חדשות כיפה

בנט: "כשיתבהרו העובדות - נתניהו יצא נקי"

במהלך כנס המשפט העברי התייחס שר החינוך לחקירות נגד רה"מ, והוסיף: "משוכנע שהוא לא יפגע בביטחון ישראל למען בצע כסף". על המחאה נגד היועמ"ש אמר: "תוהה מה רוצים המפגינים. מנדלבליט ישר ורודף צדק"

בנט בכנס המשפט העברי

בנט בכנס המשפט העבריצילום: הליכות עם עולם

"אני מאמין שכשיתבהרו העובדות בפרשת הצוללות, נתניהו יצא נקי", כך אמר היום (ה') שר החינוך נפתלי בנט בכנס העולמי ה-27 לדיני ממונות ומשפט עברי.

בנט התייחס עוד לחקירות נגד ראש הממשלה, והוסיף: "אני מתפלא על אותם שרים ויועצים לשעבר שמתחרים ביניהם בהערות היותר בוטות. אנחנו נמתין. אני מכיר את נתניהו 12 שנים. ראיתי אותו ברגעים הרגישים והמשמעותיים ביותר.

"אנו חלוקים בנושאים שונים ואינני מהסס להתעמת איתו כשצריך - בצוק איתן, בנושא המגנומטרים, בשחרור מחבלים. אבל אני משוכנע שהוא לא יפגע בביטחון ישראל למען בצע כסף. אני מציע לתת לרשויות החוק לחקור. אני מאמין שכשיתבהרו העובדות בפרשת הצוללות, הוא יצא נקי״.

על ההפגנות מול ביתו של היועץ המשפטי לממשלה אמר השר: "היהדות מחייבת את הדיין לא להיות מושפע משיקולים חיצוניים. אני תוהה מה אותם מפגינים רוצים? לחיות בדמוקרטיה שבה הגורמים המשפטיים יקבלו החלטה כגובה הלהבות בהפגנות? שכשייפתח משפט יהיו הפגנות ואלה שצועקים יותר חזק ויותר בוטה ינצחו? זאת הדמוקרטיה שאנו רוצים?

"אני יכול להעיד שהיועמ"ש אביחי מנדלבליט הוא אדם ישר שאוהב את ארצו ומדינתו, רודף צדק, שלא יושפע מאף הפגנה ואף לחץ. אני סומך עליו".

בנט סיכם את דבריו באומרו: "בסוף, אנחנו משפחה אחת. זו הנוסחה שעברה כ"כ יפה במשך שנים בעם היהודי וצלחה ויכוחים מרים וקשים בין כל חכמינו. גם היום אני אומר - שמאל וימין, חילונים ודתיים - נמשיך להתווכח ולעמוד על עמדותינו אבל מתוך אהבה. אני קורא לכולם במדינת ישראל - דברי חכמים בנחת נשמעים".

בסיום בירך השר את הרב ערוסי, ואמר: "אני רוצה לברך אותך על המסירות רבת השנים וההסתכלות על כל יהודי ויהודי. אדם רודף צדק ואהבה. זכית להשפיע בצורה יוצאת מן הכלל כאן במדינת ישראל".

02.02.2018

1. הבית היהודי וראשו מזלזלים בערכים בסיסיים ובבוחריהם (משה אהרון)

הם שוב ושוב לוקחים צד במגרש לא להם.
ביום שתיוודע האמת הבוז למי שיבחר בהם

דווח על תגובה לא ראויה
03.02.2018

2. "אני מאמין" - משמע אתה לא יודע. אם כך, תן לחקירה להתנהל, נודניק. (נודניק אחר)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

משגיחי כשרות. אילוסטרציה צילום: פלאש 90, יעקב נעמי

מונופול הרבנות הראשית על הכשרות - בסכנה

קרא עוד