בנט: "אנחנו פועלים לתת לעוטף עזה כמה שיותר רוגע"

ראש הממשלה נפגש היום עם ראשי רשויות בדרום הארץ והבטיח כי הוא פועל להשגת שקט באזור. הפגישה, שכללה משתתפים רבים, עסקה גם במוכנות היישובים לקראת התפרצות של ווריאנט הדלתא

שמחה ברנס, חדשות כיפה 29/07/21 17:26 כ באב התשפא

בנט: "אנחנו פועלים לתת לעוטף עזה כמה שיותר רוגע"
בנט בביקור , צילום: קובי גדעון / לע"מ

ראש הממשלה ויו"ר מפלגת ימינה נפתלי בנט נפגש היום (ה') בשדרות עם ראשי רשויות מעוטף עזה. במפגש השתתפו ראש העיר שדרות, אלון דוידי, ראש מועצת שדות נגב, תמיר עידאן, ראש מועצת חוף אשקלון, איתמר רביבו, סגן ראש מועצת שער הנגב, יוסי קרן, וסגן ראש מועצת אשכול, דודי אלון.

רה"מ בנט שוחח עם ראשי הרשויות על המצב הביטחוני וכן על ההתמודדות עם זן הדלתא, שמע את הצרכים בשטח וציין כי יפעל לחיזוק יישובי עוטף עזה. 

"אני מודה לראש העיר שמארח אותנו ולכל ראשי המועצות שהגיעו", אמר ראש הממשלה, "בדרך כלל מגיעים לפה כשיש מלחמה או סבב, אבל היה חשוב לי להגיע עכשיו כשאין, בזמן שגרה, כי התושבים חיים פה כל הזמן. אני מודע להשפעה של הסבבים האלה, גם ברגעי השקט זה לא נגמר. האפקט עוד קיים - גם האפקט הנפשי וגם האפקט הפיזי. אתם חשובים לי מאוד ברמה האישית וחשובים מאוד למדינת ישראל.

"אנחנו פועלים כדי לתת לעוטף עזה וליישובי הדרום כמה שיותר רוגע ושקט ארוך טווח. יש הזדמנויות לא קטנות. אני רוצה בעיקר לומר לכם תודה - אתם פה כל הזמן ושומרים על הבית".

צילום: קובי גדעון / לע"מ

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר