בקרוב: אזור תעשייה חדש בקריית ארבע

שר הכלכלה אלי כהן הגיע היום (ג') לקריית ארבע והניח את אבן הפינה לאיזור התעשייה החדש בעיר. ראש המועצה מלאכי לוינגר: "כלכלה פורחת זו התשובה האמיתית לזכותנו והתיישבותנו בעיר האבות"

גלעד כהן
ל בתשרי התשעט
,
09 באוקטובר, 2018 19:03
מלאכי לוינגר והשר אלי כהן

מלאכי לוינגר והשר אלי כהןצילום: דוברות שר הכלכלה

היום (ג') החלו העבודות להקמת אזור תעשייה חדש בקריית ארבע. במהלך הביקור הניחו שר הכלכלה אלי כהן וראש מועצת קרית ארבע חברון מלאכי לוינגר את אבן הפינה לאיזור התעשייה החדש, שכזכור לפני כחודש השר הקצה לפיתוחו 10 מיליון שקלים.

שטחו של אזור התעשייה הנו 100 דונם והוא ממוקם מול האזור התעשייה הקיים (שלב ב'). בחודשים הקרובים יחלו בשטח עבודות הפיתוח, ולאחר מכן מנהלת אזורי התעשייה קרית ארבע חברון תצא בשיווק של  השטחים למסחר ויזמות. 


ראש המועצה מלאכי לוינגר: בירך את שר הכלכלה והודה לו על תמיכתו בקידום אזור התעשייה החדש, ובעסקים המקומיים של קרית ארבע חברון. "כלכלה פורחת זו התשובה האמיתית לזכותנו והתיישבותנו בעיר האבות. אני שמח שהגענו למצב של תפוסה מלאה באזור תעשייה הקיים, מה שדורש מאיתנו להתרחב, ולהכין את המקום החדש על מנת שנוכל לשווק ליזמים הממתינים בתור. לאפשר פיתוח של עשרות מקומות עבודה חדשים לתושבי קריית ארבע חברון. זכינו שקריית ארבע חברון מהווה מוקד כלכלי לאזור כולו"

שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן שיבח את ראש המועצה לוינגר על פועלו, והוסיף כי" מי שחושב לרפות את ידנו טועה, אותנו לא ישברו - אנחנו נחזק את ההתיישבות, נפתח אזורי תעשייה ונחזק את הכלכלה הישראלית בכל מקום בארץ וגם ביהודה ושומרון.

10.10.2018

1. חלק מתעמולת בחירות, פתאום נזכרו.... איפה היית 10 שנים? (חברוני)

מביך
לא קונים את הלוקש.
גימיק בחירות

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: דו"צ

צה"ל חנך כנף חדשה - כנף הכוחות המיוחדים של חיל האוויר

קרא עוד