חדשות כיפה

"התקפות דיפלומטיות נגד ישראל - רוח גבית לטרור"

לקראת ההצבעה באו"ם על ביטול ההכרה בירושלים כבירת ישראל, נפגש השר בנט עם 30 שגרירים ודיפלומטים ממדינות העולם. "ירושלים היא בירת הנצח של העם היהודי, אף החלטה לא תשנה את המציאות", הדגיש

נפתלי בנט במפגש עם שגרירים

נפתלי בנט במפגש עם שגריריםצילום: דוברות השר נפתלי בנט

"אלו המפעילים אלימות וטרור שואבים ביטחון מהאמירות ודפוסי ההצבעה של מדינות העולם", כך אמר היום (ה') שר החינוך נפתלי בנט בתדריך לכ-30 שגרירים ודיפלומטים זרים לקראת ההצבעה הצפויה באו"ם נגד הכרת ארה"ב בירושלים כבירת ישראל.

בנט הדגיש בפני הדיפלומטים כי "העובדה שמדינות מצביעות נגד ההכרה בירושלים מצטיירת בידי המחבלים כסימן לכך שהמאבק האלים שלהם נגד ישראל מצליח. הקריאות של ארצותיכם נגד ההכרזה מעודדות את ארגוני הטרור. כל הכרזה נגד ירושלים כבירת ישראל מעודדת את החמאס וארגוני הטרור ונותנת להם את ההרגשה כי פעולותיהם מוצדקות".

כאשר נשאל על המשמעויות של ההצבעה הצפויה, הדגיש השר כי ירושלים היא בירת הנצח של העם היהודי, ואף החלטה לא תשנה את המציאות הפשוטה הזו. מה יקרה אם האו״ם יצביע נגד ירושלים כבירת ישראל? כלום, כרגיל. עוד הצבעה ריקה של האו״ם", אמר.

"ההצהרה של הנשיא טראמפ לא יצרה מציאות חדשה, היא לא שינתה את השטח. הנשיא אמר את האמת לצד הפלסטיני. לעולם לא יכול היה להיווצר שלום המבוסס על חלוקת ירושלים. זה לא יקרה. ירושלים היא בירת העם היהודי מזה 3,000 שנה ועכשיו האמת נאמרת בקול ברור".

במפגש, שבו השתתפו בין היתר נציגי ארה"ב, רוסיה, יפן, צרפת, הולנד, קנדה, אוסטרליה, צ'כיה ובריטניה, הציג בנט את תפישתה של ישראל בנוגע לצורך לבלום את ההתפשטות האיראנית באזור, כמו גם ההתפתחויות האחרונות בסוריה, לבנון ורצועת עזה.

השר בנט ביקש ממדינות העולם לפעול באופן אקטיבי נגד ייצוא הטרור האיראני, ואמר "כוחות אל-קודס של משמרות המהפכה הם מומחים בהקמת ארגוני טרור המבצעים את שליחות איראן בכל העולם. לא רק בשבילנו, בשביל האינטרס שלכם - יש להכיר בארגון כארגון טרור ולפעול נגדו בכל מישור אפשרי: כלכלי, מדיני, משפטי. אם לא נעצור אותם עכשיו, הם ימשיכו לזרוע פחד ואלימות ברחבי העולם".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

לאה ושמחה גולדין  צילום: יונתן זינדל/פלאש 90

משפחת גולדין עתרה לבג"צ: "ישראבלוף"

קרא עוד