סגור

המפלגות הגדולות הגישו את רשימותיהן. בנט ופרץ במו"מ של הרגע האחרון

כחול לבן והליכוד הגישו את רשימותיהן לכנסת. כחול לבן מצפים להישג "גדול יותר מאשר בבחירות הקודמות". נתניהו בירך את המועמד הטרי גדי יברקן. במקביל - איחוד של הרגע האחרון בימין?

משה סלע, חדשות כיפה
יח בטבת התשפ
,
15 בינואר, 2020 15:21
הגשת הרשימות

הגשת הרשימותצילום: מירב כהן

המפלגות החלו להגיש את רשימותיהן לכנסת הקרובה: מי שהספיקו להגיש את רשימותיהם ליו"ר ועדת הבחירות הן מפלגות ישראל ביתנו יהדות התורה, הפיראטים וש"ס. מפלגות הימין החדש והבית היהודי עוד עובדות על איחוד של הרגע האחרון, כאשר מקורבים לנפתלי בנט טוענים כי יש אווירה טובה בפגישתו עם הרב פרץ.

חברי ישראל ביתנו, היום

חברי ישראל ביתנו, היוםצילום: ישראל ביתנו

במקביל, גם נציגי כחול לבן הגיעו לכנסת בכדי למסור את רשימת המועמדים שלהם. ח"כ יועז הנדל מסדר דברים לתקשורת בטרם הגשת הרשימה. בהמשך צפויים להגיע נציגי הליכוד להגיש גם הם את רשימתם. המפלגות הגדולות יתמודדו ראש בראש על הרכבת הקואליציה בהמשך.

גם נציגות של מפלגת הליכוד הגישה רשימתה לכנסת. ברשימה מועמד חש מהיום, גדי יברקן שערק לליכוד ברגע האחרון. נתניהו בירך את יברקן על שובו לליכוד (שהיה חלק ממנה ב- 2009), ואילו יברקן הודה לראש הממשלה וטען כי ניתן לשפר דברים יחדיו. הליכוד יקוו שצירופו של יברקן ייתן להם כוח נוסף במאבקם מול כחול לבן על ראשות הממשלה

נציגי הליכוד בכנסת

נציגי הליכוד בכנסתצילום: דוברות הליכוד

מוקדם יותר היום, הודיעה ח"כ לשעבר סתיו שפיר כי היא פורשת מהריצה לכנסת. הודעתה של שפיר איננה ההפתעה היחידה שכן לאורך היום היו הפתעות נוספות בדמות צירופו של ח"כ גדי יברקן לשורות הליכוד וצירופה של מיכל קוטלר וונש לרשימת כחול לבן במקומו של יברקן המודח.

גם הפיראטים הגיעו להירשם

גם הפיראטים הגיעו להירשםצילום: מירב כהן

 

15.01.2020

1. בני עקיבא היתה חלק מהמלחמה בכהניזם שעורר סלידה והתנגדות בציונות הדתית ובימין הציוניהברית שנחתמה היא כתם על הציונות הדתית ועל הדת היהודית -והכל למען חס (רמי)

דווח על תגובה לא ראויה
15.01.2020

2. עצוב ומביש לראות שמי שדוחף ומוביל כיום את חילוץ דון ביבי וכנופייתו מהשחיתות הנוראית הם נציגי הציונות הדתית ורבניהם בושה וחרפה לא על הדת הזאת גדלתי (שייקה)

דווח על תגובה לא ראויה
11.02.2020

3. גנץ מגמגם בכל ראיון או נאום שלו, הוא מאמי אבל צריך לנהל מכולת ולא מדינה. רוב חברי כחול לבן הם אנשי שמאל, אתם מוזמנים לבדוק בטוויטר שלהם ובוויקיפדיה. ל (בלאגנץ@)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 תקיפת חיל האוויר ברצועת עזה. ארכיון צילום: יונתן זינדל/פלאש 90

צפו בתיעוד: תקיפות צה"ל ביעדי חמאס בעזה

קרא עוד