סגור

בני קצובר: לפרק את הדמוקרטיה הישראלית ולהקים מדינת הלכה

יו"ר ועד מתיישבי השומרון, הנחשב למנהיג ממלכתי בהתיישבות, יוצא נגד התנהלות המדינה וקובע כי "לדמוקרטיה הישראלית יש תפקיד מרכזי אחד – והוא להיעלם מהשטח"

אורי פולק
יג בטבת התשעב
,
08 בינואר, 2012 13:43
Unfacedman, GFDL

Unfacedman, GFDLצילום: Unfacedman, GFDL

בני קצובר, יו"ר וועד מתיישבי השומרון ומי שנחשב לאחד המנהיגים הממלכתיים בהתיישבות, קורא לפרק את הדמוקרטיה הישראלית ולהקים תחתיה מדינת הלכה.

בראיון שהעניק לביטאון "בית משיח" היוצא לאור על ידי הפלג המשיחי של חב"ד, טען קצובר כי "הייתי אומר שכיום לדמוקרטיה הישראלית יש תפקיד אחד מרכזי והוא להיעלם מהשטח".

לדבריו, "הדמוקרטיה הישראלית סיימה את תפקידה, והיא חייבת להתפרק ולהתכופף בפני היהדות. היום כל האירועים מנתבים להכרה שאין דרך אחרת, אלא להעמיד במרכז את העניין היהודי על פני כל עניין אחר, וזו התשובה לכל המצב והאיומים".

קצובר הסביר בראיון כי הקמפיין התקשורתי האחרון נגד הדרת נשים, במהלכו מותקף הציבור החרדי, עשוי להביא לשיתוף פעולה בין הציבור דתי לאומי לציבור החרדי. "באמונה היהודית יש פרק מרכזי לנושא ארץ ישראל, ויש פרק לעניין הצניעות ולנושאים נוספים, ונגד היסודות האלו הם פועלים. התקשורת עושה קמפיין סביב מעשים שוליים, כדי לפגוע בזהות היהודית. לדעתי, יש מקום לשיתוף פעולה בין הציבור החרדי לציבור הדתי. דווקא מתוך ההסתה הזו יכולה להיות פריצת דרך של שיתוף פעולה בין הציבור החרדי לציבור הדתי-לאומי. ההסתה נגדנו היא מאותו שורש אנטי-יהודי שרוצה לעקור את הכל - והלוואי ותימצא הדרך לשיתוף פעולה ואחדות", אמר קצובר.

כמו כן טען קצובר כי ההסתה נגד הדתיים במסגרת הקמפיין האחרון נגד הדרת נשים, הינו רק המשך לקמפיין הקודם, נגד נוער הגבעות. "כיוון שפעילים שלנו מחוברים לכל הרשתות של גופי השמאל, ידענו שמתוכנן קמפיין ההסתה ושהגל העיקרי עוד לפנינו. מדובר על אותה הסתה, נגד נוער הגבעות ונגד הציבור החרדי. פעילי השמאל מבשלים קמפיינים מתוזמנים נגד כל מה שמריח קדושה, כשיש להם שתי כוונות: האחת פוליטית - לערער את הממשלה ולקטוף מניות בדעת הקהל, והשנייה לפעול נגד כל היסודות של האמונה היהודית".


03.08.2018

1. ישר כוח - אירן זה באן. (אבי בוסקילה)

דווח על תגובה לא ראויה
04.08.2018

2. מדינת יהודה ייקרא שמה?!?!?! (איתן)

נכתב בשבת

דווח על תגובה לא ראויה
04.08.2018

3. תן לי לעדכן אותך הדת תעלם הרבה לפני הדמוקרטיה (דוד)

הציבור הדתי לאומי והחרדי חד המה והם התוקפים בכל החזיתות והחילוני משיב בקמפיינים במקום במלחמה. השלב הבא יהיה מלחמת דת ואחים ושם ידכם תהיה על התחתונה כי הציבור שאתה מייחל לאיחוד איתו יפיל גם אותכם ואתם רק אתם תביאו לחורבן בית שלישי. השחצנות והיהירות שלך ימחקו כשתצא לגלות ותחזור למעמד של יהודי מלוכלך. במו ידיכם המשיחיים תביאו לזה.

דווח על תגובה לא ראויה
04.08.2018

4. בוגדים בקרבנו (אורן)

חותרים תחת שלום הממלכה וסמליה, תמיד ידענו שאינכם נאמנים למדינה. יצא המרצע מהשק.

דווח על תגובה לא ראויה
04.08.2018

5. פחד (אילן)

מה שהדיכוי הרגשי והצרכים המתוסכלים, החרדה מהעצאות האישית גורמים לאנשים, שכלפי חוץ לפחות לא מצטיירים כדמויות משיחיות הזויות ובזויות.

דווח על תגובה לא ראויה
04.08.2018

6. האמא והרבי (המתמיד)

אמא מודאגת באה לרבי. מה לעשות רבי , בני רוצה להיות עיתונאי והוא מחובר כל היום לרשת. יפה אמר הרבי כך יפיץ דברי חוכמה ותורת ישראל לגוים. כן אמרה האמא אבל מה. לעשות ובני כל כך מטומטם ועוד יור יהודה ושומרון!

דווח על תגובה לא ראויה
08.08.2018

7. הגיס החמישי האמיתי (יובב)

דמוקרטיה מתגוננת צריכה לקחת ברצינות את איומי הקנאים לפעול נגדם במלוא התקיפות

דווח על תגובה לא ראויה
11.06.2019

8. הצחקת את סבתא. השמאל לא מעוניין להעלים את היהדות, אין לך מושג על מה אתה מדבר. והדתיות נחלשת לבד. (יחי ההומניזם)

דווח על תגובה לא ראויה
17.06.2019

9. משיחיות שאין לה מקום (אמיר)

כפייה של דעת מיעוט על הרוב היא דרכם של מתנחלי יהודה ושומרון כבר שנים.
אני עשיתי המון פעמים מילואים בשטחים בהגנה על ישובים קטנים ומבודדים הלב אוכלוסיה ערבית.
עכשיו רוצה קצובר לכפות עלי את דעותיו ולשנות את אורח חיי החילוני!
המשיחיות מתחילה להיות מסוכנת למדינה.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מהומות בלוד. ארכיון  צילום: פלאש 90

זוהה כיהודי ונרגם באבנים: פוענח רצח יגאל יהושוע

קרא עוד