סגור

ירושלים: שוטר הותקף ונפצע בהר הבית

שוטר נפצע לאחר שהותקף במהלך אחד הביקורתיים השגרתיים בהר הבית שבירושלים. מטה ארגוני המקדש: "עוד צעד בניסיונות הרבים של המוסלמים לגרום לסגירת הר הבית ליהודים בתשעה באב"

חדשות כיפה
ו באב התשעט
,
07 באוגוסט, 2019 12:58
הר הבית

הר הביתצילום: פלאש 90, סלימאן ח'דר

במהלך ביקורים שגרתיים הבוקר (ד') בהר הבית, החל אחד המקומיים לגדף ולירוק לעבר המבקרים. במהלך סירובו לעיכוב ע"י השוטרים, החל לתקוף אותם ופצע שוטר שפונה לקבלת טיפול רפואי. כמו כן בעקבות תקיפת השוטר, נפצע החשוד אף הוא ופונה לקבלת טיפול רפואי לאחר שפרטיו נלקחו ע"י השוטרים.

https://www.facebook.com/ShehabAgency.MainPage/videos/vb.179609608748134/3124012380972607/?type=2&theater

במטה ארגוני המקדש הגיבו לאירוע ואמרו: "התקיפה החמורה שביצע הבוקר איש הוואקף בהר הבית כנגד שוטרים, הוא עוד צעד בניסיונות הרבים של המוסלמים לחמם את הגיזרה בהר הבית בכל מחיר, כדי לגרום לסגירתו ליהודים בצום תשעה באב. במטה ארגוני המקדש קוראים שלא לאפשר כניסת מוסלמים להר הבית בצום תשעה באב, בכדי לאפשר כניסת יהודים חופשית וקוראים גם לפתיחתו של הר הבית ליהודים גם בליל תשעה באב, להקל על הצמים המתקשים לעלות בחום היום. דובר מטה ארגוני המקדש מסר כי "די להם למוסלמים בהשתלטות שלהם במשך ארבעת ימי החג המוסלמי האחרים במהלך שבוע הבא".

07.08.2019

1. "..החל אחד המקומיים לגדף", כשאין עוצמה יהודית על הר בית המקדש, שוטר יהודי מוכה ואתר 'כיפה' מכנה את המחבל המוסלמי "מקומי". (שמוליק)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

בדיקות קורונה בנתב"ג צילום: יוסי אלוני, פלאש 90

המאבק בקורונה עובר שלב: בדיקות קורונה לעיר שלמה - ופתיחת רוב ההגבלות

קרא עוד