה אדלר, המועמד לראשות המועצה מטה בנימין, סיור השם דגש על הפיתוח העסקי והכלכלי של בנימין. רמי לוי שהביע תמיכה במועמדותו של אדלר הבטיח לראשונה גם לספק שירותי רמי לוי באינטרנט בבנימין. 


בסיור אמר איש העסקים רמי לוי כי הוא  נענה לבקשה של שילה אדלר לעודד את המגזר העסקי בבנימין וכי על ידי החיזוק הכלכלי של יהודה ושומרון אפשר להראות לעולם את הדו קיום במקום. בעניין הקניות באינטרנט אמר לוי  "אני מבטיח שתוך חודשיים נתחיל לעשות משלוחים בבנימין על ידי קנייה באינטרנט. אני מכיר הרבה שנים את שילה אדלר והוא איש ציבור ומעשה מוכשר ואין לי ספק שהוא יצעיד את בנימין קדימה. שילה לא פעם ולא פעמיים הביא אותי לפה לסיור. אני רוצה להגיד לך כל הכבוד שילה. אתה אחד האנשים שמעודדים בדרך ארץ להשקיע כאן". 

שילה אדלר ורמי לוי בסיור

שילה אדלר ורמי לוי בסיורצילום: יח"צ


אדלר ציין "אני מתכוון לייצר אקלים תומך יזמות ושחרור הרגולציה והנטל הכלכלי, על מנת לפתח את המגזר העסקי בבנימין. ככל שנקדם יותר עסקים בהתיישבות כך תתפתח ההתיישבות כי אנחנו פה כבר 50 שנים ומתכוונים להיות פה עוד הרבה מאד שנים.נגמר העידן של עוד צינור ועוד שביל וזו משימה לאומית לפתח את העסקים בבנימין שהיא המועצה הגדולה בישראל. במחקר גדול שעשינו עם משרד הכלכלה, תושב ההתיישבות נוסע בממוצע שעתיים ביום במקום לנסוע כמה דקות בודדות ולכן צריך להביא פה הייטק, לעודד הקמת עסקים בבנימין. כלוי ללוי, אני קורא לך רמי להמשיך לפתח את בנימין."

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר